Болна около ануса!

  • 2 910
  • 4
  •   1
Отговори
ЗДР.От 3 дена имам ужасен проблем свързан с ануса.Мястото около него е надуто и всякаш имам ранички има някакви подутини над ануса,които мисля че трябва да бъдат вътре ,но явно те са възпалени.Много боли,трудно ходя до тоалетната и понеже бях болна пих лекарства от които имам разстройтво като страничен ефект е и от това още повече ме боли.Това започна от както пих лекарствата възможно ли е да е от тях?/вчера ги спрях/Има и друго-попринцип правя там секс но последният път беше преди 2-3 седмици затова невярвам да е от секса.Също аз и приятеля ми си мушках ме пръстите там и то доста пъти,възможно ли е да сме разранили нещо и сега от лекарствата още повече да се е въпалило?АКо някои може да ми помогне да пише или да ми каже лекарство което помага,защото неиздържам от болка.Ще съм мн благодарна на всички... На 18 съм

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравей,
имаш нови мнения по постинга си в teenproblem.net Не е приятно да те боли... ако поддържаш по-голяма хигиена и както каза д.р Смърф се измиваш след всяко ходене, било то по голяма или по малка нужда и после се подсушаваш добре, всичко ще мине. А за успокояване на кожата около ануса можеш да си купиш крем Здраве или Бочко.. не са скъпи.

# 2
  • Мнения: 2 082
имаш хемороиди.отиди на аптеката и там ще ти дадат нещо за мазане.купи си и тетра/смрадлика/,свари си и си направи бани.трябва изрядна хигиена,мий се с хладка вода и подсушавай

# 3
  • Мнения: 619
Ох, милата! А защо правиш секс там, а? На 18 години си още, на кофа ли искаш да заприличаш?  Twisted Evil
И после се чуди защо ти излизат разни работи...

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ох, милата! А защо правиш секс там, а? На 18 години си още, на кофа ли искаш да заприличаш?  Twisted Evil
И после се чуди защо ти излизат разни работи...

  hahaha Joy Joy
Смешно, но си е чиста истина!
И аз съм на мнение, че имаш хемороиди. И започни да си ползваш това отвърстие само по предназначение. Само съвет. Wink

Общи условия

Активация на акаунт