Знае ли някой значението на тази свастика ?

  • 1 617
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да но не беше пукнато .Не съм ненормална все пак .
Както и да е. Close

Не се сърди де  Grinning Ако знаеш само колко такива свастики съм виждала   Grinning Пропукана е черупката, но е много фина пукнатината. Не е чак да изтече яйцето.

Ето какво виждам аз:

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 17:42 от Саня

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От това яйце е щял да се излюпи пилешкия цар, който да поведе народа си на възстание срещу човеците.
Да ги пороби и завладее земите и благата ни.

Бих го изяла, за да ми е по-спокойно, че няма да се пръкне все пак.

# 17
  • Мнения: 1 080
Да бе може кокошката да е наследница на някои екземпляри излезли от лабораторията на Йозеф Менгеле FlutterИ сега снася яйца със свастики .
Изхвърлих го в крайна сметка но преди това го счупих да видя какво има вътре - съвсем обикновенно яйце на вид беше .Съседката каза да го дам на мъжа ми  Laughing

# 18
  • Мнения: 25 589
catch , никога досега не съм се оплаквала от липса на въображение, но сега ти завидях с пълна сила, да знаеш! Чак компекси ми се образуваха... Wink Laughing
Въпросната "свастика" я има на всяко второ селско яйце. Много често е кървава  и отвън на черупката - когато яйцето е твърде голямо за дупето на кокошката, ако се сещаш какво искам да ти кажа.
Явно прекалено много си задълбала във въпросните свастики, зАпри се малко, да не почнеш да ги виждаш сутрин в огледалото!  Laughing Peace

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Съседката каза да го дам на мъжа ми  Laughing

Виж, подобна забележка от съседката би ме притеснила повече от свастиката дори.

# 20
  • Мнения: 6 992
Въпросната "свастика" я има на всяко второ селско яйце. Много често е кървава  и отвън на черупката - когато яйцето е твърде голямо за дупето на кокошката, ако се сещаш какво искам да ти кажа.

Ех, разби ми всички илюзии, че Тангра се завръща, за да върне Българите в правия път Mr. Green

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Важното е, че се оказа яйце все пак и все още. Можеше и да е "Пришелецът"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 080
Как`Сийка ,не е това бе ,живяла съм на село запозната съм с домашните птици - отблизо. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт