Количка "Portofino CAM"-мнения?

  • 4 483
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Търся си лятна количка,която ще е подходяща и за другата есен,тъй като бебокът още няма да върви стабилно.От цялото трамбоване из варненските магазини май се спрях на този модел.http://www.tweety-bg.com/product_info.php?products_id=347
Има ли някоя мама с преки впечатления,тъй като се каня утре да капарирам и да ми я доставят?

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 22:46 от Tizija

# 1
  • Мнения: 2 096
В кой магазин си я хареса? Става ли за новородено?

# 2
  • Мнения: 169
Много е готина виж и други цветове :тук:

# 3
  • Мнения: 433
Поръчах я по каталог в магазин Бебчо и Биберон.Цените са еднакви на всякъде.В Биберон обаче казаха,че ще могат да я доставят чак след месец и я поръчах в Бебчо.Чакам я тези дни в оранжево.После ще споделя впечатление и се надявам да е сполучлив избор.

# 4
  • Мнения: 487
Neo Nato Piuma е АБСОЛЮТНО същата...те май са на 1 производител... обаче е по-евтина - 220 лв.. Но като цяло е добра! Не си сбъркала!  Peace

# 5
kakvo stana vze li si koli4kata, dovolna li si ot izbora, 6iroka li e, xaide kagi ne6to.
az sam se sprqla na sa6tiq model, no samo po neta sam q vigdala.
6te ti bada blagodarna.

# 6
то като гледам се оказа ,че няма значение дали по нета или от магазин си я купуваш-има ли нещо да се случва   bouquet

# 7
  • Мнения: 433
О,доставиха ми едва онзи ден и е СУПЕРРРРРРР.Много е джиджана и лека.Не съжалявам изобщо.Цените и по нета , и в магазина саа еднакви,но проблемът е ,че доставката ще излезе скъпо

# 8
  • Мнения: 3 457
е ,то зависи докъде.А пък ,който не живее в София -така  му е по-добре.А кой цвят си взе и за колко време ти я доставиха?

# 9
  • Мнения: 433
Оранжева с екрю/Видях на живо и другите цветове,но тази е най-свежарска.Все пак въпрос на вкус.Има една черно и тъмносиньо,направо като катафалка-ОТВРАТ SickДоставиха ми я за три седмици,защото тепърва внасяха модел 2007

# 10
  • Мнения: 17 402
Tizija, можеш ли да измериш ширината на коша отвътре? Харесала съм си тази количка, но четох, че била къса и тясна.... Благодаря!

# 11
  • Мнения: 22
Количката е много лека и маневрена. Вчера я взех и днес бяхме на разходка с нея. Но определено не я препоръчвам за новородено. Легналото положение не е съвсем хоризонтално. Коша е с ралични сантиметри. Седалката е 35 см., облегалката е около 27см.Моята бебка е на 3 месеца и се чувства много добре в нея.

# 12
  • Мнения: 17 402
Благодаря! Според това, което пише в електронните магазини, количката е подходяща за новородено(възраст 0+), тъй като има хоризонтално положение...

# 13
  • Мнения: 433
Аз мисля,че става за новородено,защото наклонът на хоризонталното положение е съвсем леко.Такъв беше наклонът на количката в родилното

# 14
  • Мнения: 22
Да съгласна съм с вас. Наклона е съвсем лек. Но някои майки държат на съвсем хоризонтално положение. За това дадох този съвет. Но за новородено ви съветвам да я видите на живо и тогава да прецените, защото самото матраче е подплатено на гръбчето по по-различен начин. И още нещо за да ползавате коша за багаж трябва да повдигате в полулегнало положение. Когато е в легнало положение той е абсолютно затворен отвсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт