Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 19 ян. 2007, 23:36 ч.
  • Преглеждания  409  Мнения  8  Онлайн  1
Отговори
  • Русе
Какво мислите за тях и каква бихте ми препоръчали,да не слепва миглите .

Реклама
# 1
Аз съм имала една-беше в една бяла опаковка-нищо друго не мога да се сетя.... Embarassed
Не бях очарована от нея,не беше лоша,но нямаше забележим ефект.

# 2
  • Старата столица
Преди време си купувах от тях.Доволна бях.

# 3
  • Sofia
Аз ползвам една в бяла опаковка за чуствителни очи, като ефект не е нещо изключително, но наистина не дразни и зачервява очите. Мисля че като цена/качество са добър вариант спиралите им.

# 4
Аз ползвам една в бяла опаковка за чуствителни очи, като ефект не е нещо изключително, но наистина не дразни и зачервява очите. Мисля че като цена/качество са добър вариант спиралите им.
И мойта беше същата. Wink

# 5
  • София
Аз съм имала една-беше в една бяла опаковка-нищо друго не мога да се сетя.... Embarassed
Не бях очарована от нея,не беше лоша,но нямаше забележим ефект.

В бялата опаковка е за чувствителни очи-ползвам такава. Няма ефектът на Архитект, но пък не ми дразни очите. Не съм я сменяла от доста време Peace

# 6
Купувала съм веднъж, изобщо не бях доволна.

# 7
Не ми харесват спиралите им.Има къде по добри за същите пари.

# 8
  • София
Два пъти си купувах - една дето само удължава /не ми се рови да видя как се казва/ и като поостаря ставаше за нещо и професионалната, която подарих на сестра ми. Но аз в никакъв случай не мога да съм критерий, защото единствените 2 спирали, които хем не ми дразнят очите, хем ми харесват като ефект, струват общо 5,50 лева. Но пък за сметка на това сестра ми има завидно количество спирали.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт