Помощ, откъде да си купя джапаки в София?

  • 797
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Може на някой да му се стори странно но наистина ми е мисия невъзможна!
На всякъде където продават чешли на Релакс/Дефонсеак няма и ме гледат странно като попитам за джапанки абе тия хора зиамта сякаш не се къпят newsm78.
В Метро няма, там ми бе на деждат, но йок.
Ако някой се сети за м-н в Южните райони/центъра ще съм още по-благодарна.   

Балгодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 984
в Метро ще има на промоция джапанки на Актив/9.59 с ДДс/ и на Сандик/5.99 с ДДС/, но от 25.01.  Hug

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 16:41 от kiki77

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Уточни също со какви пари,защото в аутлетите на Адидас и Найк има.По 20 и няколко лева са

# 3
В Hot Spot. Днес гледах в магазина им в Сити Центъра, защото и на мен ми трябват, обаче бях с детето и не ми се избираше в момента. Цените обаче не погледнах.

# 4
  • Мнения: 1 170
От Илиянци лятото си купих страшно удобни джапанки. Черни (имаше и тъмно сини) с едно триъгълниче отпред, в което пише mat . Незнам това марка ли е, що е, но джапанките са невероятно удобни. Те са от тези, които са като изляти- отгоре лентата не е залепена за подметката, едно цяло са. Така ми лепват за крака, че не ми се свалят Mr. Green ...
Струваха 8лв Peace

# 5
  • Мнения: 2 197
В бившия Малък Цум на Пиротска има. Скоро си купих още едни на Рънърс, защото моите са вече на 10 (!) години и се носят целогодишно и реших, че още един чифт няма да ми е излишен. Струваха някъде 7-8 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
ами и 25 лв. съм склонна да дам ако ми харесат. В Сити Центъра вчера обиколих и имаше само на едно място но 35 номер от тези с лентата, трябват ми да са подобни на чехли да стават и за обуване с чорап (за болница ми трябват). 
Благодаря за инфото за МЕТРО

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Отиди в Мис сиксти,аз от там си взех страхотни преди 2мес

# 8
  • България
  • Мнения: 429
В магазините за един лев също продават целогодишно.

# 9
  • Мнения: 10 983
Където се продават Runner's и Bulldozer почти винаги има и джапанки.

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз днес също гледах за джапанки. И нямяше по-големи номера от 36 в Асикс.
Рънърс си взех лятото. На вид не бяха лоши, но шарката на подметката се обели много грозно точно където е стъпалото. И станаха все едно са носени десетилетия, а не 7-8 дни до плажа.
 

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Ситито има в няколко магазина.Различни модели и много прилични цени.В намаление са

# 12
  • Мнения: 151
Вчера си купих SANDIC от Метро за 6 лв. Обух ги веднъж и айде в кофата. Това беше върхът /разлепиха/. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт