Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
през последните няколко месеца веднъж седмично идваше жена да чисти у дома. случайно разбрах, че моя позната търси такава работа и това съвпадна с решението ни да си освободим съботите от ангажименти по дома и да ги посветим на нещо по-приятно. така че реално не съм "търсила" домашна помощница. днес жената ми каза, че има здравословни проблеми и няма да може вече да идва. тя работи на смени и освен моята, чисти още 2 къщи, т.е. на практика няма почивен ден. лекарите са я посъветвали да почива повече.
та сега не знам къде да търся. може ли да се има доверие на човек, препоръчан от агенция и как познавате, че това е "вашият" човек? изобщо, по какви критерии се избира измежду напълно непознати хора?

# 1
Чрез познати.Не съм използвала услугите на агенция.

# 2
Аз предложих на една от чистачките във фирмата, където работя. Хем я познавах, хем знаех, че е много чиста жена и е била санитарка. Вече 1 год. поддържа къщата в изряден и направо дезинфекциран вид.  Laughing  Единствено трябва да се съобразявам с работното й време, но тя в началото на всяка седмица ми казва кой ден ще може да дойде.
Моя приятелка си намери такава жена като попита една лелка в детската градина и тя й каза кои от колежките й чистят домове в извънраб. време. Оказва се, че май те всички правят това, за да си докарат някой лев.

# 3
Аз предложих на една от чистачките във фирмата, където работя. Хем я познавах, хем знаех, че е много чиста жена и е била санитарка. Вече 1 год. поддържа къщата в изряден и направо дезинфекциран вид.  Laughing  Единствено трябва да се съобразявам с работното й време, но тя в началото на всяка седмица ми казва кой ден ще може да дойде.
Моя приятелка си намери такава жена като попита една лелка в детската градина и тя й каза кои от колежките й чистят домове в извънраб. време. Оказва се, че май те всички правят това, за да си докарат някой лев.

да, най-добре  е нещо такова да се пробва.

# 4
  • Има много детски смях.
Ще следя темата с интерес.
Вчера специално влизах в подфорума "Помощ в домакинството", нищо не намерих.
Обмислям варианта скоро да се връщам на работа, а никак не ми се ще през уикендите да сме вързани в нас с чистене.  ooooh!
Също така ще съм благодарна да споделите, как намерихте човек, който да се грижи за децата ви, докато сте на работа.   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт