Някой има ли корсет?

  • 2 999
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Имах - тип бельо с жартиери и със стринг, но стои прекрасно и като горна дреха, както БУБА уточни, но под сако. Закопчавах го сама - понеже само няколко пъти си го пробвах у дома, не съм го носила. Подарих го наскоро на моя приятелка (даже етикета си стоеше). Беше на фирмата Excite и не беше евтино (преди 3 г., мисля, за 60 лв.). Закопчаването беше отзад, но изключително удобно направено. Ето го: http://excite-lingerie.com/excite/Image_Popup.asp?img=25 Купих го, защото имам черен костюм - сако и пола, за което щеше да е много ефектно.
Сега съм доволна от боди стринг като тип бельо.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 13:45 от Ив

# 16
  • Мнения: 293
ха, туй мойто тема Laughing

Това, Ив, дето си го дала .. не е ли боди? Имам такова.. то просто се навлича. Но не съм толко фен, щом не си купих друго, не ми е удобно.

Ей това си представям като корсет, разбира се, има и "цели" варианти.

Та трудно и досадно е връзването, вмъкването и измъкването Mr. Green


Ааа, ясно. Е, хубава работа, с'а се зарибих да си купувам такова баш  Crazy Или първо да си понася това, дето го имам.. не съм го облякла от партито насам.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 14:58 от Чесън

# 17
  • Мнения: 1 063
Тц, Чесънче, корсет си беше, отзад са му закопчалките, слива се със стринга. http://excite-lingerie.com/default.asp?show=7 Съзадва визуална измама, че е цяло.
А в това между другото се пъхах много удобно. Но така или иначе вече съм го подарила след като повися с етикета, реших, че няма да го сложа.
P.S. Носи си твоето. Wink
Ако говорим за този модел  - стар е, имат нови колекции, но мога да кажа откъде съм го купувала.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 15:09 от Ив

# 18
  • Мнения: 505
Зависи от корсета .За мен това си е корсет за навън...

.... а това си е бельо

# 19
  • Мнения: 92
Имам 3 корсета.Закопчавам ги с помощта на някой и ги нося най-често като блуза , но и като бельо понякога. Peace

# 20
  • Мнения: 1 558

Моите ги закопчавам отпред и ги завъртам.

# 21
  • Мнения: 2 653
Имам доста корсети.По-удобни са ми тези с връзки отзад, защото само се затягат и връзват.Другите със закопчалките ги закопчавам отпред и ги завъртам.Имам "меки" и "твърди".Меките ги нося и като бельо често, но като цяло корсетите си ги купувам за лудории  мъжа ми.
Корсет за върху риза имам само един и много рядко го нося.
Бельото различават от дрехата по вида на материята, всъщност съм виждала една жена  в дискотекас корсет който аз имам  и никога не бих го облекла освен като бельо.
Така , че избора си е много субективен.

Общи условия

Активация на акаунт