Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

http://char.troyan.biz/galeria1.html
Цитирай
Много харесвам, дори сама правех преди години от глина обаче.Правех принцеси, замъци,  приказни къщички и такивамити нщица.Много е разпускащо.Но сега нямам глина , а и снимки на компа, за да ти покажа.
Цитирай

Аз също много ги харесвам.
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

много интересен сайт, мерси!  Hug толкова богат избор не съм виждала никъде! имат ли фирмен магазин в троян, че ние май се каним като се постопли да отидем по онзи край!
Цитирай

и на мен ми харесват-и като имаме път на там (защото ми обещаха да видя троянският манастир Party) ще си купя нещо сладко Hug
Цитирай

на 3 градуса от адът

Аз също много ги харесвам.
Embarassed имам около един тон в нас
 Rolling Eyesа колко прах събират не е истина Embarassed
Цитирай

In the world of miracles...

Да, това са градински статуйки, имам вече 5 - мъжа ми ми се подиграва че ще стане кич, обаче аз си ги сменям, имам сърничка, зайче, охлювче, таралежче и една стомна/делва/ за цветя. Учудващото е, че някои се правят от бетон...  #Crazy Иначе харесвам и порцеланови фигурки, има и едни стъклени продават, обожавам морски кончета и феички.  Very Happy
Цитирай

на 3 градуса от адът

Да, това са градински статуйки, имам вече 5 - мъжа ми ми се подиграва че ще стане кич, обаче аз си ги сменям, имам сърничка, зайче, охлювче, таралежче и една стомна/делва/ за цветя. Учудващото е, че някои се правят от бетон...  #Crazy Иначе харесвам и порцеланови фигурки, има и едни стъклени продават, обожавам морски кончета и феички.  Very Happy
и аз много ги харесвам, но уви няма къде да ги слагам
  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.