Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 8 006
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 170
Прави сте , че часът не е много подходящ ама какво да се прави.Аз ще опитам пък каквото ще да става.Пожелавам на всички УСПЕХ! newsm10

# 46
  • Мнения: 529
Ще опитам и аз, пък каквото стане.

# 47
  • Мнения: 220
Хайде момичета ,на линия ли ще сме утре сутрин.И аз се включвам пак .Миналата седмица издържах до края ,но след това такова ядене в промишлени количества падне ,че ме е срам като се сетя.Но дано тоя път да устоя и да направя и захранването както трябва.Пожелавам успех на всички и повечко килца на долу

# 48
  • Мнения: 728
Ох, записвам се и аз, няма как иначе  Sad. От няколко дена насам отново мразя кантара  Close

# 49
  • София
  • Мнения: 6 794
И аз ще лунатувам с вас, не съ качила сваленото от предното лунатуване.  Peace На мен пък този час ми е супер удобен, знам, че утре цял ден няма да ям и готово.

# 50
  • Мнения: 170
Заредих се с грейпфрути за фрешове утре. Ще редувам със зелен чай, пък дано издържа един ден. Тоя път, обаче часът е много неблагоприятен - още с отваряне на очите и диетата започнала!

# 51
  • Мнения: 1 120
Съвсем  не така Twisted Evil
Миналата седмица успешно лунувах, но след това бях освирепяла от глад и лакомия не можех да продължа да се контолирам и се поулях с хапването. Следователно няма и помен от килото, което смъкнах тогава. Ей това е голямата воля според мен, захранването, но засега не успявам да се удържа. Тъкмо се чудех всички ли задържате смъкнатите кг?
и аз така  #2gunfire от 11 свалих около кило и половина и сега успешно ги качих,чак и още кило отгоре  #Cussing out
утре цял ден глад,дано да издържа и съботата,пък за неделята ще му мислим  Peace

# 52
  • Мнения: 432
И аз съм с вас.Успех на всички.Аз съм много доволна,вече няколко месеца съм редовна лунатичка.

# 53
  • Мнения: 959
И аз съм с вас.Успех на всички.Аз съм много доволна,вече няколко месеца съм редовна лунатичка.
и какъв е ефекта?

# 54
  • Мнения: 11 541
А след лунуване, аз продължавам първо с плод, след няколко часа пак плод - най- често ябълка, ако нямам на разположение друг плод пак с ябълка, ако не е много късно - вечерта салата, но без да е овкусена. На другия ден постепенно и по-малко включвам другата храна. И вие ли така?
Така е най-правилно,но понякога/рядко все пак/ се нахвърлям на всичко,което ми падне.

# 55
  • Мнения: 949
И аз се записвам за гладуването.

# 56
  • Мнения: 936
И аз съм с вас утре. Хайде, дано после да се похвалим с изгубено килце.

# 57
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Хайде здравейте и от мен,и аз съм с вас утре.Няма как-на линия съм.На мен също малко не ми харесва часа ама ще изтрая,инат съм.Успех на всички!

# 58
  • Мнения: 1 058
Бройте ме и мен.

# 59
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
готови, готови, винаги готови, ама ще ли я докарам до край ooooh!
поне ще пробвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт