И каква е ролята на зеленчуковите каши?

  • 519
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 395
Thinking Те заместват ли, всъщност, могат ли да заместят зеленчуковото обедно пюре или си се дават както си се дават другите каши?
Всъщност каква е тяхната идея? И изобщо ядат ли ги децата ви? Thinking  Confused:

# 1
  • Мнения: 3 927
след известно премисляне Thinking , реших че май май стават за сгъстяване на домашно пюре, ако случйно е станало по-редичко....
но така и не съм купувала

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз съм давала именно вместо пюре зеленчуково. Може би защото бяха Слънчо безглутенови, не ги хареса особено като мъничка. Скоро пак дадох веднъж, яде я горе-долу. Пробвай и ще видиш дали я яде твоето бебе, а иначе според мен са вместо зеленчуково пюре.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 395
Значи като са безглутенови, мога да ги дам сега за захранването? Или?! Neutral Face

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Може. Едната (от общо две безглутенови) беше май с домат, та ако сте с някакви фамилни алергии, по-внимателно.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 395
Благодаря ти, boo! Simple Smile
Значи трябва да се четат етикетите.

А само на Ганчев ли има зеленчукови каши? Все ми се струва, че май съм виждала и на други кутии... Rolling Eyes

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Такива намерих аз, когато търсех. Може да има и други, не знам, да кажат другите мами Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Леле, за пръв път чувам за зеленчукови каши Embarassed

# 8
  • Мнения: 18 542
Аз взимах веднъж. На Бо не му хареса, а и не се сетих кога мога да я давам - на място на обикновена каша или вместо зел. пюре.
В крайна сметка реших, че не става вместо зел. пюренце, а не ни се нрави и вместо сладка каша, така че не съм купувала повече.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 395
Цитат на: belinda
Леле, за пръв път чувам за зеленчукови каши Embarassed

То и аз бях много втрещена, като ги видях тези етикети.
Затова и реших да питам тук по-знаещите мами. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 263
И на мен ми стана интересно за какво са. Още повече, че плодовите безглутенови на Слънчо (то май е само една) са с мляко, а зеленчуковите - без.

# 11
  • Мнения: 117
Зеленчуковата каша си е каша и се дава като каша. Wink   Това  е добър вариант за бебета които не обичат зеленчуци. Или може да се дава просто така, за разнообразие. Simple Smile

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: kopche
Благодаря ти, boo! Simple Smile
Значи трябва да се четат етикетите.

А само на Ганчев ли има зеленчукови каши? Все ми се струва, че май съм виждала и на други кутии... Rolling Eyes


Има много хубава зеленчукова каша на Беби - давала съм я вместо зел. пюре на обяд.

Общи условия

Активация на акаунт