МАЙско бебе шава и палува, в коремчето на мама то лудува

  • 19 639
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 136
Ок, ще пиша на лични

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 14:14 от mileeenka

# 31
  • Мнения: 41
Аз също бях на Оспамокс...има един сайт американски дето като напишеш името на лекарството и ти показва, дали влияе на плода, далие тествано, върху какво и тем подобни. Оспамокса не е опасен...свеки е педиатър и ингекционист и след редица консултации с акушери веднага ме подложиха на антибиотика. Иначе нямаше смъкване на температурата, а пък за хремата да не говоря. нея я борих с капки за нос за деца...иначе останалото е мноо витамин С, парацетамол и бульончета...
днес мърдам, само да кажа че прихваща...моят мъж легна след мен и той болен... затова незнам дали е уместно и разумно да идвам на срещата - не искам да ви заразя, все още не съм съвсем ок.

# 32
  • Мнения: 3 089
миленче - няма да може. само ти можеш да изтриваш/редактираш постовете си и то в рамките на 24 часа. и модераторите на форума, разбира се. ако искаш, изтрий си гсм-то и го пращай на лични на който иска.

# 33
  • Мнения: 50
Здравейте на всички.Аз съм от Русе и очаквам нашето бебче на 06.05.2007-момченце.За първи път влизам в този форум и ми е малко трудно,но се надявам да се оправя Simple Smile

# 34
  • Мнения: 536
mileeenka, изненадана съм да си видя името в списъка за срещата. Станала е някаква грешка, защото не съм казвала никъде, че ще идвам. Въобще не съм взимала отношение по въпроса. Вероятно няма да дойда, така че не ме бройте.
Някоя от вас, мами, има ли вече киселини? Аз вече 2 нощи се будя с киселини. През деня засега нямам проблеми. Вие как сте?
psm, добре дошла!  bouquet

# 35
  • Мнения: 96
Здравейте мамми,
днес след одисеята в университета, бях на изпит, се добрах до работата и да ви кажа голяяям мързел ме е налегнал. Навън времето е вълшебно само за разходки. МНого ми се искаше да отида на йога в неделя, но не успях да си купя анцунг:))))ДОмашния ми не е за показване пред хора......нищо другата седмица:)

Мебелите на Дибо са супер, много сладки за детска стая, но ние си имаме креватче и от една страна ме е яд, защото е старичко, но от друга спестяваме малко ненужни разходи:))) Аз сега търся мебели за спалнята ни, така че пак съм на тази вълна:)

Майче сподели как беше в Букурещ.

И това е от мен засега, много работа и малко ентусиязъм за дса я върша иначе с бебо сме си оки, той се побърква вечер и корема ми буквално се тресе.......Simple Smile))сигурно ще е като татко си купонджия:)))

# 36
  • София
  • Мнения: 2 493
Искам да помоля тези дет пускат темите да драсват по един пост в предната тема, че вече има НОВА. Нещо ви стил : "Пуснах НОВА тема" или т.н... щото аз се чудя какво става, а нямам време да проверявам постоянно дали няма нова тема. Благодаря! Simple Smile Освен това така ще е по-лесно за всички и веднага ще става ясно когато трябва да се прехвърляме в новата тема.

За срещата не мога да потвърдя присъствието си 100%. Може да сме на един РД тогава. Така, че не ме бройте - ако мога ще дойда.

Аз легло ще ползвам тва на Мая - то е от съгваемите кошари  на Чиполино. Много съм доволна от него. За Мая ще купуваме ново легло по-голямо, не бебешко. Най-вероятно на 2 етажа, ама без долния, а долу ще влезе кошарата на бебето.  Нямаме много място, та трябва да се мисли на височина... Сега гледам модели. Харесала съм едно в ИКЕА. Това по повод темата за ИКЕА -  поръчах си каталог на една приятелка, която декември беше в Солун и вече съм си напраила списък и в началото на март отиваме на шопинг. Имам да купувам много неща за къщата и реорганизацията й. За бебето май няма да купуваме нищо, щото си имаме всичко. Освен нови чаршафчета, хавлийка и стойка за ваничката (че преди ненамерихме ама сега знам къде има за нашия куц модел). 

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Мами, сега като чета колко от вас за запалени по ИКЕА и се сетих, че от известно време рекламата на АРОН на нашия РУМ(бивш де, сега е голям мебелен магазин) е заменена от реклама на ИКЕА и най-вероятно сазапочнали да продават техни мебели. Ще взема да се разходя един ден до там и да проверя какво предлагат, как са с доставките, защото определено Пловдив е по-близко от Солун, а и разходите по доставката ще са по-ниски определено. Не съм им фен и за това не се бах замисляла, че става въпрос точно за техните мебели. Другата седмица ще пиша как стои въпроса.

# 38
  • Мнения: 3 089
ха, да не искаш да кажеш, че има икеа в пловдив? с нетърпение ще чакам да пишеш  Laughing

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
майче, поне от месец да не кажа и повече има огромен надпис върху магазина ИКЕА, но понеже не ми се налага в момента да мисля за обзавеждане, а и не минавам много често от там и не го свързах в писанията във форума. Непременно ще пиша, но ще проверя сигурно през почивните дни и отговор ще имам понеделник - вторник.

# 40
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
Хай и от мен аз днес бях на лекции-почнахме очните.
Аз бебо го усещам по-нагоре от пъпа и да ви кажа ужасно активен е просто чек ме притеснява на моменти-както казвам-Малката рибка се превръща в шаранче Mr. Green.
Тина 78 да знаеш че Скайпа пак ми спича нещо.Ти как си?
Абе мами вие умаряте ли се?Аз като кача стълбите на етажа и вече се задъхвам.

# 41
  • България
  • Мнения: 3 620
мама 21 , аз се чудя , защо не ми пишеш да не си сърдита нещо  Laughing
ако искате ми вярвайте , но качвам стълбите до 8-мия по желание за да се раздвижа след висенето в офиса . А бебка от миналата седмица я усещам понякога доста над пъпа. В събота и неделя обаче сякаш и тя си беше дала почивка, че малко ме притесни. Чудех се дали не се успокои прекалено от йогата  Grinning или пък се стресна от един филм, който ходихме да гледаме и имаше доста неприятни сцени, но днес се разшава  Laughing
Кога ще правим бургаска среща???

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 17:08 от Тина78

# 42
  • Мнения: 35
Ами и аз 4акам да се уто4ним за бургаската среща айде като се върне мама 21 тя май във Варна у4еше дайте предложение аз до 5 съм на работа но мога и по рано да изляза.
мама21 на теб как ти се отразават о4ните не беше ли по - добре да си по4иваш

# 43
  • Мнения: 35
Тина 78ти в кой комплекс живееш

# 44
  • България
  • Мнения: 3 620
мама 21 не е  във Варна, тук си учи. Аз живея в братя Миладинови, а ти ?

Общи условия

Активация на акаунт