Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

залив на орловия щит

здравейте

имам една идея за гладенето - прането хич не мирише добре след сушилнята (няма как, иначе не може да се суши), а тук не продават ароматизатори за сушилни, та ми хрумна дали при гладене да не капвам една капка етерично масло във водата на ютията - притеснението ми е най-вече дали няма да се повреди ютията или дрехите (памучни)

моля, ако някой е пробвал, да каже какви са резултатите

мерси и лека вечер

Цитирай

Scotland

Не съм пробвала точно така, но съм ползвала ароматизирана вода за ютия. Освен, че после цялата къща миришеше на хубаво, нямаше траен ефект по дрехите. По скоро съм много доволна от кърпичките за сушилня на Bounce. 
Цитирай

Mисля че това с етеричните масла не е добра идея , защото има вероятност да ти се лекедосат дрехите .Не съм съвсем сигурна , но щом от някой парфюми остават лекета .....????
Иначе аз ползвам ароматизирана вода и много ми харесва .Аз съм много доволна има траен ефект .Аз използвам една италианска DRAGO wash hang 1ironing , от тази марка има и много други препарати clean clean от които също съм много доволна.
Цитирай

София

Маслото е масло,ще скапе и ютията и дрехите Peace
Цитирай

Markritq къде във Варна се продава тази ароматизирана вода?
Цитирай

Купувала съм от Бурлекс , Пикадили .На Метро ги няма ..там малко им е беден асортимента като видове марки относно препаратите и затова не пазарувам от тях.Препарати DRAGO особено за котления камък е страхотен, а този за ютиите мирише невероятно ..на праскови.
Цитирай

Springfield, VA

Когато пера с прах и омекотител и суша в сушилнята, нямам проблем и прането дори и извадено от сушилнята си мирише много хубаво. Не знам защо така вашето не мирише  Thinking

Аз лично не бих гладила с етерични масла. А е капнало нещо, а съм си захабила дрехите...  Stop Да не говорим, че маслото не се разтваря във водата и кой знае в кой момент ще реши да капне на дрехите.... А, не..  Naughty
Цитирай

varna

Накъде назад имаше тема за сушилните и някой препоръча ароматизатора за сушилна на Сано.С пръскалка е 10мин. преди края на сушенето отваряш,пръскаш до 10пъти/аз пръскам 3-4 най много защото ми е много силна миризмата/ и толкова после довършваш сушенето.Мирише страхотно купих си син и розов.Дахе спестяваш от омекотител ако ще сушиш всичко,защото това чудо е три в едно омекотител,ароматизатор и антистатик.
 Освен това може ако нямаш сушилна да напръскаш прането както си е на простора-ефекта е същия.Пише,че и в гардероба може да се пръскат дрехите ама не към пробвала защото малко силна ми идва миризмата,а пък дрешника се отваря към спалнята. 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.