Коя дата бихте избрали...

  • 3 382
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 649
И аз бих избрала 14.02,2007 не само даради деня на влюбените ами защото по нумерология се получава числото 7, което за мен е щастливото ми число. Смята се по принцип че носи щастие и се води библейско число

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 3 360
14 Peace
/май трябваше анкета тук  newsm78/

# 19
  • Мнения: 7 474
12.02 за да почине от РД  и за 14.02 да е свежо детето като поотрасне да празнува две дати Laughing

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Аз също бих си избрала нечетна дата. На такива ми върви.Просто си е мое суеверие. Може би бих си избрала 15-ти.Най ме кефи като се замисля.Дори и да се роди дететнце с името си, няма да го кръстя по този начин.Но естествено избора е твой. УСПЕХ!!!!  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 936
на мен ми харесва 11...две еденици  Peace
но ако е момче някак не върви да е на 14  Rolling Eyes мое мнение....

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 702
11 се пада в неделя, а казват, че родените в неделя са родени с късмет.
Да се родиш в четвъртък също било хубаво, но не помня точно какво означаваше.
Иначе и аз съм за нечетните дати, като гледам нищо важно да не започвам в понеделник, че лично на мен ми върви все наопаки в понеделник.

# 23
  • Мнения: 506
11 се пада в неделя, а казват, че родените в неделя са родени с късмет.
Да се родиш в четвъртък също било хубаво, но не помня точно какво означаваше.
Иначе и аз съм за нечетните дати,

И аз гласувам за 11-ти, тъй като се пада неделя. Освен, че ще е с късмет и на родените през този ден всички цветове дрехи им отивали.
А за четвъртъка няма ли как да се сетиш или да прочета някъде - много ме интересува.

# 24
  • Мнения: 1 425
Бих избрала 13. Смятам, че хората родени на 13 то число са късметлий. За моя син също трябваше да правя избор между 13 и 14 но септември и аз избрах 13. Аз раждах нормално, но избора беше за това дали да ми пукнат водите по рано или по късно  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 243
И аз съм за 14 февруари Peace  Grinning



# 26
  • Мнения: 158
14 февруари,разбира се!страхотен празник за появата на едно малко създание.пожелавам ти успех.

# 27
# 28
  • Мнения: 350
Разбира се че 14 февруари. Тогава трябва да изляза в болничен за бременост и раждане  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 621
14 февруари Peace

Общи условия

Активация на акаунт