Невробекс за деца

  • 7 864
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Моето злато откакто тръгна на ясла преди 3 месеца е неузнаваем - вечер няма минута спокойствие.Постоянно плаче, крещи, сърди се за нищо и снощи направо изпадна в истерия от рев. Спа непробудно цяла нощ и сутринта като стана пак същото, рев до захласване. В яслата слуша и лелките казват, че нямат проблеми с него. Не подлежи на успокояване и не мога да му привлека вниманието с нищо. Днес се обадих на педиатърката и тя ми каза да му давам НЕВРОБЕКС сутрин и вечер по едно за успокояване на нервната система. Дали е правилно това, знам, че са витамини, но все пак... Вие сблъсквали ли сте се с подобен проблем? Помагайте, че вече се побъркахме и ние с таткото.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравей,
давала съм на сина ми Невробекс като беше бебе, но ситуацията при нас беше различна.
Той е недоносен и му давах по 1 драже дневно като съпътстващо лечение на проблемите му. Изписа ни го неонатолог.
Във вашия случай е нормално да има такава реакция към яслата, но все пак се консултирай със специалист, за да може
да даде адекватно решение на проблема.

# 2
  • Мнения: 2 082
и моята дъщеря не подлежи на успокояване и залъгване,но не бих и дала нещо да пие.явно си изживяват някакви периоди и трябва търпение.яслата е голяма промяна и си мисля,че се опитват и да се налагат.с желание ли ходи на ясла или плаче?може там да не си доспива на обяд и вечер да му е криво.мисля,че става въпрос за период,който ще отмине-към 3-4 година става по-лесно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт