Мами в Италия - част 37

  • 10 557
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 388
Maлиии Сонитка ква си гадна   само ме караш да се облизвам с тия равиоли със спанак и извара !!!А какво е будино ???

Кремче на прах, производство на Cameo. Към готовата смес се прибавя мляко / 500мл/, бърка се на котлона да заври и така 3 минути. Моят мъж много ги обича, има с вкус на ванилия, шоколад.

# 271
  • Мнения: 5 462
Аха , ясно като пудинг или пък крем нишесте .Има ги и тук на Йоткер

# 272
  • Мнения: 750
И при мен форума е ужасен!
Кала, много ормони, беее, ако продължава така кой знае докъде ще стигна до 9-ия  Mr. Green
А нашата къща тази вечер ще сме на равиоли със спиначи и рикотта и зелен боб за салатка. За десерт- будино, плодове  Crazy
А така продължава да ме боли гърлото  ooooh! Дано не се разболея! Едно от момичетата в отчетния ми каза да си взема Цитросепт, но тук го няма нали? Какво да търся, знае ли някой?

Сон4е,не знам за този Цитроцепт,но ще ти помогне много 4ай със много мед и един лимон.Снощи така го лекувах моя мъж и днес гърлото не го боли,а снощи едвам преглъщаше Peace

Ехехе, стара рецепта с чуден ефект, Ники  Peace Смятам да забъркам и от онова чудо мед и няколко лимона, за което писа едно момиче в отчетните. Всичко май се върти около меда и ломона  Wink

Инолтре, съм спретнала тези фаджолини с доста чесън и таратор пак доста овкусен  Mr. Green Голяма изненада го чака мъжо като се върне  Wink Но, какво да се прави, трябва да спасяваме положението някак, за да не става по-лошо!

Хайде лека вечер и цунки от мен  Hug

Хе,хе Сони и аз го мислих тази ве4ер таратора,но хайде да не му развалям пак настроението на мъжо и тази ве4ер. Crazy Crazy Laughing Shocked

# 273
тази вечер аз се оттеглям раничко  Grinning решихме, че ще си спретнем семейно домашно четене в леглото  Wink
ние пък хапнахме рибка с картофки на фурна  мммммммммм ... Crazy
като говорите за вкусотии я споделете харесват ли ви carciofi - те  ... аз ги обожавам ... Laughing

този грип да не се разпространява вече и по интернет ... и мен нещо ми се обажда гърлото ... ама ще го стегна ей сега ...

лека нощ на всички ... и на мишоците - бебоци ...   bouquet Hug

# 274
  • Мнения: 2 804
Момичета аз съм от късните птици , нещо като прилеп !
Та да се отчета и аз с присъствие .
Влади , много сладко човечето ти не се тормози с тия пъпки минава и заминава туй да ви е кусура .
На Сонита честити ботуши да си ги носиш със здраве .
Ася и твоите снимки са много хубави - комплименти и за добрия избор на фиданцато .
Деси , моля се  Praynig  за баща ти дано всичко мине добре !
Кала , много отдавна не си ни качвала нови снимки на Марко !
Джорджа , много хубаво , че наминаваш да ни видиш !
Дано скоро имаш възможност и за по-дълго време да си с нас .
Ох изморих се , а дори до полоината не съм стигнала .
Не се обиждайте момичета много сте приятни и готини всичките !  bouquet
П.П.
Ася , не ги ям в никакво състояние !
В къщи само мъж ми ги яде. 

# 275
  • Italia
  • Мнения: 4 492
       Здравейте на всички!Дани ще е още няколко дни там,не е свършила кашлицата,но няма хрипове!
        Тия дни си имаме нови попълнения и гледам да не се бутам много между шамарите.За тези дето не ме познават-аз съм майката на Клеми и Италина,която си е Антонина.
          Днес пия фервекс,че нещо ми е множо мътно... Mr. GreenТук е едно пролетноооо...не ви е работа!Ама в края на седмицата иде голям сняг.Дано той поне захлюли вирусите...
         И една голяма молба-тия дни предстои голямо изпитание в семейството на Тони.Стискайте палци и се помолете всичко да мине благополучно.Не ме питайте какво е...

Красе,само кажи кой ден то4но и Ще стискам и на краката  Peace Hug  bouquet

Деситка а за твоя татко палците ве4е са ми стиснати  Praynig

# 276
  • Мнения: 2 379
Здравейте Simple Smile

Тази сутрин се събудих с чувството, че се оправям. Вече съм по-добре и до 1-2 дена ще съм здрава Simple Smile

Отдавна не бях отваряла нова тема, затова сега го сторих.
Айде, добре сте ми дошли в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт