За погачите и прощъпулниците в чужбина

  • 2 540
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
Ами мен просто в България бебшки неща не са ме интересували. Никога не съм присъствала на подобни обичаи Tired
Прощапулника ми изглежда по-купонджииски, ако си бях в България може би щях да го направя, но тук не ми се занимава.
Иначе и на мен някои традизии много ми харсват и си ги чувствам мои най-вече. Не пропускам да направя мартенички (определено са по-лесни от погачите  Wink), боядисвам яйца и ям риба на никулден (е понякога се усещам в последния момент и си отвариам една консерва тон  ooooh!). Извинете за отклонението  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 768
По последни мисли и размисли май ще правя погача - пък ще видим какво ще излезне от нея Simple Smile в прекия и преносния смисъл. Стискайте палци да става за ядене Simple Smile
Давайте сега идеи какво да приготвям за трапезата - аз лично с най-голямо удоволствие бих си пийнала една боза пък и ще повторя ама няма от къде.

Аз знам, че може да си в цикъл на погачата, ама трябва да си кажеш - тоест не се крие такава информация. А защо така трябва нямам идея - никога не съм питала просто така са ми казали някога и така съм запомнила.

От тук може6 да си поръ4а6 боЗа. Naughty
http://bgshop.eu/

Общи условия

Активация на акаунт