Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Atlanta ,USA

19 януари наближава , трудно ми е . Ще отбележим две години от загубата на първото ми момченце . Crying or Very sad
Опитвам се да съм силна ,длъжна съм и мисля ,че се справям колкото мога . Голямата любов в очите на малкото ми момченце ме изправя на крака в трудни моменти .

Имам молба ,ако някой има подходящ текст за отбелязване на такова събитие ,  да ми го напише в тази тема .
Благодаря ви момичета .
Цитирай

София, "Младост 3"

Всяко нещо каито ти дойде в сърцето и ума би било подходащо. наистина
за мен би било важно да идва от дълбините на сърцето ми - там където е дома на твоето дете
неща като "мило мое дете, винаги щете обичае и помним. ти ще бъдеш в сърцата ни до края на дните ни, защото там е твоя дом. дано почиваш в мир там където си.
любящи мама, татко и братче и близки
почивай в мир и помни че някий ден ще бъдем пак заедно"
това е нещо което бих казала... не е доли близко до това което една майка чувства, но поне частично доближава чявствата

бъди самата себе си - в такъв момент не бих мислила какво трябва... а само какво чувствам и изпитвам какво не съм успяла да кажа на моята рожба

целувки и прегръдки
Цитирай

Шопия

Ради,  Hug
Преди малко се загледнах в подписа ти.

Нямам идеи за жалейки. Ако искаш виж нещо в Пилешката супа за душата.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

...бъди самата себе си - в такъв момент не бих мислила какво трябва... а само какво чувствам и изпитвам какво не съм успяла да кажа на моята рожба...

и аз си мисля, че това е най-доброто... Поне аз така изразих и изразявам мъката и болката от моите загуби...
 Hug
Цитирай

между два живота

Ради, когато наближат нашите тъжни дати, често се заравям в тъжна поезия и ми идват сами думите отвътре. Ето нещо и за теб. Много съжалявам, че пиша и тук.  Crying or Very sad Искам да знаеш, че съм до теб и силно те прегръщам Hug Hug Hug

Ще минава година след година,
ще се сменя сезон подир сезон...
Без те е пусто, миличко...
Обичаме те! Дълбок поклон.
Цитирай

Atlanta ,USA

Hug Hug Hug
Цитирай

Ох,за втори път в рамките на половин час отварям темата ти. И ми е едно такова... Искам да кажа нещо,а съзнавам,че няма да са точните думи. Ради, с теб съм.... Sad Sad Sad
Цитирай

Варна

radi-t, много е трудно по нашите тъжни дати. Нямам какво да ти напиша като пример освен да ти споделя аз какво си чета. Стихотворението, което съпруга ми написа за Вики. То казва всичко неизказано от мен. Ако имаше моят ангел свой "дом" бих го напиала на плочата. С теб съм миличка. Hug

Нацелувай малкия от нас! Love
Цитирай

Шопия

Ради, прегръщам те.
Еди,  Rose
Цитирай

За Еди Rose Rose Rose

Ради, цяла сутрин мисля за вас!  И се сетих за един цитат от "Малкият Буда", който бих искала да споделя с теб. Става дума за онова,което се случва след физическата ни смърт:"...Тогава няма болести,няма страдание,няма препядствия за ума, няма смърт,няма страх от смъртта...."
 Моля се, Еди да е добре там сега! Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Atlanta ,USA

Благодаря ви момичета ,че сте с мен .
Надявам се и се моля да няма повече такава мъка за никоя майка . Praynig
Цитирай

София

Днес е 19.01. С теб съм в мъката ти! Помни, че малкото ангелче е някъде горе, грижи се за вас, радва се и страда заедно вас.

Нека почива в мир малката душица!
Цитирай

между два живота

С теб съм в мислите си  Crying or Very sad Hug
Еди Rose не е сам сега, той е в твоето сърце, в нашите мисли и с нашите ангелчета Crying or Very sad Praynig
Цитирай

Бургас

RoseЗа малкия ангел! Crying or Very sadПрегръщам те Ради! Hug
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Ради, една топла прегръдка и от мен  Hug
Rose за мъничкото ангелче Еди  Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора