Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Търся си лятна количка,която ще е подходяща и за другата есен,тъй като бебокът още няма да върви стабилно.От цялото трамбоване из варненските магазини май се спрях на този модел.http://www.tweety-bg.com/product_info.php?products_id=347
Има ли някоя мама с преки впечатления,тъй като се каня утре да капарирам и да ми я доставят?
« Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 22:46 от Tizija »
Цитирай

Варна

В кой магазин си я хареса? Става ли за новородено?
Цитирай

Много е готина виж и други цветове :тук:
Цитирай

Поръчах я по каталог в магазин Бебчо и Биберон.Цените са еднакви на всякъде.В Биберон обаче казаха,че ще могат да я доставят чак след месец и я поръчах в Бебчо.Чакам я тези дни в оранжево.После ще споделя впечатление и се надявам да е сполучлив избор.
Цитирай

София

Neo Nato Piuma е АБСОЛЮТНО същата...те май са на 1 производител... обаче е по-евтина - 220 лв.. Но като цяло е добра! Не си сбъркала!  Peace
Цитирай
kakvo stana vze li si koli4kata, dovolna li si ot izbora, 6iroka li e, xaide kagi ne6to.
az sam se sprqla na sa6tiq model, no samo po neta sam q vigdala.
6te ti bada blagodarna.
Цитирай
то като гледам се оказа ,че няма значение дали по нета или от магазин си я купуваш-има ли нещо да се случва   bouquet
Цитирай

О,доставиха ми едва онзи ден и е СУПЕРРРРРРР.Много е джиджана и лека.Не съжалявам изобщо.Цените и по нета , и в магазина саа еднакви,но проблемът е ,че доставката ще излезе скъпо
Цитирай

е ,то зависи докъде.А пък ,който не живее в София -така  му е по-добре.А кой цвят си взе и за колко време ти я доставиха?
Цитирай

Оранжева с екрю/Видях на живо и другите цветове,но тази е най-свежарска.Все пак въпрос на вкус.Има една черно и тъмносиньо,направо като катафалка-ОТВРАТ SickДоставиха ми я за три седмици,защото тепърва внасяха модел 2007
Цитирай

Варна

Tizija, можеш ли да измериш ширината на коша отвътре? Харесала съм си тази количка, но четох, че била къса и тясна.... Благодаря!
Цитирай

Враца

Количката е много лека и маневрена. Вчера я взех и днес бяхме на разходка с нея. Но определено не я препоръчвам за новородено. Легналото положение не е съвсем хоризонтално. Коша е с ралични сантиметри. Седалката е 35 см., облегалката е около 27см.Моята бебка е на 3 месеца и се чувства много добре в нея.
Цитирай

Варна

Благодаря! Според това, което пише в електронните магазини, количката е подходяща за новородено(възраст 0+), тъй като има хоризонтално положение...
Цитирай

Аз мисля,че става за новородено,защото наклонът на хоризонталното положение е съвсем леко.Такъв беше наклонът на количката в родилното
Цитирай

Враца

Да съгласна съм с вас. Наклона е съвсем лек. Но някои майки държат на съвсем хоризонтално положение. За това дадох този съвет. Но за новородено ви съветвам да я видите на живо и тогава да прецените, защото самото матраче е подплатено на гръбчето по по-различен начин. И още нещо за да ползавате коша за багаж трябва да повдигате в полулегнало положение. Когато е в легнало положение той е абсолютно затворен отвсякъде.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора