Слушат ли бебетата ви музика:)?!?

  • 960
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 081
Здравейте:)
Чудя се дали си въобразявам, и възможно ли е почти 6месечно бебе не само да чува, но и да слуша музика. newsm78 Даже ми се струва, че си има и любими парчета вече:) От 10тина дни го наблюдавам, когато пуснат по някоя музикална телевизия нещо на J.Timberlake или Akon, Мартин млъква, кротва се, пуска играчките, и докато не свърши песента, забравя даже да реве:)А албумите на тия изпълнители се въртят постоянно в колата, където поне по 2 часа дневно се вози(мързи ме да сменя дисковете:))И за моя най-голяма радост като мина през Планета, почва да хленчи(само да не ми се обидят почитателите на поп-фолка-нищо лично:)

Та въпроса ми е вашите бебоци заслушват ли се?Разпознават ли музиката?Просто ми е любопитно Grinning

# 1
  • Мнения: 5 026
 От много малък се заслушва. Много обича и да му пея.

# 2
  • Мнения: 505
Джъстин вероятно е всеобщ любимец. Сина ми на тази възраст разпознаваше Cry Me a River и пищеше от удоволствие. smile3532

# 3
  • Мнения: 1 382
О, да. Слуша и гледа и спира на едно място. СитиТВ му е фаворит Simple Smile

# 4
  • Мнения: 990
Да слушат музика и даже вече си имат любимци  Laughing. Но най-много обичат да гледат реклами  Wink

# 5
  • Мнения: 999
О, да. Слуша и гледа и спира на едно място. СитиТВ му е фаворит Simple Smile
и на Мими така. Тя не само че обича музика ами и си танцува и то много добре.Все си врътка дупето и започна и да включва и ръцете в танците.По цял ден сме на музикалния канал, даже не яде ако няма музика Whistling. На нас любимка ни е Бионсе.

# 6
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да,и най много обича със слушалки Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
Слуша, слуша и още как. Като чуе "London 909 - Shambe Drums" и почва едно друсане на дупе и въртене на глава Laughing, голяма смешка е.

# 8
  • Мнения: 742
И ние слушаме музика. Още от много малка.Най-много музиката която свирят на Шоуто на Слави(когато започва,свършва или влиза гост). Понякога и пускам детските песнички и някои музикален канал на ТВ-то и там каките играят, а си слуша нейните песнички. Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Слуша си човека,  Simple Smile докато течеше рекламата на прясното мляко с Оранжево небето,  Simple Smile започваше едно друсане на леглото, клатушкане  Grinning не само, че й се радваше много но и танцуваше.

# 10
  • Мнения: 2 677
Още докато беше в корема непрекъснато му надувах главата с музика.  Laughing И сега слуша. Смятам, че е твърде малък, за да знае кое му харесва и кое не, но определено няма против. Дори и спи на музика.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
desiteam, честито, имаш музикално бебе! Simple Smile И какво по-хубаво от това да знаеш, че може да използваш музиката и като терапия.
На въпроса - сигурна съм, че бебетата, които имат усет към музиката се заслушват от съвсем малки. Ени го прави отдавна. Има си и любими песнички. А като чуе класика започва да пее с пълно гърло, в стил "ааааааа". На някои веселяшки парчета пък се усмихва.

# 12
  • Мнения: 3 069
Има си любими песнички разбира се Simple Smile

Баща му ги е свалил на диск и на телефона, най- сладък е когато си го слага на ухото Laughing

Но рекламите започнат ли по Фокслайв забравя за всичко Peace

# 13
  • Мнения: 2 005
Моят палавник много обича да слуша музика ,а вече и да гледа и играе на любимите си песни rotfImao До 7 месечна възраст ми беше много лесно да си го гледам.Пускам му СITY ТВ ,слагам го в шезлонга и си върша домакинската работа.След около 2ч. вече му доскучава и започвахме игра. Joy Joy Joy

# 14
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Обича, а рекламите са му любими, само като ги чуе и забива глава в мрежата на кошарката да гледа телевизора  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт