Премахват 50% намаление за детска кухня!

  • 463
  • 2
  •   1
Отговори
Премахват 50%то намаление от таксата за детска кухня ползвано от деца с един родител.
В петък 19.01 отказаха да ни заверят купоните за следващата седмица с обяснението че вече нямаме право на това.... ЧНГ и приемане в Europian Union. Публикувам темата за да потърсим начини да попречим на потъпкването на малкото реално спазени ни права.                                                          P.S.   50 % Намаление                                                                                                                                                                                                                                                Важи от 20.11. 06 до 15.02.08

# 1
  • Мнения: 1 744
Би ли споделила откъде видя тази информация, тъй като на мен  ми казаха, че мога да ползвам 50% намаление, тъй като съм с три деца. Да не би и това да е отпаднало.

# 2
Моята информация касае главно самотните родители , не съм сигурна как точно стоят нещата при многодетните майки , каквато (respect) си ти, но искренно се надявам да ползвате подобно намаление.

Общи условия

Активация на акаунт