ад под небето

  • 1 371
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,от седмица насам нещо се случва с Вики и не знам какво да правя.Беше Praynig а стана Twisted Evil.Малък тиранин реве само докато ми види гърба.То всъщност не е рев а истерично пищене.Вчера стигнахме до там ,че за да изчистя къщата я заврях в кенгурото и на гръб.Чудех се дали не е някакъв вид стратегия да прив
лича вниманиелНезнам какво да правя ,но не издържам вече.Винаги съм гледала да обръщам внимание и на тримата по равно.Всичко си беше наред,играеха си самички абе беше идеално.Но сега...
Имали ли сте такива периоди с вашите близнаци?Защото се надявам да е период.Може ли да се дължи на това,че сестра и проходи много по-рано,съответно е по-стабилна вече играе с батко си на равни начала а Вики не може още и за това се вкопчва в мен.Ох не знам какво да мисля.Моля дайте съвет.


Боги-5
Ива и Вики-1.5

# 1
  • Мнения: 2 013
Ох, мила, забравила съм вече детайлите от ранното им детство. Но помня, че всеки се стремеше към внимание максимално, нямаше начин единият да се гушне и другият да не дотича на секундата. Всеки си имаше коленце, на което седи. Даже са се били кой първи да получи някаква ласка.
Възможно е детенцето наистина да има някакво чувство на ревност към сестра си, че е проходила по-рано и е по-стабилна и затова да се вкопчва в теб.

# 2
Може би е това с примес на малко глезотийки и зъби в добавка.С това се успокоявам.Нервите ми са в пределна недостатъчност,реве по цял ден а вечер се събужда да ме търси и като не ме види пак рев. smile3511Надявам се скоро да отмине.Заради нейното моментно състояние почти съм игнорирала другите двама,но те добре се справят бати храни Ива-Ива храни бати.

# 3
  • Мнения: 601
Говори ми... Едната е такова слънчице, но на другата ( и тя е Вики) какво и стана напоследък не знам!!! Родила съм Антихриста!!! И с тези 4 зъба като започне да се пъне и ръмжи, чак добива демонична физиономия!!!  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 7 803
на твое място бих ги разделила за малко, ако има такава възможност. всмисъл остави само ревливото при себе си 1 ден, на другия ден обратно и виж как ще се държи. успех и дано се справиш бързо

# 5
  • Мнения: 990
Не ми се е случвало досега .При нас проблем става ,когато се опитам да ги разделя  #Crazy тогава вече е големия рев .Толкова са свикнали да са постоянно заедно ,че ходят ,като скачени съдове из къщи   friendship

# 6
  • Мнения: 3 336
Моите ги разделих за първи път този уикенд, много добре го понесоха и като се видяха - нищо, все едно не са се разделяли. Може би защото са по-малки и сигурно нямат представа за време. И двамата са били много послушни Peace

Иначе при мен Ели напоследък е по-труден характер, много е своенравна и като й вземеш нещо или не стане на найната и се започва едно тръшкане, ако не я хвана навреме ще си счупи главата от тръшкане. Изпъва се назад и рита с крака #Crazy А като я оставя да си лежи и да се тръшка на пода и е рев до Бога ooooh! Ники горкия само седи и гледа и не смее да мръдне. И ходи да я целува, а нашата хич не е по целувки - милувки и прочие. Той е по-гушкав. Ох, отплеснах се ooooh!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Иначе при мен Ели напоследък е по-труден характер, много е своенравна и като й вземеш нещо или не стане на найната и се започва едно тръшкане, ако не я хвана навреме ще си счупи главата от тръшкане. Изпъва се назад и рита с крака #Crazy А като я оставя да си лежи и да се тръшка на пода и е рев до Бога ooooh! Ники горкия само седи и гледа и не смее да мръдне. И ходи да я целува, а нашата хич не е по целувки - милувки и прочие. Той е по-гушкав. Ох, отплеснах се ooooh!

           И при нас нещата стоят по същия начин. ooooh! Като откажа нещо на Ицко или не го пусна в друга стая започва да крещи и да се тръшка, удря си главата където намери. Пробвах и с шамарче по памперса и с гушкане - нестава. Единствено баба му успява да го успокои за сега.
           Докато Бобо е пълна противоположност - като му откажа идва при мен и започва да се гуши да се усмихва и да ръмжи като меченце. 
           

# 8
  • Мнения: 903
И ние сме така напоследък. Първоначално Таничка беше бойната, нахалната, тази която краде внимание и играчки, а Сиси истински ангел. Постепенно обаче на Сиси и писна и стана такава кривотия. Бие сестра си и я блъска, ако се опита да припари до мен. И по цял ден пищи, тръшка се и все с едни вдигнати ръчички, нищо не мога да свърша от нея. А ако раздавам храна е нещо страшно - такова блъскане и крещене пада #Crazy
И аз на пролет мисля да ги разделя, че сега все са болни и много не излизаме. Дано помогне.
Аз по принцип не меря на кантар на кого обръщам повече внимание, просто който има повече нужда в дадения момент.
А и да знаеш, щом има намесен фактор ЗЪБИ, не го мисли. Те са достатъчни за да предизвикат "ад под небето"

# 9
ОЦЕЛЯХ-ура-всичко свърши.Явно беше периодче.Пак мир и любов Hug.Сега да видим какъв ще е следващия.
Благодаря на всички,а на тези които имат същия проблем-кураж и търпение,ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт