КАК ДА ПОСТИГНА ТОЗИ ЦВЯТ НА КОСАТА?

  • 2 999
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Здравейте,искам косата ми да е с този цвят:

Това е мацката от кутийката на боя Лонда-тъмно русо.Няма нищо общо,получава се много тъмно кафяво до черно.Някой ако знае с коя боя или начин да постигна този ефект ще съм му много благодарна.Моята коса е кестенява с руси кичури тук таме Thinking

# 1
  • Мнения: 5 140
Защо мислиш, че няма да ти стане същата, щом ти е кестенява?

# 2
  • Мнения: 455
Защото преди да се наклепам цялата пробвах на един кичур и се получи много тъмно. Thinking

# 3
  • Мнения: 455
Всъщност не знам дали си описах точно косата.Като я оправя по-късно ще я снимам за да имате по-точна представа какъв цвят ми е.

# 4
  • Мнения: 3 453
ще следя темата...живо се вълнувам Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 749
Абсолютно вярно е, че за съжаление с боите на Лонда се получават много по-тъмни цветове от показаните на снимките. Според мен имаш 2 възможности: 1. да стоиш само 10-ина минути и да видиш какво ще се получи(то пак ще е по-тъмно, но ще се просветли след няколко измивания) или 2. да вземеш друга боя с доста по-светъл от желания цвят

# 6
  • Мнения: 3 453
аникат посъветвай за някоя определена марка за боите които говориш Hug

# 7
  • Мнения: 5 140
Вярно, прави ми впечатление, че на Лонда винаги става малко по тъмно от показаното на снимката на кутията.

# 8
  • София
  • Мнения: 749
Крисси, за същата марка говоря Лонда, но имах предвид да си вземе друга кутия с по-светъл цвят. Не мога да кажа кой, защото не ги помня, а от 3-4 месеца се отказах от боядисването, макар че постигах супер цвят.

# 9
  • Мнения: 648
   Ми миналата пролет, точно с този цвят от руса станах почти черна Crazy Наистина на Лонда са много силни боите, не щадят  косата и са изключително наситени, те са много добри на червените тонове Peace Бих те посъветвала да вземеш някоя друга боя!

# 10
  • Мнения: 3 537
За да ти стане цвета такъв с Лондата,трябва да стоиш не повече от 10-15 мин с боята.Аз съм му хванала цаката отдавна , ползвам същата боя само,че друг цвят ,бежово русото,иначе става доста по тъмно от колкото е на картинката Wink
Другия вариянт е да си купиш от русата гама.Както ми виждаш по долу цвета на косата в момента,ако стоя 30-40 мин с боята  става поне един тон по-тъмна.Боядисвам се с номер 38, на картинката е доста по светло русо.

# 11
  • Мнения: 455
Мимис,може ли да пуснеш и друга снимка,че не може да се види добре  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 455
Последно си взех боя "RILKEN"номер 901-екстра светло пепелно русо.Боядисах се и стана кофти CloseТам където ми са кичурите-добре,но израстналата ми коса(два пръста)стана рижо-русо-никакво Mr. GreenСлед това се намазах с тониращия балсам на "Престиж"-Silver efekt.Нищо не стана CryЗащо така?! newsm78

# 13
  • Мнения: 3 537
http://img413.imageshack.us/img413/264/o633050009785511250mu1.jpg - това ми е на дневна светлина
http://img255.imageshack.us/img255/7578/o633050030020667500hq5.jpg - това на стайна вечерта
Аз също се мажа със тониращия балсам на Престиж/перла/
Незнам,но според мен ти е тъмна косата щом не става или пък поне малко трябва да я обезцветиш. Краен вариант - отиваш си на фризьор  и те прават желания цвят. Wink

# 14
на мен пък с това бежаво-пусо на лонда ми стана едно жълтооо.правила съм се и с северно русото,в на4алото е наистина доста тъмно,чак зеленее но после е супер

Общи условия

Активация на акаунт