Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Вманиачила съм се в идеята да си променя цялостния фасон на главата. Преди 10-ина дни си я изсветлих доста, но от вчера в мен бошува мисълта да си кръцна едно бретонче (не сама много ясно Crazy). Утре ще се съветвам и с компетентно лице (фризьорката ми), на чието мнение много разчитам, но ми е интересно и вие какво ще ме посъветвате.
Иска ми се, ако ще да е бретон да не е някакъв пърхав, а по-плътен.
Прилагам снимка, от тъмнокосите ми дни. Cool
Та, на кратко - въпроса ми е дали ще ми отива!? Thinking

http://images13.snimka.bg/002011387.jpg

П.С. Малко ми е неудобно, че си публикувам пиянска снимка, но не мога да намеря по-нова. Embarassed
Цитирай

BG

Мисля, че без бритон ще ти е по- добре. Лицето ти е по- кръгло и бритон няма да стои добре. Ако искаш да промениш прическата си, може да пробваш актуалните за момента филирани по- високо коси, което смятам, че ще ти отива повече.
Това е моето скромно мнение!  newsm10
Цитирай

Пловдив

хм, и аз мисля че без бретон е по-добре. Ако толкова държиш на него обаче, може би странично бретонче...  newsm78
Говори и с фризьорката си ест. Wink
Успех и чакаме снимка с новата прическа!  Peace
Цитирай

Варна

Няма да ти отива бретон и според мен.
Цитирай

Белгия/София

И аз съм за БЕЗ бретон. Лицето ти е широко и по-скоро едро, без да е издължено и остро. Бретонът смалява още повече. Освен това косата ти изглежда права и прилепнала, което изкючва бухнал и едър бретон.
Това, което мога да те посъветвам е, да си филираш краищата около лицето, така си хем с бретон, хем без.
Успех и да ни се покажеш с каквото решиш  Hug
Цитирай

Smallville

Като се има в предвид формата на лицето,мисля,че би ти отивало нещо такова

но не и плътен бретон Naughty
Цитирай

Мисля, че без бритон ще ти е по- добре. Лицето ти е по- кръгло и бритон няма да стои добре. Ако искаш да промениш прическата си, може да пробваш актуалните за момента филирани по- високо коси, което смятам, че ще ти отива повече.
newsm10 Мога да добавя само,че филираните кичури , ще издължът лицето ти.В никакъв случай обаче бритон.
Цитирай

София

Мерси, момичета. Ще помисля за нещо друго. Peace

Блонди, косата ми е чуплива ... на снимката е изправяна, друг е въпроса, че по принцип ми е в оскъдно количество. Rolling Eyes
Цитирай

Springfield, VA

И моето  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.