Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Какво мислите за тях и каква бихте ми препоръчали,да не слепва миглите .
Цитирай

Аз съм имала една-беше в една бяла опаковка-нищо друго не мога да се сетя.... Embarassed
Не бях очарована от нея,не беше лоша,но нямаше забележим ефект.
Цитирай

Старата столица

Преди време си купувах от тях.Доволна бях.
Цитирай

Sofia

Аз ползвам една в бяла опаковка за чуствителни очи, като ефект не е нещо изключително, но наистина не дразни и зачервява очите. Мисля че като цена/качество са добър вариант спиралите им.
Цитирай

Аз ползвам една в бяла опаковка за чуствителни очи, като ефект не е нещо изключително, но наистина не дразни и зачервява очите. Мисля че като цена/качество са добър вариант спиралите им.
И мойта беше същата. Wink
Цитирай

София

Аз съм имала една-беше в една бяла опаковка-нищо друго не мога да се сетя.... Embarassed
Не бях очарована от нея,не беше лоша,но нямаше забележим ефект.

В бялата опаковка е за чувствителни очи-ползвам такава. Няма ефектът на Архитект, но пък не ми дразни очите. Не съм я сменяла от доста време Peace
Цитирай
Купувала съм веднъж, изобщо не бях доволна.
Цитирай

Не ми харесват спиралите им.Има къде по добри за същите пари.
Цитирай

София

Два пъти си купувах - една дето само удължава /не ми се рови да видя как се казва/ и като поостаря ставаше за нещо и професионалната, която подарих на сестра ми. Но аз в никакъв случай не мога да съм критерий, защото единствените 2 спирали, които хем не ми дразнят очите, хем ми харесват като ефект, струват общо 5,50 лева. Но пък за сметка на това сестра ми има завидно количество спирали.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.