Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Чудя се дали се продават бодита само че накрая да не са с прашка, а с боксерки. Аз лично бих носила, мисля, че са по-удобни, но не съм виждала подобни.

Благодаря предварително  Smile
Цитирай

Варна

Честно казано не съм виждала.Щом не искаш да е прашка продават и такива, които са като бикини
Цитирай

EEE, те такова животно нема! Naughty Или поне аз не съм срещала! Thinking Ако види, да се обади, мола!
Цитирай

Бургас

Майка ми подари такова за Нова година и го зарязах след първото обличане; по принцип боксерките ми се "навиват" и са ми неудобни, а това още повече; утре ще проверя марката, ако ви интересува, но аз определено не го препоръчвам Naughty
Цитирай

София

И на мен ми се стува,че ще е доста неудобно такова нещо ThinkingИначе бодито с прашка не го заменям с нищо Wink
Цитирай

край морския бряг

Струва ми се неудобно. Как ще се съблича? Пак на принципа с копченца ли? Goldie , сподели Smile
Цитирай

София

Goldie ще съм много благодарна, ако споделиш от къде е купено. Бих пробвала, при мен е наложително носенето - за съжаление.   bouquet

Цитирай

Чудя се дали се продават бодита само че накрая да не са с прашка, а с боксерки. Аз лично бих носила, мисля, че са по-удобни, но не съм виждала подобни.

Благодаря предварително  Smile
Продават се.Аз боди не нося,но съм купувала няколко за подарък.Отзивите са,че са по- удобни от тези с прашка.
Цитирай

Аз имам такова боди с боксерки, но съм си го купувала от чужбина.
Специално на мен ми е много удобно, но боксерките са доста изрязани.
Цитирай

София,Младост

Аз обиколих С-я,но такива боди-бикини или боксерки съм виждала само като тип блузи т.е. от по плътна материя.Ефирни с дантели като бельо не мога да намеря,а няколко продавачки твърдят ,че няма такова производство
Цитирай

Италия

За който не го е виждал,ето един вариант... WinkОтпред боксер,отзад прашки!  Cool

http://www.zenaperfect.bg/index.php?show=browse&catid=50& … ts&prodid=125

Цитирай

на кого му пука

Аз съм виждала но само памук с ликра не и дантелени.Лично аз съм скептично настроена.Колкото пъти съм си купувала боксери все са някак недобре изрязани и влизат отзад.Не ми е особено приятно и съм се отказала.
Цитирай

Не съм виждала такива бодита
Цитирай

Варна

Видях такива на Коледното изложение в ДКЦ.
Харесаха ми, защото бяха много добре направени с интересни цветови комбинации и от доста приятна материя - исках да си купя, но не ми бяха осталали парички Sad
Цитирай

София

Аз съвсем не държа да е от дантела, даже напротив, предпочитам да е памук и ликра.
За съжаление никой не каза къде се продават  Sad, защото аз лично не съм виждала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора