За фугите в банята....

  • 4 556
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Има ли някой черни фуги в банята? Плочките ни го позволяват и се чудя дали да не сложим такива. Хем ще си спестя търкането  Laughing Но пък водата е варовита и ще белеят ми се струва...  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 362
Когато се замърсят фугите в банята ни,ги почиствам с една стара четка за зъби,която ми стои за тази цел.
Нашите са сини,съобразени с цвета на плочките,но пак се замърсяват.С ЦИФ-а и четката лъсват идеално Peace

# 2
  • Мнения: 1 893

  Но пък водата е варовита и ще белеят ми се струва...  Thinking

Не само ти се струва  Wink По-добре се спри на тъмно сиво/ ако ти пасва/

# 3
  • Мнения: 5 622
Еми сивото няма ли пак да белне като се отложи варовика?

А плота на мивката също ще е черен- гранитен и затова мислих да го напасна с фугата и с фриза на плочките...Поне няма да стоят мръсни, но пък ще са "бели" от сапуни и варовик  Rolling Eyes  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 893
Еми сивото няма ли пак да белне като се отложи варовика?

А плота на мивката също ще е черен- гранитен и затова мислих да го напасна с фугата и с фриза на плочките...Поне няма да стоят мръсни, но пък ще са "бели" от сапуни и варовик  Rolling Eyes  Crossing Arms

На сивото нищо не личи толкова- нито варовика, нито мръсотията.
А с този черен плот и тая варовита варненска вода май си вземаш беля на главата  Wink

# 5
  • Мнения: 5 622
Еми сивото няма ли пак да белне като се отложи варовика?

А плота на мивката също ще е черен- гранитен и затова мислих да го напасна с фугата и с фриза на плочките...Поне няма да стоят мръсни, но пък ще са "бели" от сапуни и варовик  Rolling Eyes  Crossing Arms

На сивото нищо не личи толкова- нито варовика, нито мръсотията.
А с този черен плот и тая варовита варненска вода май си вземаш беля на главата  Wink

Иматакава работа, но просто мивката, ще изпъква страхотно на този плот. А той няма да е много голям, доста голяма част ще бъде изрязана заради мивката, та си мисля, че няма да ме затормозява чистенето му  Rolling Eyes

Значи да видя за тъмно сива фуга..Ок, ще проверя дали има и дали ще пасне  Peace

# 6
  • Мнения: 3 640
Нашата баня е с гранитно сиви плочки по пода и тъмно сиви фуги - варовикът и сапунът доста си личат. И аз ги търкам с четка за зъби и препарат. Единственото спасение от изтощителното търкане в края на всяка седмица (нямам време да чистя основно по-често от 1 път в седмицата, за съжаление) е след всяко ползване банята да се подсушава с някакъв моп.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 390
В нашата баня фризовете и фугите са черни... Confused Робия е голяма. Не бих се спряла отново на този вариант.

# 8
  • Мнения: 5 622
Ужас. Вие ме отчаяхте  Rolling Eyes

А колко са големи фугите ви? Аз мисля 2 мм да ги направим, това са съвсем малки фуги....

# 9
  • Мнения: 216
Ужас. Вие ме отчаяхте  Rolling Eyes

А колко са големи фугите ви? Аз мисля 2 мм да ги направим, това са съвсем малки фуги....
добре си мислиш, колкото по-малки, толкова по-малко главоболия с търкането. а за черния плот ще го забърсваш по-често, ама нали ще ти е кеф като влезеш в банята

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
При нас са много много тъмно зелени в долната част на банята(разделена е на 2 цвята). Никакъв проблем нямам с тях Stop

# 11
  • Мнения: 5 622
E, да слагам ли черните последно? МНого ми се ще да са точно такива....  Rolling Eyes Пък и фугите ще са малки, няма да имат много шанс да се пълнят с боклуци....

# 12
  • Мнения: 1 612
В стария апартамент бях с черни фуги на теракота. Ужасно много си личи праха и наистина побеляват.

# 13
  • Мнения: 420
 Grinning На черното много повече личи всяка мръсотия. По-добре е  да ги направиш бели, отколкото черни.

# 14
  • Мнения: 127
според мен няма значение цвета , който ще избереш-нали все трябва да ги търкаш, независимо бели или черни избираш.Моите са бели, аз мия банятя веднъж седмично или през седмица и си стоят бели, но не мисля, че ако бяха черни или сиви щях да мия банята по-рядко.Та мисълта ми е да ги направите така,както ви харесва, а не така, че да изглежда банята по-малко мръсна, когато е мръсна.

Общи условия

Активация на акаунт