Една тема за сериалчетата...

  • 3 298
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Когато се загледах преди време във Фокс лайф казвах за него, че ако пуснат "Секса и града" този канал ще е съвършен. И ето на дават го. Гледам абсолютно всичко и Фокс Крайм ми харесва и GTV . Абе абсолютно всичко гледам - всичко което не иска кой знае какво замисляне. Умирам да ги гледам ей така за фон. Действат ми много отпускащо и разтоварващо. Не търся смисъл в тях. Ако искам смислен и съдържателен филм гледам "Изкуплението Шоушенк". Сериалчетата са за отпускане и почивка.

# 61
  • Мнения: 994
Не ми се пуска нова тема и реших в тази да попитам. Можете ли да ми препоръчате някакво хубаво  забавно сериалче от тези 30-минутните? Повечето по българските телевизии съм ги гледала повечето и предпочитам нещо друго.

не знам дали са го давали в БГ, но мен страшно ме кефи Scrubs - вече има 5 или 6 сезона. това е по-различна комедийка от типичните американски ситкоми със записан смях.

# 62
  • Мнения: 994
Много моля един по желание...да не посочвам...

Успокойте ме, че Мариса от "Кварталът на богатите" не замина фирА току що. Confused Като никога и по-точно отдавна не съм се заглеждала в сериал, да не кажа в телевизия.

Някой в час със събитията напред в сериала?

не гледам сериала, но съм на 100% сигурна, че героинята на Миша Бартън умира.
феновете миналата пролет бяха бесни, защото тя беше споделила предварително в интервю, че е поискала да напусне сериала и загива при катастрофа - развали им изненадата - много ми е странно, че продуцентите са й разрешили - няма ли клауза в договора си за тайна?

а тази година ОС ще свърши, доколкото знам в момента извъртяват последните епизоди в САЩ и толкова - няма да има следващата година.

# 63
  • Мнения: 1 006

Няма как да те успокоя, защото току-що даде наистина фира. Cry


Ми...да е жива и здрава тогава.Ще се наложи да преживея ънхепи енд-а.

Абе гадно ми е все пак.

# 64
  • Мнения: 4 473
Един от сериалите , който има връзка с действиетлноста за мен е "Всички обичат Реймънд"  Mr. Green Mr. Green Ей този мога да го гледам по цял ден  Laughing

Жесток! Mr. Green
Другият ми фаворит е родния "Тя и той" Grinning, а иначе харесвах много "Хавайски бряг", но нещо не го засичам напоследък, май свърши Confused

# 65
  • Мнения: 2 353
  Обожавам "Малкълм". Обичам и "Приятели", но само когато го гледам със сестра ми, а тя се смее ужасно смешно! "Дарма и Грег" също са ми симпатични, както и споменатата майка на Ремйнд. При всички обичам сериали, в които няма драматизъм, скалпели и страдащи хора, защото ме заболяват костите.
  Преди много години по Нова даваха един сериал "Тъй нареченият мой живот", някой срещал ли го е в нет-а?

# 66
  • Мнения: 1 629
Ооо, малкъмовата майка Grinning
Чесън, знаеш че Мидсъмър са ми слабост, сложила съм си музиката за ринг тон Grinning

Лени, мисля че днешните трийсетгодишни(визирам българи), нямат нищо общо с лелите и чичковците, каквито трийсетгодишни бяха родителите ни. Днешните не бързат с жененето и потомството, карат ролери и байкове, предпочитат пица, вместо да врътнат картофена манджичка, нещо такова. Пък и защо да се бърза с порасването?

# 67
  • Мнения: 5 299
"Приятели" винаги ми е бил любимият сериал, обаче толкова много пъти съм го гледала, че наистина ми омръзна.. Много си падам по подобен тип сериалчета. Също както и "Джоуи"/ "Кръцни/Срежи", "Отчаяни съпруги"
Много ми харесва и "Бекър" по GTV, но май вече не го дават.
Сега свалям "Charmed", "My name is Earl", "How I met Your mother", и чакам довечера да гледам " Неочакван шанс" по БТВ.

"Lost" i "Призън брейк" не ми допадат Confused

От 2 дена съм се зарибила да гледам много и документални филни като" Хитлер и Ева", "Бермудският триъгълник", "Мегавулкан" и такива - страхотни са.Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 343

Пеги непрекъснато обяснява на Ал какъв е мухльо и децата възприемат това поведение. Дасе чудиш какъв семеен модел налагат.

За това лично просто мисля, че с окарикатуряване на това което не трябва да е се цели постигане на положителен резолтат.
Приятели ме кефи мога да ги гледам винаги Simple Smile страшно ме разтоварват както и сега " Войната в къщи " за една серия и съм се разтоварила малко Simple Smile Не търся примери да следвам или някакви идеи за по - добро съжителство. Просто ме кефят Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 343
САМО " ВОЙНАТА В КЪЩИ "    Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 293
явно, Лени, е имало нужда от темичка, в която всеки да си каже какво му е на сърце.

Та, във връзка въпроса ти.. и Мю го казва... ще цитирам и Кари - 30-те са новите 20. Съгласна съм, макар че действително доста от героите на нашата възраст са инфантилни в по-голяма степен, отк ми се вижда нормално.

А сега се забавлявам с Монк. Въобще не си мислете, че маниите са му пресилени - има такива хора. Готин е - писнало ми е от невъзможни герои.

И в момента зяпам Развитие в застой, излизам от форума, че ме разсейва. Party

# 71
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Аз пък в момента гледам един фантастичен (имам предвид жанрът е фантастика) сериал. Казва се Battlestar Galactica. Много е готин и не е типичната фантастика, която изобщо не мога да понасям, от сорта на Стартрек и разни други подобни, в които участват разни измислени същества със син тен на кожата и три очи. Battlestar-а по едно време го засякох по AXN, но само 1-ви сезон. Аз иначе си го тегля от нета. Препоръчвам го.
Иначе от по-леките и неангажиращи сериалки харесвам Малкълм, ама и той май взе да се изчерпва вече. Преди много гледах и "Дъщерите на Маклауд", но и в него почти не остана никой от старите герои. Сега чакам с нетърпение новите серии на LOST.

# 72
  • Мнения: 293
пак ще повдигна темата Crazy

Бе, гледате ли сем. Симпсън? Аз не винаги сядам специално да гледам, ама ей на, сега гледах как новите им съседи са сем. Буш (старши). Викам си, я да се образовам политически, то не може само от форума да научавам разни работи Mr. Green

Та страшно е забавно, от малка съм му фен на това семейство Grinning
И да, определено не е инфантилно 'шоу', като Приятели, примерно.

# 73
  • Мнения: 7 109
Оооо, Барт Симпсън ми е любимец.
 По едно време го гледах много редовно Семейството Симпсън.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 917
Не ми се пуска нова тема и реших в тази да попитам. Можете ли да ми препоръчате някакво хубаво  забавно сериалче от тези 30-минутните? Повечето по българските телевизии съм ги гледала повечето и предпочитам нещо друго.

не знам дали са го давали в БГ, но мен страшно ме кефи Scrubs - вече има 5 или 6 сезона. това е по-различна комедийка от типичните американски ситкоми със записан смях.

Scrubs е страхотен. Отдавна не бях срещала толкова смешен сериал

Общи условия

Активация на акаунт