Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

да получавате съвети?
Цитирай

много е относително,зависи за какви съвети..........................по принцип не обичам,аз съм човек,който се учи от грешките си.
Цитирай

София

Стига да са поискани да - и като даваща, и като получаваща. Няма нищо по-досадно от това някой да ти дава тон в живота.
Цитирай

аз се чуствам достатъчно мъдра да давам съвети, а не да получвам Wink
но пък съм от хората, които винаги когато имат нужда или нещо не им е ясно питат.
та, често и получавам.
Цитирай

Според зависи.
Цитирай

под голямата лоза

Съвети- много обичам да давам,
....а и да получавам също , но никога не ги слушам  Wink
Цитирай

Когато реших, че съм пораснала да давам съвети, разбрах, че съм готова да имам дете, което да уча на разни неща.........иначе питам, когато незнам нещо....
Цитирай

Стига да са поискани да - и като даваща, и като получаваща. Няма нищо по-досадно от това някой да ти дава тон в живота.
Съгласен Peace
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Не обичам да давам съвети, не обичам и да ме съветват. При условие, че има куп фактори, които са неизвестни (и неизпитани) от самия съветващ.
Кое те кара да мислиш, че си прав? Освен суетата и високото самомнение?
Разбира се, като една суетна личност понякога не се сдържам. Blush Но не се харесвам, когато става така.
П.П. Тези бели ботуши даваш ли ги, Арабела? Flutter
Цитирай

П.П. Тези бели ботуши даваш ли ги, Арабела? Flutter
За тебе винаги Hug
Цитирай

В повечето случаи давам. Почти никога не търся съвет, а до мен се допитват често. Но се дразня, когато хем питат, аз се задълбочавам, мисля го едва ли не като собствен проблем, дам решение- съвет на ситуацията, а те направят обратното и после дойдат да се оплачат... Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Никак не оби4ам да ми дават  съвети без аз да съм искала  Stop ,давам съвети само ако ме питат  Peace
Цитирай

Белгия/София

И двете. Може би повече да получавам, така отсявам информация и различните гледни точки ми помагат при взимането на дадено решение.
Цитирай

София

Никак не оби4ам да ми дават  съвети без аз да съм искала  Stop ,давам съвети само ако ме питат  Peace

По същия начин и аз Peace
Цитирай

sofia

Ако ме питат давам, ако не ме питат не давам (е понякога обичам да се налагам, но ме отцапарват).
Обичам да получавам съвети, но не винаги ги спазвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора