Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 7 996
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 897
Започнах деня с чаша горчиво кафе GrinningПродължавам с водица...

# 76
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз като теб Zorie си изпих кафето,сега съм на вода.Не обичам да пия чай и затова предпочитам студена водичка.По-късно ще си направя фреш от грейпфрут,но нека поогладнея малко и тогава.

# 77
Здравейте момичета За пръв път се включвам в темата От известно време следя форумите От скоро се информирах за лунната диета Имам доста килограми за сваляне и незнам дали това ще ми помогне.Четох някъде че в двата от тези дни гладуването не е24ч. а три дни В кои точно дни може ли да ми кажете Аз много трудно поемам течности,просто се назорвам Задължително ли е да изпием определено количество ако не чувстваме жажда.Моля да ми обясните по подробно при добро желание от ваша страна.Иначе много ми харесвате и ме мотивиратеНямам много приятели ,така с вас не се чувствам сама. Simple Smile

# 78
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами! Как сте?
аз все още не чувствам глад, изпих преди малко един чай от инхуа по късно ще метна още един, иначе съм на кафе и още билков чай.

Misy мисля, че се гладува по 3 дни на пълнолуние и новолуние. Задължително е да се поемат много течности за да се изчисти организма от токсините. Поне 2 литра трябва да изпиеш. Всъщност независимо каква диета пазиш (а и да не си на диета) е желателно да изпиваш най-малко 1, 5 л течности на ден. Трудно е само в началото, после свикваш.
 Успех на всички и много свалени кг и обиколки!  bouquet
 

# 79
  • Мнения: 252
Ехо как сте?Аз още си "влача" халбата с кафето, както всеки ден.Не съм гладна, тъй като по принцип ям в късния следобед.Когато ми пристърже - голямо количество топла вода прави чудеса.А вие как се справяте с бошуващия се стомах?

# 80
  • Мнения: 529
Ужас, едно мюсли с кисело мляко ми е в главата ...   smile3511.

# 81
  • Мнения: 1 318
Не устисках и изядох една топла пилешка супичка, че ми беше паднало кръвното и едвам се влачех из офиса.... Rolling Eyes
Иначе се наливам цял ден с чайове и води, пък дано вечерта не се предам. Май за трети път лунувам newsm78

# 82
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Е, една супичка не е чак такова прегрешение, споко! Peace
Аз още се държа, наливам се с чай и не ми е особено гладно.
Успех лунатички!  bouquet

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз се наливам с чайове,но преди час не издържах и хапнах един портокал че не се издържаше. ooooh!Аз от понеделник съм на Японското чудо и определено голям глад ме гони вече Confused

# 84
  • Мнения: 92
И аз малко сгреших. Embarassed Едно пакетче солети изядох.Развалих диетата... smile3520

# 85
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Верно малко кофти за диета и денят и часът този път. Cry
Ама мисля да устискам и аз като комикс  да сложа началото на целогодишно лунуване.
От сутринта съм само на чайове, но преди малко вече взе да ми къркори доста корема и изпих един фреш от портокал.
Успех на всички! Laughing

# 86
  • Мнения: 6 958
Днес издържам стоически и на Лунната диета Simple Smile Правя я с комбинация от режима - Плодове и чай с мед, но днес съм почивка от тях - само на кафета и вода... Усещането е невероятно... Успех, успех, успех на всички   bouquet

# 87
  • Мнения: 936
Засега издържам, пих чай и кафе. Сега се наливам с вода. Успех на всички.

# 88
  • Мнения: 220
Верно малко кофти за диета и денят и часът този път. Cry
Ама мисля да устискам и аз като комикс  да сложа началото на целогодишно лунуване.
От сутринта съм само на чайове, но преди малко вече взе да ми къркори доста корема и изпих един фреш от портокал.
Успех на всички! :lАма то е разрешено да се пиятх сокове стига да са прясно изцедени т.е. фрешове.И аз до сега издържах на 1 кафе и 2 сока от грейпфурт.А сега си направих и една малка тренировка тае бо та гладът съвсем изчезна newsm68

# 89
  • Мнения: 220
Опааа MARCi извинявай
влязох в твоя цитат без да искам newsm03

Общи условия

Активация на акаунт