Варненски зимнотии (14)

  • 10 287
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 199
ВивиАн последно беше малко болничка  Sad  Дано по-бързо се оправи!  Hug Hug Hug

# 61
  • Varna
  • Мнения: 439
Здравейте момичета!
Искам да попитам тези, които ходят да спортуват в ТИМ, чух че имало аеробика за бременни. Знаете ли нещо и ако не ви затруднявам - може ли да проверите като ходите и да пишете подробности.

# 62
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета.
Тук съм вече. Вчера и оня ден ме беше хванал някакъв гаден вирус.
Леле, толкова не съм повръщала всичките 4 месеца, в които ми беше гадно. #2gunfire
Шефа благородно ме пусна да си почина вчера следобед и днес пак съм на линия.
Поне се чувствам добре.  Peace
Иначе не бих се поколебала да отсъствам още.
За всичкото време не съм си взела и един ден почивка. Naughty

Радвам се, че вие сте добре и бебчовците растат.
Мен вече ме хвана треската за пазаруване.
Кажете от къде да си поръчаме кошарка? Ами дрешки и консумативи?

# 63
  • варна
  • Мнения: 193
мисля, че беше вторник и четвъртък от 16.30, но това беше когато аз бях бременна. в петък ще проверя и ще кажа със сигурност

# 64
  • Мнения: 535
Ох и аз да си кажа - с килограмите съм много зле  Embarassed Ще умра от срам - не мога да си купя никакви дрехи, защото магазините ме травмират и си ходя като циганче, докато спра да кърмя и отслабна ще е така Embarassed
Кошарка си взех от Слънце - много си я харесвам  Party
Поздрави  Hug

# 65
  • Мнения: 376
За килограми ли си говорим  Laughing На мен като ми кажат, че съм си същата и ми иде да ги удуша. Имам 10 килограма лепнати единствено и само на д...то си. Станала съм със тънко кристче и огроомен ............ Докато си купя панталон който да ми става лошо ми стана. Разбираш ли навсякъде ги шият до 30 номер. Е аз слон ли съм?!

# 66
  • Мнения: 5 178
Записвам се и аз да ви следя изкъсо, че нали скоро ще се завръщам с пълна сила
за протокола -  бясна мама на син Михаил 06.10.2006 - квартал за сега Левски -Дубровник, а после Цветен- Роза (моля се да е по-скоро, че се наживях на квартира)
Ди - wellcome to the club.. имам още 15 кг и си стоят.. след 3м ходене като цигане реших, че е време за малко пазаруване ..Ех добре, че уцелих магазин от раз
Кали Ма, ти на кой фитнес се каниш да ходиш...

# 67
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
КОТЕ добре дошла в нашата темичка, нямам търпение да си дойдеш във Варна и да миткаме заедно, отгоре на Мамбото има и фитнес и смятам да се наканя да отида да видя за какво става дума, ама за сега съм само с идеите

# 68
  • Мнения: 5 178
Кали там е хубаво, светло за разлика от другите фитнес зали .. но пък е голям фраш..и май е по-скъпичко

# 69
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
KOTE ами ще се направи проучване из квартала и кадето е най-изгодно като цена и обстановка там ще се ходи

# 70
  • Мнения: 56
Здравейте!!!
Исках да пиша по-рано,но до като прочета какво сте писали и не ми остава време.
Никола беше и още е болен от вирусна инфекция и както излиза нашето тати ни я лепна(и на мен).Цял ден с Т до 38.5,после цяла вечер с Т над 39.0,на следващия ден до обяд с по-слаба темепературка и след това започна да се припотява като вдигне.Вчера пак вдигна следобед,но почти веднага спадна.Категорично съм отказала антибиотик и излязох права.Детето само си се пребори с вируса.Само оксцилокопциум , някво противогрипно лекарство и температурнопонижаващи.Който чете този постиг да викажа че най много ни помага Нурофен за деца, против висока Т особено.
По-късно ще пиша пак.

# 71
  • варна
  • Мнения: 193
megita_84 да се оправяте. нашият татко също е болен. изолирали сме го в едната стая. дано не ния лепне и на нас.
ще има ли разхождащи се мами днес Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 971
Да Hug айде  в 13ч пак на общината Grinning

# 73
  • варна
  • Мнения: 193
там сме Hug
други желаещи?

# 74
  • Мнения: 187
Ех, момичета! Благородно ви завиждам за разходките!
Как искам и аз да се присъединя.
Ама на шефа не му се чува да ме пуска. Седя си тук и имам чувството, че са забравили, че трябва да си взема отпуск и после 45 дни преди термин. newsm78

За фитнеса в комплекс Ян Палах / до ХЕИ/. ами той много гъзарски, бе!
Май не пускат много много нови членове. Там пием кафе всяка събота и неделя.
И редовно засичаме Цеци Красимирова и компания, DJ Дамян и разни други "небесни величия".
Във фризьорския салон едно подстригване е 40 лв. Представям си фитнеса колко е! Thinking

venira,  bouquet   Hug. Ти си знаеш за какво.

di_, каква ти е кошарката и колко струва.Ако е удобно, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт