Някой да ми препоръ4а добър гинеколог-Варна

  • 16 714
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
С всички ръце и крака за д-р Г.Георгиев от АГ.  Grinning


И аз искам да го гръмна тоя Георгиев.Даже и доктор немога да го нарека.Това е подобие на доктор който сасмо гледа собствените си интереси.Нагърбва се с много пациентки и не им обръща достатъчно внимание.Аз съм мнооооого потърпевша от него.И да беше последния доктор на земята нямаше да ида при него #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 31
  • Мнения: 812
Абе какво ги хвалете тези от Майчин дом,не ходете там!!!Там гледат само да си вземат парите  #Cussing out не ги интересува пациента.Тази Маркова какво толкова я хвалите незнам,държи се гадно с пациентките.
Аз съм за д-р Александров ,добър ,човечен,обяснява ,мисли за пациента,а не гледа да си вземе парите.

# 32
  • Мнения: 62
Здравейте. Използвам темата, за да ви помоля, за мненията Ви относно доц. Маркова. Ходих на преглед при нея, направихме спермограма и според нея на пръв поглед всичко е наред и при мен, и при съпруга ми. И все пак ми изписа Клостилбегит. Притеснява ме обаче, че нямам направена цветна снимка, а от прочетеното във форума останах с впечатление, че е необходимо да се направи тест за проходимост на тръбите преди приема на лекарството. Моля, ако сте ходили при нея и имате някакви впечатления (добри или лоши) да ги споделите.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 812
За Маркова ще ти кажа само че ако бях направила това което ми беше казала сега сигурно нямаше да съм бременна Hug

# 34
  • Мнения: 290
За доц.Маркова мога да кажа само,че ми загуби повече от една година само в прегледи и изследвания / което значи доста пари / и когато въпроса опря до извършване на инсеминация в болницата изведнъж се оказа много заета с пациенти от ин-витрото.В болницата няма часове за преглед,има много хора и често съм ходила напразно,без да мога да се срещна с нея.Напълно разбирам,че всички които са там са с проблеми,но не мога да пътувам до Варна всеки ден и накрая без резултат.При нея правих и цветна снимка - рентгеноложката дори не беше предупредена , за да подготви апаратурата си.Сгрешиха и името ми върху снимката.Добре,че бях само аз, за да знам,че е наистина моята снимка.Препоръчаха ми я познати,които също останаха разочаровани от нея и се чувстваха виновни,че са ми я препоръчали.Това е моето мнение-определено отрицателно.

# 35
  • Мнения: 32
И аз съм от Варна и ходя при Д-р Иванка Папазова от скоро,но нямам все още някакви впечатления.Някой да каже или знае нещо за нея?

# 36
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Иванка Папазова -в курортна поликлиника ли???
Ако е тя какво да ти кажа-Ходиш само на ЖК там нали.Ами тя ще те гледа само на ЕХОГРАф.Другите процедури който са за ЖК ги извършва акушерката.Папазова само те пита дали си добре и взема секрет знаеш от къде когато се наложи.Ами впечатленията ми са долу горе добри.Не е лош лекар.Приятна е усмихната.никога няма да ти се скара,да те нахока,и т.н.Отговаря на въпроси спокойно.
Аз съм що годе доволна.....ти за какво искаш да ходиш при нея????За преглед ли само????

# 37
  • Мнения: 32
Еми аз отидох на профилактичен преглед и след тово вез да ми взима секрет ме извика в кабинета и ме гледа с ехограф.Защото единият ми яйчник е по-голям от другия.Тези дни пак ме вика за да види как е.Но общо взето нямам все още никакви впечатления.

# 38
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аа ти значи си само за преглед не за водене на женска консултация.Ами не е лоша жената да ти кажа.Аз така или инъче неможах да си намеря достатъчно добър лекар за  прегледи по здравна каса.така че мисля че я бива

# 39
  • Мнения: 32
Вчера бях при нея и найстина вече мога да кажа,че е много добра и отзивчива.И ще продължа да я посещавам.

# 40
  • Мнения: 460
Д-р Радева-супер е!!

# 41
 az hodia v klinikata na dr. Manastirska i sam dovolna pone za sega.

# 42
  • Мнения: 2 259
С последните две, направо ме гръмнахте!До сега за нито една от двете не съм чула категорично добри отзиви!Кажете с какви проблеми сте или просто си ходите профилактично при тях.Ако наистина имате сериозни проблеми,моят съвет е да се насочите към конкретните специалисти и клиники!Посещавала съм и двете еднократно и за последно!

# 43
Др Монастирска е много добра.Клиниката и се намира на ул. Ал. Константинов 5 тел. 052/600 027

# 44
  • Варна
  • Мнения: 467
Аз ходя на консултации в тази клиника при д-р Симеонова и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт