И аз имам нужда от съвет

  • 1 413
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте!
Минаха 4 месеца от моя спонтанен аборт и вчера бях на преглед при доц Маркова в Майчин дом. Каза ми, че имам къса шийка на матката 24 мм и също, че самата матка е по-малка, което най-вероятно е било причина за спонтанния аборт. Освен това ми откри и доста голяма раничка и ми даде направление за д-р Радева от Окръжна болница. Тя можела да я премахне с криодеструкция (мисля, че нещо такова беше) и след още 2 месеца може да започнем опити за забременяване. Да обаче прочетох доста отрицателни мнения за тази д-р Радева в Здравния справочник и сега съм много объркана къде да отида. И се чудя защо от Майчин дом ме изпращат в Окръжна болница. Другото което ме притеснява е, че при евентуална следваща бременност може да се наложи да ми направят серклаж и трябва много да се пазя и да ме следят.
Момичета от Варна ако сте чували нещо за тази д-р Радева дайте ми съвет дали да отида при нея или някъде на друго място.

# 1
  • Мнения: 1 612
Нищо добро не мога да кажа за д-р Радева. Приятелката на брат ми изобщо не е доволна от нея, но не е само тя.

За раничката най-добре отиди в Онкологията. Можеш да си запазиш час предварително мисля, а и няма нужда да имаш направление - прегледите са напълно безплатни. Бих ти препоръчала д-р Филев. Много е внимателен. Скоро обгаря раничка на моя близка.
А ако искаш най-добрия специалист можеш да отидеш при д-р Яков. Интересно защо не те е пратила Маркова при него. Той също преглежда в Майчин дом.

Успех!
  bouquet

# 2
  • Мнения: 14
отиди при д-р ЦВЕТАНКА РАЛЧЕВА в онкологията.Тя е светило.Успех

# 3
  • Мнения: 268
криодеструкция не е ли всъщност замразяване с течен азот? или нещо се бъркам  newsm78

# 4
  • Мнения: 107
az za tova seotkazah ot Maj4in dom. tam samo te prehvarlqt nanqkade

# 5
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте,казвам се Силви .Опитвам се да забременея от две години - с второ дете.На 35г. съм Мъжът ми на 41.Имаме син на 15 г. Много силно искам да имаме второ дете, но нещо не става.Лекарите в моя град не се отнасят много сериозно,понеже съм имала едно дете ако стане - стане така казват.Правих хормонални изследвания - в норма.Имах или още имам хламидии - пситаки, боледувах от пневмония от папагал.И хламидиите са от тези които се предават по въздуха..съвсем е така..сигурна съм..Лекувах се ,но тогава нямаше кой да каже и на съпруга ми , да се лекува ,не че сега има.Той смята че след като няма поблеми, не трябва да се лекува.А и аз искам много повече от него дете.Ако някой може да ми препоръча добър лекар в София - близо сме или пък хомеопат,ще Ви бъда много благодарна.

# 6
  • Мнения: 7 716
А бе, Силви, не питай на сто места едно и също нещо. Един път е достатъчно. Ориентирай се към клиника по стерилитет. Започнете със спермограма в клиника, хормони, тест за проходимост на тръбите.

# 7
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Извинете ме ,не знаех че е достатъчно на едно място да се пита.Вече попрочетох повечето теми и сега виждам, че е смешно, на няколко места да пишеш за един проблем. Embarassed Embarassed Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 143
А бе, Силви, не питай на сто места едно и също нещо. Един път е достатъчно. Ориентирай се към клиника по стерилитет. Започнете със спермограма в клиника, хормони, тест за проходимост на тръбите.

Така де!  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 533
Към авторката на темата, fever, аз също бих ти препоръчала да отидеш в онкологията при д-р Филев или д-р Узунов, ще ти направят цитонамазка и като излезе резултата, ще ти предложат адекватно лечение.
Колкото до скъсената шийка (тъй като и аз съм с такава) в Майчин дом, д-р при който ходих ми каза същото, без дори да ме прегледа, като забременея обаче, ще потърся още мнения.
П.П. за д-р Радева нищо не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт