тест Shure Check

  • 2 583
  • 16
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета,
имам един може би и тъп въпрос но съм много притеснена.
След последното виждане с приятеля ми си бях нормално неразположена /с един ден по малка продължителност/.Но вече месец съм с подут стомах, и от страх си направих и тест ShureCheck-отрицателем.Дали защото следващата седмица пак трябва да съм неразположена и ми е подут и стомаха и гърдите ???Нали няма вероятност да съм бременна..или да отида на гинеколог? Вие какво ще кажете???

# 1
  • Мнения: 3 334
Щом толкова се притесняваш иди на гинеколог.Аз също ползвах този тест и при мен се оказа положителен..............и не сгреши Peace.
Пожелавам ти нещата да се развият в положителна за теб насока Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Аз няколко пъти съм използвала този тест  и винаги е показвал вярно. Но ако искаш да си по-спокойна - направи си още един ( може на някоя друга фирма). Мисля, че е рано да ходиш на гинеколог - все пак цикълът ти още не закъснява.

Спокойно. И аз понякога се панирам, но обикновено повечето тестове са доста надеждни. Мисля, че те болят гърдите просто защото ще ти идва.

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 403
дааа Таня много точно го каза..панирана съм... благодаря ви за отговорите
и ще си взема тест-на друга фирма,да съм си спокойна.Разбира се че и аз искам бебе...но не сега Sad

# 4
  • Мнения: 92
Shure Check е най -добря тест,според мен можеш да си спокойна,щом ти е отрицателен,мисля че не греши. Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 550
Само Sure Check съм ползвала досега и ми е отчитал точно.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 403
оххх благодаря Ви момичета,поуспокоих се  Hug ...иначе съм голяма паника.

# 7
  • Мнения: 3 647
Shure Check е най -добря тест,според мен можеш да си спокойна,щом ти е отрицателен,мисля че не греши. Naughty
Peace
a drugite  ti priznaci sa kato predmenstrualni

# 8
  • Мнения: 215
Бременна съм след отрицателен Sure Check при едноседмично закъснение. Peace

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 403
малеее,Калина...довечера ще си взема аз друг тест,няма да стане.... ooooh!

# 10
  • Мнения: 3 647
малеее,Калина...довечера ще си взема аз друг тест,няма да стане.... ooooh!
НЕДЕЙ  да бързаш  случая на калина може да е защото са и слаби хормоните -тожа е често срещано явление
имаш ли други симптоми като виене на свят и повръщане???
според мен просто си се паникьосала

# 11
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Само Sure Check съм ползвала досега и ми е отчитал точно.

И на мене ми е отчитал точно! Peace

# 12
  • Шумен
  • Мнения: 403
неее,не ми се вие свят и не ми се и гади.Нямаше да се притесня ако не се чувствах като плондер и гърдите ми ако не бяха станали като на Памела Андерсън....благодаря Ви момичета за отзивчивостта.  Hug

# 13
  • Мнения: 3 647
неее,не ми се вие свят и не ми се и гади.Нямаше да се притесня ако не се чувствах като плондер и гърдите ми ако не бяха станали като на Памела Андерсън....благодаря Ви момичета за отзивчивостта.  Hug
аз винаги преди да ми дойде се надувам и нося един размер по големи сутиени
изчакай
  bouquet

# 14
  • Мнения: 741
Тия тестове 2 пъти са ми отчитали положителен резултат без да е имало бременност(и  двата пъти ходих на лекар)Така че сигурност няма

Общи условия

Активация на акаунт