Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Моля дайте рецепти как да се справя с хлебарките! Бе4е незнам с какво да ги моря. Нещо ужасно е . Аз се натрових, а те продължават да си виреят. От пръскане с какво ли не създадох нова порода - АЛБИНОСИ! Чисто бели са и от тях се раждат малки, които са бели или прозрачни. ПОМОЩ! smile3511 smile3511
Цитирай

София

Извикай от ХЕИ да напръскат или от друга фирма.
Цитирай
Ako obichash kotki vzemi  si,predi godini imahme takav problem.Vzehme si kotka po preporaka na priatelka,izcheznaha taka edna godina ne vidiahme hlebarka.Stana neshtastie s koteto,biame mnogo privarzani kam nego i ni beshe trydno Drygo taka i nevzehme ,no pak otnovo se poiaviha onezi gadinki taka che Thinking  newsm78
Цитирай

Ako obichash kotki vzemi  si,predi godini imahme takav problem.Vzehme si kotka po preporaka na priatelka,izcheznaha taka edna godina ne vidiahme hlebarka.Stana neshtastie s koteto,biame mnogo privarzani kam nego i ni beshe trydno Drygo taka i nevzehme ,no pak otnovo se poiaviha onezi gadinki taka che Thinking  newsm78
Аз пък имам малко кученце, което също обича да ги мори Mr. Green
Цитирай

София

ако викаш хеи, трябва да минат през целия вход и мазетата, че иначе ефектът ще е краткотраен. при нас два пъти викаме фирма за борба с вредителите, изчезват за малко и после пак се появяват.
Цитирай

под голямата лоза

.........Чисто бели са и от тях се раждат малки, които са бели или прозрачни. .. smile3511 smile3511

С червени очи, нали  Shocked Виждала съм  Peace
Аз се спасявам само с картофено пюре- най - безвредно е за хората  Peace
Продават го фирмите за борба с вредителите  Peace
Цитирай

UK

Ние се спасихме с къщички, онези белите, от година и нещо няма пукната хлебарка, а преди имаше сума си... Не сме махали къщичките, периодично ги подменяме и са все на места, където преди имаше много. Дано не се появят пак.
Цитирай

Благодаря! От някаква фирма идват да пръскат два - три пъти в годината, но ефектът е никакъв. Имам малко детехце и не смея да взема котка. Иначе преди да родя имахме. Обаче с това "картофено пюре" не съм пробвала. Какво представлява?
Цитирай

usa

жабите също успешно преборвали хлебарките. на времето доста от колегите, които живееха в общежитията в студентски град, си завъждаха жаби за домашни любимци и твърдяха, че хлебарките изчезвали покрай тях.
Цитирай

жабите също успешно преборвали хлебарките. на времето доста от колегите, които живееха в общежитията в студентски град, си завъждаха жаби за домашни любимци и твърдяха, че хлебарките изчезвали покрай тях.
Не съм сигурна, ама май все пак предпочитам хлебарките Very Happy
Цитирай

usa

избора си е твой Smile.
Цитирай

там от където съм

Ние се спасихме с къщички, онези белите, от година и нещо няма пукната хлебарка, а преди имаше сума си... Не сме махали къщичките, периодично ги подменяме и са все на места, където преди имаше много. Дано не се появят пак.

И ние така подменям ги на 6м и никакви проблеми. Hug
Цитирай

Сливен

Най-напред е нужно да разчовъркаш и почистиш навсякъде където си забелязала че се крият. Вадиш всичко от шкафове и т.н. След това пръскаш с някакъв спрей против хлебарки - не мога да кажа марка защото ние го купуваме от магазин по 1 лев и просто не съм обърнала внимание. Най-добре е след тази процедура да затворите апартамента и да ви няма 1-2 дни. Освен това по аптеките продават едни лентички казват се "Антиблат". Зареждам и от тях след пръскането навсякъде където се крият. Това го правим през около 6 месеца и засега имаме успех. Успех и на теб  в борбата с тези гадини.
Цитирай

под Сините камъни

Някъде в старите теми имаше съвет за някакъв препарат против колорадски бръмбари, продавали го във агроаптеките, но ми се губи името ...
Цитирай

С котка не става. В квартирата ми има котка. Има си и хлебарки - големи, черни, гадни.  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора