Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wild southwest

Да знаете откъде мога да купя?
Цитирай

Аз съм ползвала такъв wash преди време, но ми го носеха от Италия в България не съм виждала. Иначе е страхотен. Ще следя темата с интерес.
Цитирай

Sofia

записвам се и аз ще я следя
Цитирай

wild southwest

просто съм влюбена в зеления  Love
Цитирай

Ако си от София знам , защото и на мен ми е любим . Значи Лозенец , точно срещу басейна Спартак има една пряка (покрай пицарията "Мис Каприз" ) тръгваш нагоре и първата вляво , казва се "Д. Хаджикоцев" и на около 500 м има едно магазинче само за перилни препарати - има и Диксан и Даш във течен вариант и на прах . Има доста интересни препарати там .
Цитирай

Sofia

то ми е и в квартала даже
Цитирай

Варна

Във Варна го няма от 4-5 години вече...много хубав прах.
Цитирай

София

я кажете сега, кой DIXAN е най- хубав, мъжа ми донесе един от Италия, мисля че не беше зелен и не бях много очарована, та сега да му поръчам друг
Цитирай

Варна

аз само синия съм ползвала
Цитирай

Ако си от София знам , защото и на мен ми е любим . Значи Лозенец , точно срещу басейна Спартак има една пряка (покрай пицарията "Мис Каприз" ) тръгваш нагоре и първата вляво , казва се "Д. Хаджикоцев" и на около 500 м има едно магазинче само за перилни препарати - има и Диксан и Даш във течен вариант и на прах . Има доста интересни препарати там .

Супер  през седмицата ще се разходя до там. Много полезна информация.
Цитирай

wild southwest

я кажете сега, кой DIXAN е най- хубав, мъжа ми донесе един от Италия, мисля че не беше зелен и не бях много очарована, та сега да му поръчам друг
аз само зеления съм ползвала, много ми харесва.Вчера сестра ми ми донесе от Гърция течен зелен, но още не съм го пробвала, дано да е същия!
Цитирай

А каква му е цената и за какво количество?
Цитирай
Има го и в Пловдив. Виждала съм го в един магазин за препарати на ул."Хр.Г.Данов" (между Кукления театър и Юг енерго). Там има доста голямо разнообразие от всякакви прахове
Цитирай

Пловдив

Ауу, умирам за този прах. Много ми е далече Главната обаче. Ако някой го забележи в района на Кичука в Пловдив да свирка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.