Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора

Анкета

Кое от имената бихте избрали за вашето дете?

Въведи твоя глас

Привет на всички! 
Имам нужда от вашата помощ, т.е. не точно аз , а една моя приятелка, чийто термин е на 29 януари, а още не е решила какво име да даде на момиченцето си. Тя много си е харесала името Йоана, но бащата държи да кръстят детето на майка му Калина. И голямо мислене пада сега  newsm78 . Аз много съм харесала името Карена, но на нея май много не и допада. Ако имате някакви предложения , моля пишете.  newsm51
« Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 18:37 от yanchetoo »
Цитирай

Белгия/София

Кристина
Цитирай

София

Калина е много хубаво; други предложения - Кремена, Катерина, Камелия.....
Цитирай

София

А тя самата не харесва ли името на свекърва си или просто иска да е различно? Защото Калина е много хубаво българско име, а и не е толкова често срещано, което лично мен ме привлича.
Сигурно момичетата тук ще ти предложат много имена, но имай предвид, че Кара (и всичко производни като Карина например) означава черен.

Всъщност, нека твоята приятелка да бъде по-смела и да кръсти детето си така, както тя самата иска. Мисля, че това е право на майката и никой мъж не би трябвало да го оспорва.

Цитирай

Карина  Peace А Калина е едно от любимите ми имена!
Цитирай

В сайта, който разглеждах пишеше, че Карена означава Обичана и затова ми хареса шще повече. Ще се поразровя пак  newsm78 .
Цитирай

Valencia, España

Кристина,като мойта дъЩеря  Peace
Цитирай

Sofia

Карла
Цитирай

София

На мен лично Калина много ми харесва. Може Кристина, Кристияна, Катерина... Smile
Цитирай

sofia

Калина, ми е много любимо име.
Катерина, Карина също.
Цитирай

ЯМБОЛ

Клементина  bouquet
Цитирай

Всъщност, нека твоята приятелка да бъде по-смела и да кръсти детето си така, както тя самата иска. Мисля, че това е право на майката и никой мъж не би трябвало да го оспорва.
newsm10 и аз така мисля, но всеки сам си решава. За моето дете бях решила да го кръстя на дядото ( бащата на приятеля ми ) , но доста се поизмъчих. От скоро обаче съм си харесала едно много хубаво име с буквата " Д " и реших, че няма да спазвам традициите и живот и здраве като се роди бебо ще го кръстя така  smile3503.
Цитирай

София

Катерина е едно от женските имена, които много харесвам
Цитирай

Старата столица

Калина
Дъщеря ми е така и съм пристрастена към него! Very Happy Wink
Цитирай

София/Сандански

Ако ще подновява име, то нека си е точно името, иначе само буквичка... Както се казва в един виц - ела баба да си гушне буквичката... Според мен е много по-обидно да си кръстиш детето само с първа съвпадаща буква, пред това да го кръстиш с изцяло ново име. Иначе по темата - Калина и Клара.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора