Боди с боксерки, вместо с прашки

  • 1 752
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Чудя се дали се продават бодита само че накрая да не са с прашка, а с боксерки. Аз лично бих носила, мисля, че са по-удобни, но не съм виждала подобни.

Благодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 165
Честно казано не съм виждала.Щом не искаш да е прашка продават и такива, които са като бикини

# 2
  • Мнения: 814
EEE, те такова животно нема! Naughty Или поне аз не съм срещала! Thinking Ако види, да се обади, мола!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Майка ми подари такова за Нова година и го зарязах след първото обличане; по принцип боксерките ми се "навиват" и са ми неудобни, а това още повече; утре ще проверя марката, ако ви интересува, но аз определено не го препоръчвам Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
И на мен ми се стува,че ще е доста неудобно такова нещо ThinkingИначе бодито с прашка не го заменям с нищо Wink

# 5
  • Мнения: 506
Струва ми се неудобно. Как ще се съблича? Пак на принципа с копченца ли? Goldie , сподели Simple Smile

# 6
  • Мнения: 919
Goldie ще съм много благодарна, ако споделиш от къде е купено. Бих пробвала, при мен е наложително носенето - за съжаление.   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 076
Чудя се дали се продават бодита само че накрая да не са с прашка, а с боксерки. Аз лично бих носила, мисля, че са по-удобни, но не съм виждала подобни.

Благодаря предварително  Simple Smile
Продават се.Аз боди не нося,но съм купувала няколко за подарък.Отзивите са,че са по- удобни от тези с прашка.

# 8
  • Мнения: 2 926
Аз имам такова боди с боксерки, но съм си го купувала от чужбина.
Специално на мен ми е много удобно, но боксерките са доста изрязани.

# 9
  • Мнения: 109
Аз обиколих С-я,но такива боди-бикини или боксерки съм виждала само като тип блузи т.е. от по плътна материя.Ефирни с дантели като бельо не мога да намеря,а няколко продавачки твърдят ,че няма такова производство

# 10
  • Мнения: 5 475
За който не го е виждал,ето един вариант... WinkОтпред боксер,отзад прашки!  Sunglasses

http://www.zenaperfect.bg/index.php?show=browse&catid=50& … ts&prodid=125

# 11
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз съм виждала но само памук с ликра не и дантелени.Лично аз съм скептично настроена.Колкото пъти съм си купувала боксери все са някак недобре изрязани и влизат отзад.Не ми е особено приятно и съм се отказала.

# 12
  • Мнения: 891
Не съм виждала такива бодита

# 13
  • Мнения: X
Видях такива на Коледното изложение в ДКЦ.
Харесаха ми, защото бяха много добре направени с интересни цветови комбинации и от доста приятна материя - исках да си купя, но не ми бяха осталали парички Sad

# 14
  • Мнения: 919
Аз съвсем не държа да е от дантела, даже напротив, предпочитам да е памук и ликра.
За съжаление никой не каза къде се продават  Sad, защото аз лично не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт