Обличате ли близнаците еднакво?

  • 3 713
  • 33
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 552
Обличате ли еднополовите близнаци с еднакви дрехи  и затруднявате ли се при купуването на такива?Аз много ги харесвам еднакво облечени,но не винаги намирам един и същи цвят или размер.Като пораснат няма да им налагам това,всеки да се облича както иска,но сега са много сладки,като зайци!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 541
определено не ги обличам еднакво Naughty, но вече те искат еднакви неща. определено има проблем при намирането на еднакви дрешки, ако носят един номер, а не два последователни. идеалният вариант за мен е един модел в различни цветове, ама и това е голяма мъка. обличам ги подобно или съвсем различно.

# 2
  • Мнения: 649
Аз пък бях твърдо против да ги обличам еднакво, но понеже таткото ни е еднояйчен близнак каза, че е много гадно да се обличат различно, защото като пораснат ще си завиждат. Но моите са разнояйчни, трябва ли да се съобразявам с това, че баща им като малък е имал проблеми с обличането?
Но сега ги обличам както ми падне, защото обикновенно ни подаряват еднакви костюми, което не ми харесва, но...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 446
Обличам ги с еднакви дрехи, но в повечето случаи различни цветове, защото един и същи модел и един цвят трудно намирам. За сега така ми харесва. Ако им купя различни дрехи, ще се чудя коя  дреха на кой ще я облека Rolling Eyes По-нататък като започнат да имат предпочитания, ще ги обличам както те искат, но за момента е така. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 419
Страхотна е темата, Илиева  Hug

От какво може да се породи тази завист ако са облечени различно? Че единият ще е по-хубав ли? newsm78
Аз винаги съм си мислела като се родят живот и здраве, да ги обличам различно, за да не стимулирам претопяването на личността като са с еднакви дрехи  Thinking. Сигурно има и разлика дали са еднияйчни или ранояйчни...

Моля повече мами да споделят опит, защото ми се струва доста важен елемент от правилното развитие на близнаците Rolling Eyes.
А дали някоя е срещала нещо написано по този въпрос?

# 5
  • София
  • Мнения: 12 220
  Аз също обикновенно засега ги обличам с еднакъв модел дрешки в различен цвят. От една страна обикновенно подаряват такива дрешки, а и така ми е по-лесно сутрин в избора на това какво да облека.
  Не се вживявам изобщо обаче в това как са облечени еднакво или не. Като пораснат и наистина почне да им прави впечатление ще започна да отговарям на желанията им  Wink Все пак и ние сме двуяйчни и дори еднакво облечени пак се различават, така че не мисля че това би могло да навреди по някакъв начин, а и наистина са симпатични еднакво облечени.

# 6
  • Мнения: 2 757
Според мен пък е тъпо да се обличат еднакво. Два отделни човека са си, защо зорлям да ги приравнявам. Аз май очаквам разнополови, ама и да бяха еднакви пак не бих ги обличала еднакво - за мен това е отживелица. Освен това затруднява хората при различаването им, а може би и самата мен - объркващо и изнервящо е като се чудиш непрекъснато кой кой е. Виж - да избазикаш някой става. Ама мен са ме базикали близначки и ме поставиха в много неудобно положение. Та подобно нещо не бих причинила на друг човек   Peace

# 7
  • Мнения: 990
Моите близнаци са разнояйчни и не си приличат много и не се старая да ги обличам еднакво. Единия си е доста по-едър от другия и от тази гледна точка съм улеснена при намирането на дрешки , понеже купвам два последователни размера. понякога ги обличам напълно еднакво , понякога просто само цвета е различен.Когато станат достатъчно големи да изявяват предпочитания , ще ги оставя сами да си решават какви дрехи да носят и как да се обличат.Но немога да отрека ,че са ми много сладки като са еднакво облечени  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 7 803
рядко са еднакво обле4ени

# 9
  • Мнения: 1 744
На мен ми харесва да са еднакво облечени - много са сладки. Но обикновено са с еднакъв модел и различни цветове, защото рядко намирам два еднакви цвята от една и съща дрешка.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Почти никога не ги обличам еднакво,те са абсолютно различни-по-скоро приличат на породени,отколкото на близнаци-Влади е с 4 см. по-висок и около  3 кг.по-тежък.А и тък като използвам неговите дрехи да ги износи брат му,ако са еднакви ще му омръзне на детето да носи едкаква дреха толкова време.
Еднакви са им якетата защото не не си харесах различни,а и те вече сами си казват кое искат и кое не.
Как мислите дали някога ще се настигнат по ръст,че ме притеснява ,че това ще е повод за завист ,а не толкова дрехите

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Не ми  харесва съвсем еднакво облечени, а всички им подаряват еднакви дрехи. Обикновено купувам един модел в различен цвят,/ ако услея да намеря/ или съвсем различно. Винаги като купувам различни дрехи знам коя за кое от децата ще бъде.

# 12
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Понякога да, ако успея да намеря еднакви дрешки, мисля че за никой не е тайна колко е трудно това (познатото - "Ами ние пазаруваме само по една серия  Twisted Evil, т.е - от размер по една бройка). Е, понякога на единия вземам по-големия номер. Но в последно време започнах друга тактика - еднакви модели, но различни цветове. Хем са еднакво облечени, но мога да ги различавам в гръб отдалече  Laughing . А и така преодоляваме проблема "Тази блуза е моята" (предполагам и на други се е случвало)

# 13
Еднакви дрехи се намират, но се питам, дали е правилно да убиваме у децата желанието им за самоизява и не е ли това причината моите две момиченца да са на противоположните полюси на поведение / едната е момиче във всичките му измерения, а другата се изживява, от скоро време, като момче, дори иска да се обръщаме към нея в мъжки род/. А иначе, да лесно е да окомплектоваш дрехи, обувки и аксесоари, когато ги обличаш еднакво.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 110
Опитвам се да ги обличам различно, понякога купувам еднакви модели, различни цветове и десени, за да се различават все пак. Моите са различни размери, но дори това не прави пазаруването за близнаци лесна работа.  Laughing
Аз също съм на мнението, че децата са си различни и трябва да се чувстват като индивидуални личности.
При моите поне общото е само престоя им в една утроба известно време  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт