Име на момиче с буква " К "

  • 6 420
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Привет на всички! 
Имам нужда от вашата помощ, т.е. не точно аз , а една моя приятелка, чийто термин е на 29 януари, а още не е решила какво име да даде на момиченцето си. Тя много си е харесала името Йоана, но бащата държи да кръстят детето на майка му Калина. И голямо мислене пада сега  newsm78 . Аз много съм харесала името Карена, но на нея май много не и допада. Ако имате някакви предложения , моля пишете.  newsm51

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 18:37 от yanchetoo

# 1
  • Мнения: 27 524
Кристина

# 2
  • Мнения: 364
Калина е много хубаво; други предложения - Кремена, Катерина, Камелия.....

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
А тя самата не харесва ли името на свекърва си или просто иска да е различно? Защото Калина е много хубаво българско име, а и не е толкова често срещано, което лично мен ме привлича.
Сигурно момичетата тук ще ти предложат много имена, но имай предвид, че Кара (и всичко производни като Карина например) означава черен.

Всъщност, нека твоята приятелка да бъде по-смела и да кръсти детето си така, както тя самата иска. Мисля, че това е право на майката и никой мъж не би трябвало да го оспорва.


# 4
  • Мнения: 11 003
Карина  Peace А Калина е едно от любимите ми имена!

# 5
  • Мнения: 72
В сайта, който разглеждах пишеше, че Карена означава Обичана и затова ми хареса шще повече. Ще се поразровя пак  newsm78 .

# 6
  • Мнения: 811
Кристина,като мойта дъЩеря  Peace

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 4 588
На мен лично Калина много ми харесва. Може Кристина, Кристияна, Катерина... Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 140
Калина, ми е много любимо име.
Катерина, Карина също.

# 10
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Клементина  bouquet

# 11
  • Мнения: 72
Всъщност, нека твоята приятелка да бъде по-смела и да кръсти детето си така, както тя самата иска. Мисля, че това е право на майката и никой мъж не би трябвало да го оспорва.
newsm10 и аз така мисля, но всеки сам си решава. За моето дете бях решила да го кръстя на дядото ( бащата на приятеля ми ) , но доста се поизмъчих. От скоро обаче съм си харесала едно много хубаво име с буквата " Д " и реших, че няма да спазвам традициите и живот и здраве като се роди бебо ще го кръстя така  smile3503.

# 12
  • Мнения: 429
Катерина е едно от женските имена, които много харесвам

# 13
  • Мнения: 5 362
Калина
Дъщеря ми е така и съм пристрастена към него! Grinning Wink

# 14
  • Мнения: 640
Ако ще подновява име, то нека си е точно името, иначе само буквичка... Както се казва в един виц - ела баба да си гушне буквичката... Според мен е много по-обидно да си кръстиш детето само с първа съвпадаща буква, пред това да го кръстиш с изцяло ново име. Иначе по темата - Калина и Клара.

Общи условия

Активация на акаунт