МАЙско бебе шава и палува, в коремчето на мама то лудува

  • 19 632
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 625
Да се разпиша и аз HugКошара вече категорично сме си избрали, но ще я вземем май.Винаги имало в наличност. Има шкафчета отдолу и отстрани и варху тях се повива.Кошарата се люлее како кош(много якоооо) и после се трансформира на легло и става легло за дете високо 150 bowuuСамо за цвета се триумяяя newsm78

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 653
Брей, че хубава темичка, браво бодил!!!
Аз днес ходих на ФМ при Марков и се връщам много доволна. Потвърди, че ще имаме девойка и каза, че всичко и е наред   Grinning
gmsvetla, ФМ се прави на 2Д, а 3Д-то е само за кеф на клиента, така да се каже... Мъжа ми се занимава със създаването на 3Д изображения и като видя какъв е образа на бебето на 3Д, веднага му стана ясно как се прави и каза че е мижи да те лъжем   Wink  Иначе днес часът ми беше в 14:30, а влязох чак към 15 без малко и при това момичето за 14 часа не беше дошло. Дано при теб няма такова закъснение.
Относно леглата, аз нищо ново няма да купувам. Имам една преносима кошарка на 2 нива, едно детско легло, на което сега спи Яна и освен това кумата ми е обещала да ми даде нейното детско легло, че от пролетта няма да им трябва вече. Колички също си имам, както и много, много дрехи от бъдещата кака  Grinning

# 47
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
javascript:fnOpenWin("http://s7ondemand6.scene7.com/s7ondemand/zoom/flasht_zoom.jsp?co … re&sku=lx1308","450","520");


Ще ми каже ли някой колко тежи тая количка че не мога да разбера.
Ей момичета аз уча тук не съм във Варна.Когато кажете съм на линия щом е за хоцкане.Аз до обед съм на лекции.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 493
gmsvetla, чудно. Кажи ми моля те и някакви примерни цени на нещо за да мога да сравня (ако може да  ми кажеш модел - то го пише на всяко изделие на едни етикети). До Солун пътя не е никак много - по-близо е от това да ида до Варна например. Освен това вече заради ЕС няма да се налага да се плаща мито и т.н. доколкото ми е изветно. Само документите на колата да са изрядни тряя и тая новата зелена карта, дет не е кат старата... ама тя би трябвало да е включена в застраховката, щото изрично го предупредих моя да купи такава застраховка. И само да не става дума за мебели АИКО, защото емблемата им е същата като на ИКЕА Wink Те са някаква българска имитация... донякъде е сполучлива... но само до някъде Wink

# 49
здравейте и от мен и по-скоро хубава вечер !

mileeenka - аз мисля, че ще успея да дойда в сряда на срещата (добре сме вече, а аз имам вупиюща нужда от излизане от вкъщи ooooh!), а когато я предложих в началото на януари ми се струваше ужааааааасно далечен този ден ... кривото ІІІ беше хубава идея, но и угото става, добре, че ще имаме резервация - впрочем на чие име?

КСИ - честит празник със закъснение!! да е здрава и радостна желая!
мойта през април ще навърши 4 г., а напоследък покрай това боледуване около мен се притесняват за ръста и килограмите й - 95 см на 13 и нещо кг (преди това беше 14 и нещо), как сте вие?

за креватчетата - аз го имам креватчето, за което говори майчето, от масив, отвсякъде с решетки (много удобно), на три нива, махаща се предна решетка, с две чекмеджета отдолу, класика 70/140, с колелца и дъги, но дъгите така и не можах да ги използвам - килваше ми се на една страна все  newsm78. българско е, в асеновград ги правят, а аз го купих от детски магазин в Люлин след кооперативния пазар - мисля, че беше този - намерих ви координатите - Кампионе жк.Люлин, бл.549, вх.Д. 02/9250433, там предлагат и латексовите матрачета на Блян. супер съм доволна, досега го ползваме. виждала съм го и в Беборан на ул. Пиротска 25. и цената беше супер добра - около 130 лв. на дибо изглеждат чудесно креватчетата, преди три години и нещо не съм ги виждала никъде. последните две са от масив - към пдч за бебета аз лично имам резерви. от люлин си избрах и количката - делфи за 250 лв или нещо подобно е - унгарска мисля, като танк, много практична за нашите улици. от много майки съм чувала, че тези с двойните колелца не са удобни.

за преповиване - има страхотни плотове на ОК бебе - твърд, отваря се и изглежда като куфар, меткаш го върху леглото директно перпендикулярно и върши чудна работа вместо допълнителен шкаф или пък онези меките.

ванички - също на ОКбебе - анатомична със стойка. и сега се пляцикаме в нея

толкоз засега, доскоро

# 50
  • Мнения: 3 089
проверих. икеа ще правят 3 магазина в б-я. първият ще бъде отворен в средата на другата година в софия Simple Smile

алежул - искрено завиждам за креватчето. тъй като ние имаме 3 + кошче-люлка (както вече съм казвала), няма никакъв начин да ме огрее и да взема и това. дори няма да спомена на мъжа ми - ще ме застреля само с поглед.

# 51
и още нещо ...

gmsvetla - и аз се интересувам от ИКЕЯта - за нова детска стая с двойно легло, но от сайта им не личи да са открили представителство или магазин в България, а в каталозите се загубих, така че ще следя за твойта информация

в старата темичка някой сподели, че си е купил ДВД с упражнения - споделете повече?? виждали ли сте други предложения, има ли ефект и тн

# 52

е значи не можем да чакаме толкова  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 2 493
аз знам, че е чак другата година е официалното отваряне на 1вата ИКЕА, затова и ще ходим до Солун сега...  Смятах смятах и ми излиза по-евтино - поне за нещата, които съм харесала.
Въпреки това има магазини в БГ, в които се продават неща на ИКЕА, но те са някакви находки, защото са или изостанала или бракувана продукция (някои неща се правят в БГ). Нащи приятели си купиха 4 стола чудесни от някакъв магазин на ул. Черковна примерно... Ама нямат редовно зареждане - а каквото 'фанат и каквото има...

# 54
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Здравейте и от мен!
За първи път влизам в отчетните, но тъй като термина ми е 1.06. реших да се "пъхна" при вас.
 Mr. Green
И да попитам: имате ли вече коластра?

# 55
  • Мнения: 533
Здравейте.Браво за новата темичка.А мен ме тръшта грипа  с температута,кашлица и хрема.Т.е вс.екстри.Как ме пипна след като почти не излизам от къщи,ама хайде де!
За ФМ с направление ви казах ,че си посках направление за ВСМД(вис.специализирана мед.д-ст) за детски кардиолог с код 035(вероятно се отнася само за Педиатриата).В педиатр. ме изпрати моя близка да си запиша час отидох там и ме питаха за петък или вторник.Тогава приема д-р Спасов.Записах се и в 14часа отидох,като ме предупредиха,че има мн.хора и с предимство са болните дечица.За радост нямаше никой за кабинета.Водих си и публика(кака и тати),док.им показваше и разясняваше всичко мн.обстойно.Направи и 2 снимчици на личицето(май-на баща си ще прилича Wink) .На тръгване док.каза ,ако има нещо да го търсим(той се познавал с док. ми от Шейново).Не сме платили и стотинка.Докторът беше невероятно любезен!Сомо ми даде някакъв лист,който  не съм сигурна дали не трябва да върна на док.който ми издаде направлението.

# 56
  • Мнения: 533
Elz, добре дошла!Аз лично нямам,но и с първата бременност нямах до раждането, а после си имах предостатъчно кърма,мисля ,че е индивидуално!

# 57
  • Мнения: 3 089
добре дошли, днешни мами!  Mr. Green

имам нещо, да, ама не знам коластра ли е или си е кърма. аз отбих петра след забременяването, така че може и кърма да е. не ще да цедя с помпа, за да видя какво е, за да не си докарам контракции и раждане в 6-я  Mr. Green

нашият повивалник всъщност е малък обикновен скрин, на който мъжът ми сложи вертикални дъски, а аз уших дунапренова постелка за отгоре. по-после дъските ще се махнат и скринът ще си стане пак обикновен шкаф.

# 58
  • Мнения: 536
AleJul, моята девойка преди 2 седмици беше с мерки 104см и 16кг. Но нали заеш, че висчко си е много индивидуално пък и децата дръпват изведнъж на височина.
Elz, нямам коластра. С първата си бременност също нямах. Появи се чак като родих.

# 59
  • Мнения: 362
 Здравейте майчета!!!! Добре дошли на новите Майки!!!
       По повод покупките да споделя че ние с мъжо си харесахме една количка в Продавалник-изгодна а и каквото търсихме-модел на Хаук-министар-http://www.dooyoo.de/kinderwagen/mini-star-wendesitz-m-530-iceage-blue/-такъв модел само че друг цвят,много си я харесваме.Получихме я в събота и сега и се наслаждаваме.
  Много ми е трудно напоследък на работа-сега оформяме успеха за срока ,а и с този грип засега се държа,но...Дано ни отмине.
   Поздрави Hug

Общи условия

Активация на акаунт