МАЙско бебе шава и палува, в коремчето на мама то лудува

  • 19 667
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
ninochka, първите два варианта на леглото (на сайта) са пдч, но са доста стабилни - специално ходихме да ги видим - така че са ок, още повече, че се предлагат в 6 цвята и можеш нещо да напаснеш с интериора. ако обаче искаш да е дървено, най-долу в същия сайт има и вариант от масив. виждала съм обаче и доста "по-масивни" (имаше такива в "Аико"), но лично аз няма да се ориентирам към такова, защото така или иначе ще се мисли за по-сериозно лего в необозримото бъдеще.  Rolling Eyes Аз лично не знам къде имат "Дибо" магазин, но пълната им гама от продукти се предлагат от тези магазини: http://www.bebemarket-bg.com/kontakti.html. Аз отидох в този в "Иван Вазов" и имаше по 1 мостра от повечето неща, но казаха, че предлагат всички варианти на производителя, а пък и цените са абсолютно същите като на сайта. Така че сигурно ще се ориентираме към покупка от това място.

kimba, кошарката наистина още няма нужда да се взима. Останал ми е един много хубав спомен как малката ми сестра си играеше в такава кошарка с всичките играчки, но действително това е за кратичък период и след това вече й стана тясна и плачеше да излиза. Така че няма да избързвам и като нищо ще приложа твоя модел за занимание на бебчо.  bouquet

Хубава седмица!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Ето къде има магазини на Дибо http://www.dibobg.com/contacts.html

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.  Simple Smile При мен няма нищо ново, пак на работа след 4-дневан почивка.Още не съм оздравяла напълно, а сега и ушите започнаха да ми заглъхват от носа и гърлото smile3515 Ама хайде да не започвам с оплаквания седмицата. Simple Smile
Аз вчера също бях на "изложба" на колички в Борисовата градина. толкова хора, главно родители с деца, не бях виждала накуп. Нагледах се на колички,ама още не мога да се спра на конкретен модел.Даже мъжът ми започна да ме бъзика, защото аз като видя количка ощ от метри и му казвам каква марка е. Голям специалист съм била станала. Laughing Аз също се бях замислила за Cangaroo, но трябва да видя моделите наживо,за да видя дали наистина ще ми харесат и най-важното дали са практични. Те някакъв магазин имат и на "Сливница" 165, доколкото разбрах. Някоя да има мнения за количките Бертони? Сори,ако сте го обсъждали вече. Blush
Креватче- и аз искам да е дървено с чекмедженце отдолу и мисля да е по-големичко (някъде 140/70). Това на дибо също ми хареса,ама ми се струва малко мъничко, аз не че сега ще му купувам легло за цял живот, но все пак гледам в перспектива. Grinning А магазини на дибо има на "Цар Симеон" и на "Сливница" и мисля да се разходя скоро дотам да разгледам. Хайде стига съм писала, ваш ред е. Wink
Успешна седмица! newsm10

# 18
  • Мнения: 209
Добро утро и от мен,мамчета Simple Smile

аз от около 2 седмици усърдно обикалям по магазините и съм се ориентирала към повечето по-големи и необходими неща на първо време..

Креватчето,което съм харесала също е на Дибо http://img242.imageshack.us/img242/7535/sanyb28fv.jpg и този скрин за повиване към него http://img180.imageshack.us/img180/1182/shakfb55pc.jpg


харесах си и количка,но ще ви я покажа като я вземем Laughing

Бях се ориентирала първо към шкаф 3 в 1- демек скрин с плот за повиване и ваничка,но се отказах понеже ваничката е много малка и ще влезе в употреба само първите месеци

А утре съм на ФМ ,така че стискайте палци да се види пола и всичко да е ок Simple Smile


Лек ден на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 36
Добро утро!
Хайде да се отчета и аз в новата течичка. Браво, bodil много е сладка! smile3501
Аз се върнах от страхотен уикенд в Банско. Имаше много слънце, много приятно време и малко изкуствен сняг хи-хи. Е, разходихме се до пистите и имаше малко скиори ентусиасти, но не е както други години. Но наистина си изкарахме чудесно и съм много доволна Laughing Ще кача и малко снимки по-късно като имам време. Много ми се ходеше в Катарино, щото там наистина си заслужава и си почиваш страхотно, но все пак прецених, че не е момента сега да се подлагам на СПА процедури, а определено щях да се изкуша. Последния път като бях там все пак не бях бременна. Те докторите не препоръчват дори горещ душ, камо ли да се пъхна в турската баня или в сауните. #Crazy Но при други обстоятелства горещо ви го препоръчвам този комплекс.
Та не се сещам с какво друго да се похваля, чакам да кажете за срещата какво решихте, защото много искам да дойда.
Успешна седмица на всички!

# 20
  • Мнения: 456
Добро утро момичета!

Браво на Bodil за новата темичка! Супер е!  Peace
При мен нищо ново, бебчето ритка и май доста расте, защото вече го усещам около папа, а до скоро беше доста по-ниско.  Heart Eyes baby_neutral Heart Eyes

Лека и усмихната седмица на всички!

# 21
  • Мнения: 78
                   Здравейте Май-ски Май-чета,

      Bodil, много хубава темичка!!!Браво и благодарим!!!

      Мен май ще ме хваща грипа???Усещам едни движения в носната си кухина/както казва приятелят ми - само от мен го е чувал този израз/, ама аз си знам, че са предвестник на кихавици и течове Cry. Та давайте някакви съвети!!!Момичетата, които се излекувахте - какво пихте за да се преборите с гадинките????

                    Хубава седмица и ПАЗЕТЕ СЕ!!!

# 22
  • Мнения: 65
Честито ни нова темичка, дано само хубави и радостни неща да пишем в нея  Hug

Браво  Bodil, отлично си се справила!  Peace


majceto
,разбрахме  се за 24ти, сряда, в 18.30 на "Уго"то до Славйков.
И mileenka пак ще ни направи резервация.  bouquet

# 23
  • Мнения: 214
Dana, за хрема мога да ти препоръчам Коризалия (хомеопатично на Боарон), пие се по 1 таблетка на всеки час. При мен последния път с хрема даде много бърз резултат.

За креватчета - имаме и креватче, на което сега ще спи бебето и кошара оттези походните, на която ще спи Дара като се роди бебето. Креватчето е с две чекмеджета, скрин с 3 шкафчета, подвижна решетка, няколко нива на височина на матрака и е от масивно дърво. Като порастне дедето всички решетки се махат, скрина също и става легло за по-голямо дете, че и за юноша Simple Smile преди 2 години дадохме 400 лв за него, ма не мърда ви казвам! Казаха ни, че ги правят за износ за щатите и ги правят по техни стандарти, затова и намерихме трудно матрак с такъв размер.
А една приятелка ми беше дала нейната дъска за повиване, ама така и не ми беше удобно и не съм ползвала и сега мисля да не ползвам. повиването само на спалнята. особено като поотрасне и почне да шава, няма стоене на тая дъска.

количка си взехме втора употреба, по обява от форума търся/предлагам. количката беше неизползвана и съм доволна - триколка със зимен и летен кош, с големи гуми като за нашите улици и пътища. и за 80 лв!

# 24
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте и от мен в новата тема  Laughing
  Да ви се похваля, че в събота бях на йога - голям мерак имах Laughing То не беше специално за бременни, но говорих с ръководителя и понеже бяхме малко хора ми отделяше специално внимани, чак ми стана неудобно по едно време. Беше много приятно, жалко , че вече няма да има през почивните дни , а през седмицата съм на работа, така че ще остане за април и май, когато ще съм в майчинство- живот и здраве.
дана- вземай много лимон и мед, много помага, аз така се лекувам. Можеш да си  правиш и цитронада. Успех.

# 25
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен.
Мен грипа ме връхлетя със страшна сила. В събота вечерта вдигнах малко темп. и вчера стигнах до 38 градуса. След консултация с личната ми лекарка и гинеколожката от вчера съм на Оспамокс и ми е претеснено. Моля ви ако някоя от вас е била по време на тази или предходна бременност с темп. и на антибиотик да сподели че все си мисля дали ще стане нещо на бебето. Въпреки че и дветеме уверяват че бебче е достатъчно голямо и ще се справи аз все пак искам да чуя и ваше мнение. Иначе грипа е доста гаден. Така ми е запущен носа че трудно дишам а вие знаете че сега по трудно ни е да дишаме от самата бременност а едим запушен нос направо е ад.
Хайде аз сега отивам на лекар като се върна пак  ще пиша и се надявам някоя от вас да е споделила опит

# 26
  • Мнения: 136
Добър ден,
аз пак на работа - да си почина малко, че уикенда къртихме плочките от бившата кухня, която ще да става детска стая и лявата ми ръка е цялата в белези Simple Smile един удар по длетото, два по ръката ми:)
За срещата преброих следните хора:
1. аз
2. Balonesa
3. Майчето
4. Пешън
5. Станелаю
6. Ниночка
7. Рончето
8. Какичка
9. Полиндар
10. Хай
11. Янчето
12. АнСофи
13. Дания
14. Ейт - Ирини
15. Милена
16. КСИ

Някой, когото съм пропуснала, а ще идва да пише на лични.
Тези от списъка, които няма д амогат да дойдат също, за да видим приблизителната бройка отсега
А иначе Сряда, 24ти, Уго зад Славейков, само часа нека е от 18ч, аз твърдо ще съм там оттогава за всеки случай. Който когато успее да дойде след 18ч.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
кати95, аз откакто съм бременна, доста пъти боледувах и вдигах температура, най-високата от коятао беше 39,7, докато лежах в болница с остър пиелонефрит. Бях на венозен  антибиотик естествено.Бях много притеснена разбира се, но да чукна на дърво се оправих и се надявам никога повече да не се повтаря. Praynig Така че не се притеснявай, щом си се съветвала с лекар и са ти изписали антибиотик, значи нещата са под контрол. Peace Бързо оздравяване! Laughing

# 28
  • Мнения: 3 089
разбрах за срещата Simple Smile миленка, може ли за всеки случай да ми пратиш телефона си на лични. няма да те безпокоя без повод.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Добър ден и ползотворна седмица и от мен Mr. Green

Както винаги и новата темичка е страхотна, поздравления на авторката. Само добавям ако иска да вмъкне и адреса на МТСП, или по-скоро на програмата за наемане на детегледачки от борсата за времето, когато на майката се полага платен отпуск за отглеждане на дете до 2 годишна възраст(казва се национална програма " В подкрепа на майчинството"). Ето го линка: http://www.mlsp.government.bg/bg/projects/Programata%20za%20maikite-201206.doc

Аз пк искам да разпитам малко тези, ходили на ФМ при Димитрова. Стана ми ясно за прегледа, за диска и документите, които издава. Сега питането ми е друго - трябва ли специално да кажа, че идвам за 3D или щом съм си записала час за ФМ на нея й е ясно. Освен това долу-горе колко време преди прегледа трябва да съм в МЦ, има ли вероятност преди часа да ме прегледа?

Общи условия

Активация на акаунт