А кънкьорки има ли?

  • 4 698
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
След като тази година сняг не пожела да падне и ските си останаха в гардероба да им ръждясват кантовете, аз взех че си извадих кънките Joy Ейййй не се бях качвала от 7-ми клас Laughing Кънките ми станаха и вече за трети път ходя на Славия Mr. Green След 14 годишно некаране (малееееееееееее кога станаха толкова ooooh!) се оказа, че тези неща не се забравят Grinning Не че някога съм била  добра, но очаквах да ми е като за първи път. Вчера даже и назад си припомних как се кара Blush
Сигурна съм, че има и доста по- големи ентусиасти от мен и бързо да си признават, кога и къде ходят, от колко време карат и каквото се сетят още Hug

# 1
  • Мнения: 3 835
Яяяяяя, беличко.... Mr. Green Joy

Аз съм тренирала като малка, фигурно пързаляне. Спомням си, че правех даже и завъртания във въздуха. Mr. Green Crazy Обаче оттогава не съм се качвала Sad, щом казваш, че не се забравя, може и да пробвам пак, още повече, че искам да заведа и щерката.

# 2
  • Мнения: 5 140
Мислихме да ходим аз, Лили и Еми, е естествено ако има и други желаещи, ама нещо не се получи.
Трябва да сме по настоятелни. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 3 835
Мислихме да ходим аз, Лили и Еми, е естествено ако има и други желаещи, ама нещо не се получи.
Трябва да сме по настоятелни. Crossing Arms

И аз искам с вас. Praynig Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
ето я моята тема!
и аз от ученичка не се бях качвала, ама този сезон реших да заведа момичетата и се влюбихме в кънките (аз за втори път Wink)!
ходим в зимния дворец поне веднъж седмично. ходим на свободни пързалки и на учебни групи.
виктория е много стабилна на леда, а в групата учат разни доста трудни неща.
габа тръгна много уверено, снощи насред леда имахме криза на мотивацията, май просто беше гладна Laughing днес отново е решена да се учи да кара.
аз... справям се. и участвам активно в учебните групи наред с децата  Blush

# 5
  • Мнения: 5 140
Мислихме да ходим аз, Лили и Еми, е естествено ако има и други желаещи, ама нещо не се получи.
Трябва да сме по настоятелни. Crossing Arms

И аз искам с вас. Praynig Grinning

Взимаме те веднага. Hug
И Янита ще вземем със щерките. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
да не стане само ние със щерките да вземем вас... че ние сме там всяка седмица, пък като гледам освен luluto, другите още се каните...

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди години бях най-редовният посетител на пързалката в Зимния. Но има- няма 10 год. не съм ходила.

# 8
  • Мнения: 3 835
да не стане само ние със щерките да вземем вас... че ние сме там всяка седмица, пък като гледам освен luluto, другите още се каните...


Добре де, казвайте, къде и кога, там съм, и аз с щерката.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
в събота - в 17:00 на учебна група.
евентуално в неделя по същото време пак на учебна група.
още обмислям свободната пързалка този петък, ама ме е срам от съпруга ми, който покрай новата ни мания все си стои самичък у дома... май ще пропуснем петъка.

# 10
  • Мнения: 328
А на "Славия" ходи ли някой?И знаете ли от колко има в събота и неделя свободна пързалка?

# 11
  • Мнения: 3 835
в събота - в 17:00 на учебна група.

Какво е "учебна група"? newsm78 За коя пързалка става въпрос?

# 12
  • Мнения: 2 575
След като тази година сняг не пожела да падне и ските си останаха в гардероба да им ръждясват кантовете, аз взех че си извадих кънките Joy Ейййй не се бях качвала от 7-ми клас Laughing Кънките ми станаха и вече за трети път ходя на Славия Mr. Green След 14 годишно некаране (малееееееееееее кога станаха толкова ooooh!) се оказа, че тези неща не се забравят Grinning Не че някога съм била  добра, но очаквах да ми е като за първи път. Вчера даже и назад си припомних как се кара Blush
Сигурна съм, че има и доста по- големи ентусиасти от мен и бързо да си признават, кога и къде ходят, от колко време карат и каквото се сетят още Hug

Eй на - и аз така установих - не бях се качвала от 10-ти клас - което прави от 17 години Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Само че аз пробвах на Народния Театър - и аз стигнах до карането назад, а напред скоростта беше повече от задоволителна Mr. Green
Останаха пируетите да си припомня  Joy Joy Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 4 865
Какво е "учебна група"? newsm78 За коя пързалка става въпрос?
учебна група е нещо като тренировка, но не е само за състезатели.
в зимния дворец има поне два клуба, които провеждат тренировки като целева група са децата, но има и родители.
присъстващите се разделят на групи според уменията и всяка група си работи с треньор в някое "ъгълче" на пързалката.

през последната седмица напливът беше огромен, поне при треньорите, при които ние ходим и се обмисляше сериозно реорганизиране на уроците. не знам за тази седмица дали са измислили как да решат проблема.

идеята е, че не си сред потока от въртящи се в кръг и можеш спокойно да упражняваш различни елементи от пързалянето.

# 14
  • Мнения: 3 835
Какво е "учебна група"? newsm78 За коя пързалка става въпрос?
учебна група е нещо като тренировка, но не е само за състезатели.
в зимния дворец има поне два клуба, които провеждат тренировки като целева група са децата, но има и родители.
присъстващите се разделят на групи според уменията и всяка група си работи с треньор в някое "ъгълче" на пързалката.

Значи можем да дойдем и така свободно, да видим как е, що е, дали ще ни хареса.

Общи условия

Активация на акаунт