Количка Quinny Freestyle 3XL Comfort ???

  • 9 577
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 412
освен цвета ми се струва , че и модела малко се различава например при крачката на бебето
 newsm78  Simple Smile

# 46
  • Русе
  • Мнения: 856
И аз съм се спряла на Бъз, предишния път бях с Куини Фашън и съм се убедила лично в качествата на марката. Единственото ми притеснение, че от миналия път си имам кошче Дрийми и стол за кола Макси кози, а в момента никой не може да ми каже дали стават и на новия Бъз. В Неделчев и Неделчев ми предложиха да ги занеса на място и да пробваме върху количката... Сигурно това ще направя, че два коша Дрийми не ми се купуват, още по-малко пък две кошчета за кола. Иначе приставките изглеждат същите...
Новите цветове са разкошни, дано могат да се поръчват.

Аз съм със стар кош Дрийми ,но с нова количка.Става ,но с новите адаптори,които си вървят заедно с новия Бъз.

# 47
  • София
  • Мнения: 847
И аз съм се спряла на Бъз, предишния път бях с Куини Фашън и съм се убедила лично в качествата на марката. Единственото ми притеснение, че от миналия път си имам кошче Дрийми и стол за кола Макси кози, а в момента никой не може да ми каже дали стават и на новия Бъз. В Неделчев и Неделчев ми предложиха да ги занеса на място и да пробваме върху количката... Сигурно това ще направя, че два коша Дрийми не ми се купуват, още по-малко пък две кошчета за кола. Иначе приставките изглеждат същите...
Новите цветове са разкошни, дано могат да се поръчват.

Аз съм със стар кош Дрийми ,но с нова количка.Става ,но с новите адаптори,които си вървят заедно с новия Бъз.


Еййййй, това страшно ме зарадва! Наистина, кошчетата вършат работа най-много три-четири месеца и не си заслужава да се купува второ! Много ти благодаря за информацията!

# 48
  • Мнения: 169
аз съм чувала много хубави неща за на пегперего триколката,но незнам дали я внасят

# 49
  • Мнения: 2 829
За триколката на Пег Перего- внасят я, аз я имам от 2 дни и съм направо влюбена в нея! Всеки детайл е изпипан! Има пълно легнало и пълно седнало положение, много добре уплътнена, прозорчето на сенника отзад е така направено, че като лежи бебето мога да го виждам както си вървя, гюрука е непромокаем, пробвах го днес в дъжда, материята на коша е много мекичка и приятна, коша е широк (при дупето-35 см, на кръста 33 см, при раменете 37 см), така е направен че на моето бебе, което сега се учи да седи му е страшно удобен! Покривалото за крачетата се хваща с цип за самия кош, дъждобрана-с цип за гюрука. Борда може да се отвори настрани без да се сваля напълно за слагане на бебето. Коша за багаж е много голям, понеже като е легнала количката е трудно да се бръкне в него, винкела, който го държи е с пружина и може да са бутне надолу и да си извадя нещо от коша. Помпата за гуми си седи закачена под коша. Има чантичка, която се закача за дръжката с поставка за шише или чаша за кафе!
Виждала съм и моделите на куини, много ми харесват, но тази триколка на Пег Перего лично за мен е много по-добра! Недостатъци-коша не се обръща и тежи 13 кг.
От 2 дни все едно са ми сменили бебето! Преди въобще не искаше да седи в количката като е буден, а в тази си седи, играе си с голям кеф!

# 50
  • Мнения: 466
yanast , ЧЕСТИТО ЗА КОЛИЧКАТА ! За недостатъците продават се чанти Portenfant soft, които могат да се монтират върху количката - обръща се сенника и бебето е срещу теб. Аз си купих от вносителя в Пловдив  и съм много доволна.

# 51
  • Мнения: 2 829
Вери, благодаря ти, аз от тебе разбрах за тази количка. А за това че не се обръща коша-ми не ми пречи, защото си го виждам бебока през прозорчето. Нещо, което ме впечатли-Пег Перего имат ремък, с който може да се прикрепи столче за кола на друга марка! А килограмите не ми пречат-лесно качвам стълби, върви като по масло...

# 52
  • Мнения: X
Колко струва тази триколка и може ли линк да я погледна?

# 53
  • Мнения: 4 428
Колко струва тази триколка и може ли линк да я погледна?

Това е триколката, модел 2006. Тази година има нов модел.

Струва около 1000лв, но не знам колко я продават вносителите

# 54
# 55
  • Мнения: 907
Цената при вносителя е 965 лв (за новата колекция). На линка, който е дала Гигилче, са десените от старата колекция. Новите са едноцветни - червена, синя и зелена, добре изглеждат. Освен десените ми се струва, че друга съществена разлика няма.

# 56
  • Мнения: 1 737
Въпрос към притежателките на Бъз - колко кг тежи?

# 57
  • Мнения: 3 457
аз намерих ,че пише ,че тежи 12кг.

# 58
  • Мнения: 1 737
аз намерих ,че пише ,че тежи 12кг.
Това и аз го намерих и за това питам. В тоя сайт нещо теглилките са объркани. Thinking

# 59
  • Мнения: 3 457
аз намерих ,че пише ,че тежи 12кг.
Това и аз го намерих и за това питам. В тоя сайт нещо теглилките са объркани. Thinking
Възможно е Mr. GreenДа каже някоя мама с такава количка Peace

Общи условия

Активация на акаунт