American Beauties - 5

  • 19 317
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 163
Ще пътуваме двамата с него лятото и затова ни трябва пълномощно от таткото.
WinnieThePooh, направо съм убедена, че ако детето е амер. гражданин няма да има нужда от пълномощно, за да напусне България. Да не би да има промяна?

# 46
  • Мнения: 7 091
WinnieThePooh, направо съм убедена, че ако детето е амер. гражданин няма да има нужда от пълномощно, за да напусне България. Да не би да има промяна?

Ако е И български гражданин- има нужда от пълномощно. Аз доколкото разбрах Уини ще вади документите докато са в БГ.

# 47
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Момичета, исках първо с вас да споделя - на 6 Февруари си тръгваме за БГ!!!  Grinning
Радвам се, че ще напусна това място и никога няма да се върна...Само дъглия път с бебето ме притеснява, защото още имам пресни спомени.
Ако искате, направете списък с въпросите си за БГ паспорти, пътувания без таткото и т.н. , за да мога като се приберем в БГ, за се обадя в Американското посолство и да разпитам за всичко  Simple Smile

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 21:39 от Олинце

# 48
  • Мнения: 192
Здравейте!

Следвам съвета на Олинце и правя включване при вас.  Виждала съм темата, но някак си все нямам време да я следя редовно....

Ениуей, моля, дайте ми съвет къде мога да намеря българска баба за live-in.  Имам възможност да наема мексиканки, и вс. други националности, но няма да ми е спокойно на душата, като не знаят как да сготвят една "супа топчета" напр.

Мерси много!

# 49
  • Мнения: 3 478
Тандурче, честито ви зъбче!

Куул, добре дошла при нас, за съжаление аз не мога да дам съвет.

# 50
  • Мнения: 7 091
Здравейте!

Следвам съвета на Олинце и правя включване при вас.  Виждала съм темата, но някак си все нямам време да я следя редовно....

Ениуей, моля, дайте ми съвет къде мога да намеря българска баба за live-in.  Имам възможност да наема мексиканки, и вс. други националности, но няма да ми е спокойно на душата, като не знаят как да сготвят една "супа топчета" напр.

Мерси много!

ПО-добре питай чрез познати, а и да ти кажа за да е възрастна, както поне ти описваш, може трудно да се нагоди към теб и ти към нея. ПО-добре вземи някоя по-млада жена. Имаше една тема наскоро, едно майче се оплакваше от нейната БГ детегледчка, ако някоя мама си спомня да пусне линк, че аз нямам време в момента, прочети я преди да се решиш каква точно жена да вземеш.
Струва ми се, че най-голям шанс имаш да намериш чрез познати, предполагам ако някоя мама познава подходяща жена ще препоръча.
Късмет!!  bouquet

# 51
  • Мнения: 192
Мерси много. 

Добър съвет ми даваш.  Знам, че въпроса е малко сенситив, но ще го задам.  Имате ли представа какви са тарифите в момента?  Интересно ми е както за БГ така и за САЩ. 

# 52
  • У дома
  • Мнения: 1 741
$400/седмица в Чикаго. Това съм чувала от познати.

Аз лично съм доволна от амер. бейбиситъри, не знаеш на каква българка ще попаднеш.

# 53
  • Мнения: 192
Hot Momma,
Това лив ин ли е?  Съгласна съм принципно с теб.

# 54
  • Мнения: 8 163
Ако е И български гражданин- има нужда от пълномощно.
Тандури, благодаря за уточнението. Ние с бебето тръгваме за София в неделя и се бях притеснила. При нас за ЕГН и паспорт ще се борят бабите и дядовците след като се приберем в MD, така че те да му мислят  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 7 091
$400/седмица в Чикаго. Това съм чувала от познати.

Аз лично съм доволна от амер. бейбиситъри, не знаеш на каква българка ще попаднеш.

WOW, 1600 за месец....Рентабилно ли е момичета? Имам предвид съотношението към заплати ( ако единия работи/двамата работят) и съответно данъци?

# 56
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Hot Momma,
Това лив ин ли е?  Съгласна съм принципно с теб.

Live in. В един от хубавите квартали, като предполагам, че малко по на север може и да е повече. Инфото ми е от няколко години, но не мисля, че много са се променили нещата от тогава.

# 57
  • Мнения: 734

Здравейте мами и от слънчево Хонолулу!
4-5 месеца не сам с епоявявала, благодаря че не сте ме забравили и сте ме включили в списъка.
Бяхме си в БГ за 2 месеца. Много ни хареса!1м. стояхме в София и сам приятно изненадана колко се е променило.
След това от Ноември до Януари бяхме в Калифорния, доведохме си бабата от Бг и ще я правим "американска гражданка"Wink Ходихме на ваканция до Вегас по коледа. От крачмите по Вегас още имаме с мажа ми сладак вкус в устата;) Скоро ще приложа и снимков материал с 18 см пола;))
Нова Година празнувахме в Калифорния и дядо Мраз ни донесе бебе...живот и здраве към края на септ. ще се роди. Ако видя зор с износването ще го прехварля оперативно на мажа ми да се потруди и той!
Сега сме в Хавай семейно, бабата я оставихме в Кали.
това са новините
поздрави на всички

# 58
  • Мнения: 3 367
привет на всички,
попадна ни  Нат.географик за деца 3-6,ново издание,много хубавко е направено,ако някои се интересъва (дъщеря ни прекара един следобед в гледане,аз определено се абонирам днес)

http://shop.nationalgeographic.com/jump.jsp?itemID=3385&item … 1%2C2%2C105%2C669

и

малко новини за органичните храни и кое точно има сми да се пазаръва органик


http://online.wsj.com/public/article/SB116891484181777282-DAQvGZ … usU_20080115.html

LL Cool J,проучете варянти,има аопеърс к са 400/месец(но се плащат други неща); аз също не съм фен на бабите по ред причини,от америк.гледачки съм доволна,но като цяло децата ни са/ще са продукт на ясли и градини..

# 59
  • Мнения: 8 163
малко новини за органичните храни и кое точно има сми да се пазаръва органик
http://online.wsj.com/public/article/SB116891484181777282-DAQvGZ … usU_20080115.html
10x! Определено ще ми послужи.

Общи условия

Активация на акаунт