Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, нова съм тук и ме извинете, ако такава тема вече е имало или не съм я пуснала в правилната рубрика.

След няколко дни ще стане един месец откакто пия Диане 35. Това са първите противозачатъчни, които съм пила някога.
Гинеколожката ми каза, че вследствие приема на Диане 35 е възможно да ми се получат гъбички. Е, мисля че се получиха - сърене, парене, след ориниране леко зацапване...?!

Как мислите Вие, наистина ли имат такива странични реакции и трябва ли да ги лекувам (да пия допълнително други лекарства - орално, вагинално или просто да започна с промивки - тетра?!)

Благодаря Ви за отговорите!
Цитирай

там, където е сърцето

Възможно е. Непременно трябва да ги лекуваш, защото сами няма да се махнат. При мен се появяват от антибиотици, сапун и т.н. Въобще са голяма напаст и понякога трудно изчезват. Понеже ми омръзна да се мъкна по лекари всеки път и да ме тъпчат с лекарства, докато  открият вярното лечение, аз използвам един бабешки метод и билки, които при мен действат много добре. Ако те интересува ще ти пиша на лични.
Цитирай

на 3 градуса от адът

Възможно е. Непременно трябва да ги лекуваш, защото сами няма да се махнат. При мен се появяват от антибиотици, сапун и т.н. Въобще са голяма напаст и понякога трудно изчезват. Понеже ми омръзна да се мъкна по лекари всеки път и да ме тъпчат с лекарства, докато  открият вярното лечение, аз използвам един бабешки метод и билки, които при мен действат много добре. Ако те интересува ще ти пиша на лични.
pishi i tuka de
  bouquet
Цитирай

Берковица

pishi i tuka de
  bouquet

Присъединявам се към молбата! Веднъж съм имала гъбички и дано не ми се случва пак, но е добре да се знае и нещо различно от традиционната медицина- тоест бабешки лек.
Цитирай

там, където е сърцето

Very Happy  Бях се зарекла да не пиша във форума конкретно за неща от алтернативната медицина, които наистина са ми помогнали, защото после ме затрупват критични постинги как освен докторите и лекарствата, друго не може да помогне.
      Обаче, явно проблема по тази тема е доста сериозен, защото ме затрупвате с питания по въпроса.
      Обещавам, че ще споделя с вас  и ще пусна рецептата, може би към края на седмицата, защото мъжо сега се изживява като домашен майстор,обърнал е къщата с краката нагоре и не мога да стигна в купа от багаж до записките си, а не ги помня наизуст тези неща.

Цитирай

Берковица

Very Happy  Бях се зарекла да не пиша във форума конкретно за неща от алтернативната медицина, които наистина са ми помогнали, защото после ме затрупват критични постинги как освен докторите и лекарствата, друго не може да помогне.
      Обаче, явно проблема по тази тема е доста сериозен, защото ме затрупвате с питания по въпроса.
      Обещавам, че ще споделя с вас  и ще пусна рецептата, може би към края на седмицата, защото мъжо сега се изживява като домашен майстор,обърнал е къщата с краката нагоре и не мога да стигна в купа от багаж до записките си, а не ги помня наизуст тези неща.

Ok. Ще чакаме и ще разчитаме, че наистина ще споделиш рецептата с нас.
Цитирай
незнам кой те упреква за такива рецепти но и аз сам една от тази която вярва повече на такива лечения от колкото на антибиотици и други такива лечения които досега не са ми помогнали  моляте напиши я тази рецепта може би ще е полезна на доста хора
Цитирай

на 3 градуса от адът

Party ще чакаме
аз съм ЗА алтернативната медицина
  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.