Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, искам да ви попитам дали сте давали сокчета на ганчев на 6 месеца и то от портокал и горски плодове. Или самите плодове не са подходящи, а и са готови приготвени. Посаветвайте ме дали да и давам.  newsm78
« Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 22:41 от Vivi »
Цитирай

Хасково

това сокче което казваш не е ли в синя кутийка- ако е така то е за деца над 1год. На мойте деца нкога не съм давала купени сокчета, само пресни домашни. Портокалът и горските плодове са алергени, дават се над годинка.
Цитирай

София, Гео Милев

това сокче което казваш не е ли в синя кутийка- ако е така то е за деца над 1год. На мойте деца нкога не съм давала купени сокчета, само пресни домашни. Портокалът и горските плодове са алергени, дават се над годинка.

Ako e в синя кутийка май е за над 9 несеца. Аз съм купувала всички други, но портокал и горски плодове - не.
Цитирай
Да, в синя кутийка е. Аз съм давала пюрета с портокал и не е имало проблем. Това, е че не са пресни. Благодаря за отговорите и май няма да бързам с даването им.  bouquet
Цитирай

Някъде на път....

По-добре не давай, ако изобщо решиш да даваш, нека е над годинка.
Цитирай

Аз пък знам,че сините кутийки са след годинка.При всички случаи сте още малки за тези плодове.
Цитирай

Белгия/София

Не и не бих дала изобщо.
Освен прясно изцеден сок, другото са боклуци.
Цитирай

Давам само прясно изцеден сок! Peace
Цитирай

София

Предпочитам да му давам пресен плод Peace
Цитирай

София

Не, не съм давал готов сок, а и не бих дала, особено на Ганчев. По-удачно е да се дават прясно изцедени сокове.
Цитирай

Хасково

Цитат
Ako e в синя кутийка май е за над 9 несеца. Аз съм купувала всички други, но портокал и горски плодове - не.
Сигурна съм, че сините кутийки  на Ганчев са за деца над 1год.
Цитирай
Az gi polzvam , predimno iabalka  ,iabalka i morkov
Inache ne izcejdam  plodove,a gi starja i gi davam s lajichka ili pribaveni kam kisel  Portokal ,mandarini ,banan i kivi gi davam bez obrabotka

Аз ги ползвам, предимно ябълка, ябълка и морков
Иначе не изцеждам плодове, а ги стържа и ги давам с лъжичка или прибавени към кисел Портокал, мандарини, банан и киви ги давам без обработка

Моля, пишете на кирилица!
« Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 10:08 от Vivi »
Цитирай

Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.