НАИСТИНА СЪМ ЗЛЕ.НАДЕЖДАТА МИ УМИРА

  • 8 066
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
 CryМомичета много зле се чувствам.Дори и сега сълзите ми замъгляват екрана.Скоро бях писала тема за липса на цикъл и съпътстващи симптоми.Надявах се и с мен да се случи онова чудо ,но уви Cry
На 08,01 бях ла лекар с 10 дневно закъснение и три отрицателни теста.Матката беше увеличена с 4 см и лигавица почти двойна.Яйчниците си бяха ок,само на десния се виждаше задържан фоликул.До днес нищо не бях предприела,никакви тестове исках ако има нещо да го видя на екран,но.....
И сега следва страшното:
Матка изпълнена цялата с лигавица.
Ляв яйчник добре.
В ДЯСНО ЧУДО-яйчник 11 см разтегнат като клечка,течност зад него,около матката и навсякъде  около 500мл.
 
Изписаха ми Примолут нор 5,чакам цикъл и ако нещата не са овладяни следва:
ОТСТРАНЯВАНЕ НА ЯЙЧНИК И ИЗЧИСТВАНЕ НА ПОСЛЕДИЦИТЕ.
Как стана това чудо за 10 дни не мога да си обясня?Какъв кърък съм аз?
Мисля утре да отида на още един преглед и да чуя друго мнение.
А не мога да ви опиша какви болки имам от 3 дни .Мислех ,че е дископатия.Може ли с тази течност да стоя?
Малко не точно ви описвам всичко,но нищо немога да направя сега.Тъжно ми е.Пак инвитрото ме зове,ако останат яйчници де.
Забравих да пиша,че предния месец пих билки,дали и те не направиха нещо?Аз по принцип много добре реагирам на лекарства,повлиявам се.
ПОМОГНЕТЕ МИ СЪС СЪВЕТ,МОЛЯ ВИ! Cry

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 18:27 от valikir

# 1
  • Мнения: 2 553
Миличка, за съжаление не мога да ти помогна с никакъв съвет, но искам да ти кажа да бъдеш силна! Всички тук те подкрепят и стискаме палци нещата да се оправят и един ден тези проблеми да са само лош спомен! Кураж !  Hug

# 2
  • Мнения: 4 324
valikir , непременно потърси поне още едно лекарско мнение!
Нека някой ти обясни какво точно става, защо матката е в  това положение и каква е тази течност - питай и не спирай да разпитваш!

Силно стискам палци, всичко да е ОК.



 
 

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Нали знаеш,че надеждата умира последна!
За всяка болка има лек.Не се притеснявай,/лесно е да се каже/но всичко ще бъде наред!
Прегръщам те!

# 4
  • Мнения: 2 259
Сега вече е късно,но утре съм по лекари.Сега дори ми е трудно да седна и стана от стола.И прегледа ме разбута май още повече.Не ме боли отпред толкова,колкото отзад кръста.А БЕ ХОДЯ ПРЕГЪНАТА НА 2 ,АКО ЩЕТЕ МИ ВЯРВАЙТЕ.МНОГО БОЛИ.
Може ли нещо лошо да ми се случи през ноща?Вижте какви неща си мисля вече.Не съм добре и с нервите май!
БЛГОДАРЯ ВИ! Hug

# 5
  • Мнения: 2 381
валикир, отиди на друг лекар. Била ли си стимулирана наскоро?
500 мл са си за дренаж.
Трудно ми е да повярвам, че са те пуснали изобщо. Под наблюдение ли си поне?

# 6
  • Мнения: 2 259
Не съм имала никаква стимулация никога,само едни бики.Даже от към 10,12 спрях всички лекарства,взех да повръщам и си пих само билката.
А относно дренажа....... Имам горчиви спомени точно от януари 2006.Лежах с абторирала киста на 3 -ти месец след операция от поликистоза/с масивни сраствания,пластика на тръба,фенесраця/.Тогава ми правиха 2 пункции,но тогава течността беше около 300мл.Мразя януари!
СЕГА СЪМ В КЪЩИ И ЗАТОВА МЕ Е СТРАХ ДА НЕ СТАНЕ НЕЩО ПРЕЗ НОЩА КОГАТО ЛЕКАРИТЕ  СА СИ КЪТ.
Страх ме е ,много ме страх.Ако някой е минал по този път ме разбира.Може ли да седя с тази течност докато ми дойде цикъл,той ще е след около 5-7 дни.А и немога да вървя с тези болки в кръста.
Ще ви пиша и утре ,поне да знаете,ако недай си боже и на друг се случи това нещастие  да знае какво да прави.

# 7
  • Мнения: 7 716
Съжалявам, потърси и друг лекар.

# 8
 Здравей,ВАЛИ.НЕ знам дали се сещащ за мен,но аз те помня.Ти ми помогна много преди моята лапароскопия в Тутракан.Така,че горе главата,не се отчавай,но още утре върви да те прегледат.И утре ще чакам да пишеш как си.Леке вечер,Вали.

# 9
  • Мнения: 2 259
Сещам се разбира се.Дано си добре.Доктор Бойчев наистина е добър,но сега няма как да отида при него.Ако нямах болки и знам ,че няма риск бих тръгнала веднага.
Желая Ви на всички много здраве и да не изпадате никога в дупката в която съм аз сега!

# 10
  • Мнения: 35
вали разбирам те добре,но в никакьв слу4аи не се от4аиваи.Стискам палци вси4ко да се оправи Praynigкасмет и успех

# 11
  • Мнения: 1 419
Много съжелявам  Embarassed
Пробва ли да пиеш нещо болкоуспокояващо?
И все пак ако стане нетърпимо, не чакай до сутринта  Confused.

С теб сме  Praynig

# 12
  • Мнения: 769
Valikir, дано когато пиша това вече си се видяла с някой доктор. Нямам представа какво точно ти се случва, но отивай да те видят, да не е някакъв кръвоизлив!?!

# 13
  • Мнения: 1 612
Valikir консултирай се и с друг лекар. Ако може да те оставят под наблюдение в болницата!

# 14
  • Мнения: 2 259
Здравейте.Много се радвам ,че се грижите за мен и ми отделяте внимание.За мен е важно че намирам подкрепа.
Днес сутринта ходих в АГ при Георгиев.Той каза, че това е кухина която винаги ще създава проблеми /събира течност и кръв от фоликули и зъдаржани кисти/и трябва да се оперира и махне/забравих да му кажа ,че мислим за инвитро/.Веднага след това срещнах Чернева от инвитрото и тя ми каза че не е съгласна да ме отварят втори път ,още повече че най вероятно ще се прави инвитро.Не е съгласна от гледна точка на това ,като мине инвитрото ако искат и каквото искат да махат,сега само ще пречи това отваряне  за нейната работаКаза понеделник като постапя в 8 часа в 9 да отида и да ми направи среща с Козовски и той да си каже думата.Малко се раздвоих,всеки си има мнение.Незнам какво да мисля и на кого да се доверя.Всеки е прав за себе сиМисля ,че и двамата са прави за себе си.Само моята болка е голяма,дали някога ще мога да стана родител и здрав човек.Много ми е напрегнато и страшно от тези операции или  пункции,и гадните упойки.
До понеделник съм си у нас и ще си търпя болките и страховете ми ще вземат връх.Тогава влизам в болница и каквото Господ ми е писал!
МОМИЧЕТА ДОТУК РАЗБРАХ,ЧЕ ПРИ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ ВИНАГИ ТРЯБВА ДА СЕ СРЕЩНЕТЕ С НЯКОЛКО ЛЕКАРЯ И НИКОГА ДА НЕ СЕ ДОВЕРЯВАТЕ САМО НА ЕДИН,КОЛКОТО И ДА Е ДОБЪР ТОЙ.
Неискам да обиждам моята гениколожка/П.Ц./,но явно с нея повече няма да се виждам.Това си е мое решение.Просто не бива да си мислиш,че разбираш от всичко и като виждаш че си безсилен да го кажеш на човека,а не да го мотаеш около 5-6 години.За мен това е не професионално от една страна и от друга подигравка с хорското нещастие.
Извинете ме за дългия пост,но мисля че разбирате какво ми е в душата а и на хората около мен.

# 15
Мила Valikir, от цялото си сърце ти пожелавам да се оправи всичко. Знам какво е да си в гадна дупка. Ще ти стискам палци и ще се моля всичко да е наред. Кураж, мила!

# 16
  • Мнения: 122
Valikir от все сърце ти желая всичко при теб да се оправи,стискам палци на ръце,крака въобще на всичко! Praynig Praynig Praynig
знам, че е по-лесно да се каже отколкото да се направи но все пак - бъди силна! всички сме с теб! Hug

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ех, душица мила...съжалявам, че трябва да минеш по този път. Дано от тук нататък нещата се наредят ПРЕКРАСНО! Стискам палци!!!

# 18
  • Мнения: 1 612
Вали знам как се чувстваш и те разбирам напълно. И аз като теб имам много операции вече, но трябва да се борим. Не се предавай!
Когато бях малка много боледувах и ми беше много мъчно, че не мога да си играя с другите деца. С времето се стабилизирах. И с теб ще стане така. Не се отчайвай!
Ще видиш, че всички ще успеем!

Ако имаш нужда от нас, ние сме тук и те подкрепяме макар и морално!

  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 35 935
Пожелавам ти нещата да се оправят  Praynig, бъди силна   Peace и скоро да се похвалиш с добра новина.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
valikir , кураж мила   Hug . Всичко ще се оправи, ще видиш.
С теб сме fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 21
  • София
  • Мнения: 40
Не мога да дам информация, нито да споделя опит. Но желая да подкрепя, да пожелая късмет и здраве. И скоро да споделящ хубави новини. Стискам палци! Дано всичко е наред

# 22
  • Мнения: 334
 newsm19  Не се отчайвай! Каквото и да стане надеждата умира последна! До колкото знам и с един яйчник може да се забременее / майката на мойта най-добра приятелка, така е забременяла с нея /  Винаги се консултирай поне с двама лекари при сериозни проблеми! Всъщност ти вече си го разбрала и искай обяснение защо се случват тези неща и с какви последствия са ! Незнанието винаги води до страх и тревоги, а те са излишни!
Накрая една тибетска мъдрост: "АКО НЕЩАТА МОГАТ ДА СЕ ОПРАВЯТ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ЯДОСВАШ, А АКО НЕ МОГАТ ДА СЕ ОПРАВЯТ ЯДОСВАНЕТО НЕ ПОМАГА!" newsm78

# 23
  • Мнения: 4 306
Valikir,  Hug Hug Hug
Искрено се надявам да стана по най-безболезния начин и да няма повече усложнения!
Кураж, мила!

# 24
  • Мнения: 1 950
Valikir, много силно стискам палци и ти пожелавам с това да свършат тревогите, и мъките ти Hug Hug Hug
С теб сме!

# 25
  • Мнения: 390
Да му се невиди newsm78
Миличка,стискам палци за щастлив край!
 Hug Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 626
VALIKIR КАК СИ?
КАКВО СТАВА?

# 27
  • Мнения: 550
Valikir, не губи надежда. Жената е създадена с два яйчника, но когато забременее, то е от функцията само на единия от тях, понеже се редуват, както знаета. Така, че и с един яйчник можеш да забременееш точно толкова, колкото и с два. Моя близка е с един яйчник, и то с много слаба активност, дори и след много силна стимулация. Но това не й попречи да забременее и да си роди, живи и здрави, тъкмо две близначета - момче и момиче. Вече са на 2,5г. Вярвай и се надявай. Успех и късмет, а и много здраве също.

# 28
  • Мнения: 941
Днес е 25 януари,какво става с това момиче,знаете ли нещо,може да съм пропуснала развитието на нещата и искам да знам.Миличка,надявам се всичко да е наред,ще се моля за теб newsm17

# 29
  • Мнения: 2 259
Днес на обяд ме изписаха.Ще ви пиша по късно днес ,че сега имам малко болки.За начало ще ви кажа ,че ми липсват 2 тръби и един яйчник.Липсват ми надежди и мечти.Пролях много сълзи тези 5 дни и за бога мислете при кой лекар ходите мили момичета!Обичам ви и Ви благодаря за подкрепата!Много ми е мъчно все още !

# 30
  • Мнения: 4 324
valikir, силно те прегръщам  Hug
Съжалявам

# 31
  • Мнения: 268
valikir много съжалявам  Cry следях историята ти и наистина искрено ти съчувствам, това което си преживяла е ужасно! но моля те недей да губиш надежда, все още има шанс и за теб! по един или друг начин един ден съм сигурна че и ти ще бъдеш мама. важното е сега да се възстановиш физически. прегръщам те  Hug

# 32
  • Мнения: 941
Ще повярваш ли,ако ти кажа,че незнам какво да кажа.Не разбирам защо трябваше да ти се случи това,ако можех да ти помогна... CryНе оставай сама,някой трябва да е с теб в такъв момент,да те крепи психически CryЕдин ден слънцето ще изгрее и за теб

# 33
  • Мнения: 461
Съжалявам, думите няма да ти помогнат, но единствено мога да ти съчувствам. Трудно ми е да ти го кажа, защото и аз не знам как точтно става, но гледай напред. Винаги има утре и винаги има надежда.

# 34
  • София
  • Мнения: 626
Ох,миличка!
Много,много силно те прегръщам
и ти пожелавам скоро да се въстановиш!
Имаш ли нужда от нещо?

# 35
  • Мнения: 4 306
 smile3518 Ох, мила защо след всичко друго, трябваше и това? Много ми е мъчно. Просто не знам какво да ти напиша и зная, че няма как да те окуража.Бъди силна! Hug Hug Hug

# 36
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Valikir , много съжалявам за това  което ти се е наложило да преживееш. Бъди много силна! Hug

# 37
  • Мнения: 983
Много тъжно ми става когато чета за подобни проблеми. И винаги съм се питала. Защо тези/като циганките например/, които ги оставят по улиците или в домове за сираци раждат и по 10 деца, а някой който иска да си има детенце на което да дари цялата си любов да не може Sad

Вали, стискам ти палци, дано много скоро изпиташ щастието да станеш родител. Пожелавам ти го от сърце Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 122
Valikir толкова много съжалявам за това което си преживяла..Моля те не падай духом -  както са писали и другите момичета винаги има надежда!...Изпращам ти силна прегръдка и цялото съчувствие на което съм способна!.. Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 471
Valikir  Hug ! Поплачи си, но малко, не се предавай на отчаянието, то не е добър съюзник. Шансовете за твое дете си остават големи - един яйчник може да произведе достатъчно яйцеклетки за едно успешно инвитро. Прегръщам те силно  Hug

# 40
  • Мнения: 108
Поплачи си Valikir, какво друго да ти кажа, те момичетата вече са ти го казали. Съжалявам истински, за това което ти се е случило, не го пожелавам на никого, но за съжаление такива неща се случват и никой не е застархован от това. Дано намериш верният път за себе си!

# 41
  • Мнения: 1 143
Вали,   Hug Разбирам как се чувстваш. Самата аз стоя в момента пред компютъра, за да не мисля за болката от загубите. Прегръщам те, мила. Поплачи... болката иска време, за да свикнеш с нея. Питаш се как може хората да се смеят, когато сърцето ти се разкъсва?! Как може слънцето да свети по същия начин като че ли нищо не се е случило?! Това ще отмине. И  надеждата отново ще дойде. Пожелавам ти от сърце един ден да прегърнеш прекрасното си детенце и да забравиш това, което изпитваш в момента!

# 42
  • Мнения: 7 716
Valikir, съжалявам. Cry Cry Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 7 242
Valikir, съжалявам за това, което ти се е случило, но не падай духом - лошото вече е назад, а сега предстои само хубавото. При мен се получи с един функциониращ яйчник от първия път.
Пожелавам ти скоро да сбъднеш мечтата си Hug

# 44
  • Мнения: 1 950
Valikir, каквото и да кажа няма да мога да ти помогна Hug
Сигурна съм обаче, че ще се справиш. Сигурна съм, защото знам, че аз, както и много други момичета тук се справят, и продължават напред, а ти си една от нас Hug
Слончето го е казала много хубаво  bouquet

Кураж мила и бързо възстановяване  bouquet

# 45
  • Мнения: 2 120
Valikir, момичетата са казали всичко, аз само искам да допълня, че трябва да се бориш, да не се предаваш.

# 46
  • Мнения: 2 259
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА МОМИЧЕТА!
 HugДнес ми махнаха конците.Чувствам се малко по добре./психически/
Говорих и с доктори.Започваме подготовка за инвитро още следващия месец,няма време.Аз също мисля да не губя време да не стане нещо я с единствения яйчник,я с матка.
Искам да ви кажа ,че болницата е пълна с млади жени.Повечето бяха между 23-35 години.
Какво става?
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО УСМИВКИ ОТ СЪРЦЕ!!!  bouquet

# 47
  • Мнения: 3 376
Валикир,  Hug Hug Hug Не се предавай, мила, след бурята следва слънце, след нощта - деня, след зимата - пролет, а след трудностите ще гушкаш твоето детенце Praynig Praynig Praynig

Знам как се чувстваш, и аз преди 12 години загубих след големи усложнения тръба с яйчник, а другата тръба е негодна заради сраствания. Тежко е, но докторите казаха, че при тази ситуация има добри шансове при ин витро оплождане. Вярвам, че и на нашата улица ще изгрее слънце  Hug

# 48
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ох,толкова ми е мъчно като чета какво ти се е случило.....просто нямам думи Sad Sadмога само да ти пожелая целия късмет на света за да успееш да станеш МАМА по един или друг начин Hug Praynig Praynig Praynig
УСПЕХ, МИЛИЧКА Praynig Praynig Praynig

  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 029
Миличка, не се отчайвай!
И аз съм с един яйчник, заради некадърност на лекар.Едва ми спасиха живота, даже.Преживях го, защото имам шансове.
Важното е, че имаш шансове.
А за младите по болниците, винаги ги е имало, навсякъде по света, просто некадърници колкото щеш.
Такъв е живота, за съжаление.
Затова е важно да сме умни и информирани!
Прегръщам те!Успех със инвитрото и горе главата!
Ще си щастлива мама един ден!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 229
Вали, съжалявам мила.
Недей да се отчайваш. Преди 4 години, в клиниката заедно с мен имаше една жена на 42 години с един яйчник. Имаше едно неуспешно ин-витро в София, но на второто във Варна забременя и си има детенце. Недей да губиш надежда, надеждата ще умре само с нас.

# 51
  • Мнения: 334
Валикир, включвам се за да те подкрепя психически и да ти кажа: Когато ти е тъжно погледни в във форума колко много момичета преживяват твоята болка и те окуражават! Права си за инвитрото - не губи време- има възможност! Дано да попаднеш на свестен лекар!Най-тъмно е преди изгрев! Горе главата и се опитай, колкото и да ти е трудно да мислиш положително! Успех ти желая и пиши когато имаш възможност.

# 52
  • Мнения: 375
Валикир,аз съм нова тук и съм с друга съдба,но наистина ме развълнува твоята история.
Съжалявам,за това което си преживяла,но трябва да ти кажа,че е много важно да издържиш психически,на това изпитание и мисля,че ще имаш едно хубаво бебче baby_neutral.
Успех мила желая ти го от все сърце Hug.

# 53
  • Мнения: 1 365
Здравей Вали, не си писала много отдавна. Какво се случва с теб? Как си? Какво стана с ин витрото?

# 54
  • Мнения: 2 259
Нищо ново засега мила.Чакам първи преглед тези дни и  се моля есента да е моят сезон.Дори  и да не успея при първи опит сега ,знам поне, че съм пробвала и ще знам какво да предприемам оттук нататък.
Благодрая ,че не си ме забравила!
Желая ви много здраве на всички и успешна есенна сесия!  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 868
Миличката аз сега чета твоята история за пръв път и силно те подкрепям стискам палци дано тази есен е сезон за много от чакащите.След толкова мъка и чакане съм сигурна ,че всички ще бъдем много добри мами.Аз също се надявам на ползотворна есен.

# 56
  • Мнения: 245
Мила Вали и аз сега чета твоята история и ми стана много мъчно.
надявам се да си се оттърсила от лошите мисли и преживявания и ДАЙ БОЖЕ есента да бъде едно ново начало на вашият живот. Hug

# 57
  • Мнения: 1 365
Здравей Вали, радвам се, че си добре. Стискам палци тази есен да е ползотворна за всички. Искам да те питам за течността, която имаше зад матката от какво беше. Аз съм след лапароскопия след извънматочна бременност и ми се е появила течност зад матката. Пиши ми...

# 58
  • Мнения: 2 259
На мен ми обясниха ,че след всяка операция и след лапаро също се получават сраствания .Именно те способстват за задържането на тази течност.При мен тя се променяше ,но никога не е липсвала.Обясненията на лекарите бяха от една супена лажица до 500 мл.
След първата операция още на 3 месец  ми правиха пункции и то 2, защото са много кадърни ,за премахване на течност.Така и не се уточниха каква е .Единият каза стара кафява желирана кръв от  операцията/засегнат кръвонесен съд седял си тъй 3 месеца и  си кървял/,другия каза просто течност от спукала се киста.
Так и  до днес не ми  е ясно каква е точно течността и каква е причината  за нейното образуване.
Мисля ,че не ти помагам с това обяснение много.Но това ми казаха на мен.
Пожелавам ти да не си имаш проблеми и  да се излекуваш .

# 59
  • Мнения: 1 365
Здравей Вали, и на мен един познат гинеколог, който е и хирург, ми каза, че това било нормално и ще се резорбира от организма. Надявам се да е така, защото искам да замина за 15 дни да си отпочина някъде. Пиши, когато стане ясно кога ще го правите. Дръж ни в течение. Прегръщам те силно!!!!!!!!!!!!! Hug

# 60
  • Близо до София
  • Мнения: 896
здравей Вали,
аз съм от скоро във форума и сега прочетох твоята истовия. Поздравявам те за силния ти дух и много съжалявам, че е трябвало да преживееш тези трудни моменти. Моля се и стискам палци всичко да е наред и есента да успееш Praynig Praynig Praynig
  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 259
Незнам какво да напиша.На прегледа днес  се оказа ,че и другият яйчник е зле.За инвитро за сега спираме  да говорим,а  аз спирам и  да пиша.Много  ми  е мъчно и гадно Cry
Пожелавам на всички на есенната сесия успех!!!   

# 62
  • Мнения: 1 247
ВАЛЕНЦЕ НЕДЕЙ ТАКА БЕ ДУШКО НЕ ГУБИ НАДЕЖДА МНОГО МИ Е ДОМАЧНЯЛО ЗА ТЕБ ЗВЪНИ ДАЙ СЕ ВИДИМ ЦЕЛУВАМ ТЕ  love001 newsm51  love001

# 63
Недей се предава, надежда има, бъди силна и ще постигнеш заветната цел. Пожелавам ти от сърце скоро да се похвалиш с добри новини. Praynig

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Вале,и аз се присъединявам към пожеланията на момичетата.Дано всичко се разреши и да достигнеш съвсем скоро до мечтата си!!!

# 65
  • Мнения: 1 209
Вале, ти знаеш много добре, че ние сме с теб... Не ни оставяй, пиши ни как си... Стискам силно палци  Hug

 Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 1 365
Здравей Вале, да не си посмяла да се предаваш. Всички сме с теб и ти стискаме палци и се молим. Повярвай ми винаги има шанс!!! Всичко ще се оправи. Пиши, за да знаем какво става. Не забравяй, че и ние имаме нужда от твоята подкрепа. Успех и пиши!!!!!!!!!!!!!!!!! txtloves

# 67
  • Мнения: 455
Здравей Вале, да не си посмяла да се предаваш. Всички сме с теб и ти стискаме палци и се молим. Повярвай ми винаги има шанс!!! Всичко ще се оправи. Пиши, за да знаем какво става. Не забравяй, че и ние имаме нужда от твоята подкрепа. Успех и пиши!!!!!!!!!!!!!!!!! txtloves
Peace

# 68
  • до морето
  • Мнения: 494
valikir съжалявам, че чак сега прочетох какво си писала по новото развите на нещата. Стана ми много неприятно от това, което прочетох. Не се отчайвай, все ще има изход. Hug

# 69
  • Мнения: 2 422
Вале недей така мило коте аз имам една поговорка и тя е за теб :
Нещата трябва много да се объркат за да се наредят.
Имай вяра ще се оправи всичко. Praynig Peace Praynig Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 80
valikir с теб сме всички мислено. Не губи кураж, почини си хубаво. Искрено се надявам в началото на другата година яйчника да се съвземе и да имаш сили за инвитро. Другата година ще бъде твоя, вярвай в това. Прегръщам те силно миличка.  Hug

# 71
  • Мнения: 1 247
вале как си душко как  са нещата при теб  Hug  bouquet Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 84
вале как си душко как  са нещата при теб  Hug  bouquet Heart Eyes

 Peace не спирай да пишеш, не може просто така да изчеднеж, всички те подкрепят и мислят за теб  Praynig Hug

# 73
  • Мнения: 1 950
Вали, вчера гледах репортажа по БТВ от 06-09, не бях тогава в България, много ти се зарадвах. Беше страхотна Hug Стискам ти палци каквото и да правиш в момента Hug Praynig

# 74
  • Мнения: 1 284
Вали,не се предавай момиче!Всички сме с теб и стискаме палци! txtloves

# 75
  • Мнения: 1 868
И аз стискам палци !Не ни оставяй да се тревожим.Сигурна съм ,че ще имаш щастието за ,което се борим всички тук.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 117
Вали стискам ти палци и да знаеш, че когато много искаш и вярваш в нещо ТО става!
Вярвам и за теб Hug

# 77
  • Мнения: 1 247
ВАЛЕ ИМАЛИ НОВИНИ newsm78

# 78
  • Мнения: 2 259
Благодаря за вниманитето.Засега нещата взеха да се поооправат малко,не смея да се похваля ,че да не ме подгони каръщината пак.
Пожелавам на всичко много успешна есен и само добри новини.
Отчаянието никога да не ви е спътник!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Вале,успех и на теб.Дано само хубави неща ти се случват и очакват от тук на там!

# 80
  • Мнения: 1 365
Вале, стискам палци нещата да се оправят напълно!!!  Hug

# 81
  • Мнения: 1 224
Вале, и аз стискам палци! Не се отчайвай - надежда винаги има, и начин винаги има, само трябва да "узреем" и намерим нашия си начин да сме щастливи!
Успех!

# 82
  • Мнения: 740
Вале, много ти мина през главата, но ти си силно момиче.
Крайно време е да се подредят нещата, от сърце ти желая късмет  Мисля си за теб Hug

# 83
  • Мнения: 1 209
Валенце мила  Hug
Ти знаеш, че ние сме с теб и чакаме добрите новини!!!  fingerscrossed  Wink

# 84
  • Мнения: 1 365
Валенце, какво стана с теб? Къде се изгуби? Как си?
Пиши, моля те!!!!!

# 85
  • Мнения: 2 259
Здравей.Благодаря ти за вниманието  .Ми нищо ново при мен,минах един неуспешен опит инвитро есента,хрмоните си правят каквото им е кеф,имунологията и генетиката и те не са цвете, и  така.Мисля си за евентуален 2 опит,но не съм решила още кога .Зависи и със здравето как ще съм де.
Иначе Ви желая много здраве и успешна година на всички.  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 365
Съжалявам, че не се е получило!!!
И аз обмислям за втори опит, но още не съм събрала паричките. Хормоните при нем вече 6-ти месец не са стабилизирани... Здравната каса дали поема и втори опит??? При кой си прави инвитрото?

# 87
  • Мнения: 2 259
Касата поема само един опит,освен ако не са решили и мъжете да почнат да ги признават.Тогава и аз се нареждам за 2 опит,че ние и двамата сме проблемни.Аз сега пак пия едни билки и лекарствата де,Елтироксина и други там аспирини,селени и вече не искам и да ги помня.
Иначе опита го правих тук във Варна при Александров и Ковачев.ще се въздържа от хвалебствия към тези хора,пък ако ще някой да ми се сърди.Имат много още да се учат във всяко едно отношение.Не е тук мястото  да се обсъждат професионалните им качества,но и всеки има право на избор и мнение.
Пожелавам ти успех на теб!

Общи условия

Активация на акаунт