Къде се мажете с фон дьо тен

  • 2 207
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте момичета  Heart Eyes Имам едно въпросче към тези които ползват фон дьо тен: Къде се мажете освен по лицето.........По врата,деколтето???

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
мм да слагам и по врата и деколтето, за да няма голяма разлика, но доста по тънък слой и то най-вече зависи от блузата като цвят и деколтето

# 2
  • Мнения: 1 731
Врата  и деколтето също ама по -малко ,както каза  eveto. Heart Eyes

# 3
........а ако ви се налага да ходите с вързана коса? Thinking

# 4
  • Мнения: 1 731
Ами мажеш се където се вижда ,няма как ,иначе е грозно. Thinking Thinking

# 5
  • Мнения: 92
Аз слагам навсякъде по равно.

# 6
  • Мнения: 1 813
А за да стане наистина равномерно ползвай специална гъбичка за ФДТ.  Peace

# 7
  • Мнения: 5 622
Последният ми ФДТ се оказа малко по-тъмен от моята кожа, затова като го сложа само на лицето и има разлика. МНого се дразня. А като го пробвах в магазина не беше така. НО там намазах само една малка част и тази разлика не беше видима  Tired

Аз пък искам да питам- с какво слагате ФДТ? С гъбичка или с пръсти го нанасяте?

# 8
  • Мнения: 5 362
мм да слагам и по врата и деколтето, за да няма голяма разлика, но доста по тънък слой и то най-вече зависи от блузата като цвят и деколтето
Peace


Аз пък искам да питам- с какво слагате ФДТ? С гъбичка или с пръсти го нанасяте?
С пръсти.

# 9
Последният ми ФДТ се оказа малко по-тъмен от моята кожа, затова като го сложа само на лицето и има разлика. МНого се дразня. А като го пробвах в магазина не беше така. НО там намазах само една малка част и тази разлика не беше видима  Tired

Аз пък искам да питам- с какво слагате ФДТ? С гъбичка или с пръсти го нанасяте?

И аз имам същият проблем от днес Cry  Нанасям с пръсти,никога не съм ползвала гъбичка  newsm78

# 10
  • Мнения: 92
Е как с пръсти? newsm78 Аз винаги с гъбичка го слагам фон дьо тена.

# 11
  • Мнения: 834
Аз също го нанасям с пръсти, такоа ми е по-удобно.

# 12
  • Мнения: 2 936
по лицето..и много рядко по врата.косата ми е дълга,а и фдт е мааалко по светъл от цвета на лицето  ми така че няма нужда от плътно нанасяне..и не ми се получава разлика.
слагам с пръсти ...

# 13
  • Мнения: 1 813
Е как с пръсти? newsm78 Аз винаги с гъбичка го слагам фон дьо тена.
Аха и аз само с гъбичка. С пръсти ми се струва,че не се нанася равномерно или просто аз не мога.

# 14
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз също го слагам с пръсти, на мен пък не ми е удобно с гъбичка Wink. Не си мажа врата, винаги си взимам с цвета на кожата ми, лятото взимам по-тъмен пак поради същата причина.

Общи условия

Активация на акаунт