Рицарки на бялото кантарче - 22.01 - 28.01.

  • 14 549
  • 544
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 447
Здравей, nadinka!
Аз те определям като лек случай, щом от "самосебе си" си стигнала до 72 кг и после с "опити за разделно" сваляш добре, значи всичко е ок. Моя съвет е да продължиш с разделното, което по моему е добър вариант и скоро ще се радваш на желаните килограми!
Страшно е, когато качваш от самосебе си. Като се има предвид, че имаш малко детен Laughingце - всичко е в реда на нещата.
Иначе си попаднала на мястото, което може да научиш много полезни неща, стига да искаш да ги чуеш и да не си нетърпелива!
Успех!

# 541
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416

Обаче от Ордена не се деля - тук съм и тук си оставам Heart Eyes. Някой беше споменал нещо, щял да ме види септември - няма да ме видите,бе, щото няма да сте тука Mr. Green, аз ще си пиша самичка, пък вий ще сте фини мадами!


Ааааа аз лично ще съм тук Мариетка . То и задържането не е шега работа  Twisted Evil И аз от Ордена не се деля - че на кой иначе ще си казвам прегрешенията, кой ще ме изслушва като вас, на кого ще мога да " ударя " едно рамо ( макар и виртуално ) във вечната борба с килограмите ????
Момичета  Hug

# 542
  • Мнения: 256
Здравейте Цяла седмица не съм влизала и се затъжих за вас. Криската беше болна и си поседяхме в къщи - много зле ми се отразява това на дисциплината - водата направо я забравих - яденето кога яля кога не яла - като съм на работа ми е много по лесно. Както и да е все още съм 75 кг /не мърда кантара и това си е/ при ръст 176. При последното мерене - преди десетина дни талията ми беше 80 см, ханша 100 см. бедрата 61 см Това е от мен за сега , че имам доста работа да отмятам. Желая на всички слънчева седмица на пук на студа на вън. Heart Eyes

# 543
  • София
  • Мнения: 1 642
Е хайде дано тоз път сървъра ме пусне.
Да се отчета и аз:
Преди: 77 кг
Сега: 75 кг
Цел: 60 кг
Ръст: 171 см
Талия: 81 см (-4)
Ханш: 109 см (-3)
Бедро: 64 см (-1)

Режим: опитвам се да спазвам НВД

Ванче браво гледам, че мърдаш надолу  Hug
Аз пък съм решила да бойкотирам кантара, щото ме ядосва и няма да се меря тая седмица, айде омръзна ми все на него да седя, ще си гледам само обиколките Whistling

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 12:08 от jpop4e

# 544
  • Мнения: 4 806
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160700.0

И да е успешна, и да не сърдита, да е весела, забавна - все хубавинки да и се случват   bouquet   

Добре сте дошли (отишли) там

Общи условия

Активация на акаунт