4Д Ехограф

  • 3 192
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
По-скоро бих препоръчала да се отиде на фетална морфология. Там поне се виждат и вътрешните органи на бебето, кръвния поток, мозъчните структури, костите и изобщо все важни неща.
Хехехе  Mr. Green че то феталната морфология се прави и на 4Д Wink или на който и да е ултразвуков уред от висок клас (2Д, 3Д) и естесвено от специалист по малформации и патологии. Всъщност точно последното условие различава диагностиката на ултразвук от общият преглед на ултразвук (примерно какъв му е пола и размера) Wink
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … ollapsed&sb=5

# 16
Мен ме гледаха на въпросния ехограф в Майчин дом - Варна и сега имам диск с филмче на сина ми, който вече е на един месец. Бях в края на четвъртия месец и д-р Яков определи точно пола на бебето и го огледа дали се развива добре - много съм доволна. Цената беше 40 лв.

# 17
  • Мнения: 533
И в Пловдив има такъв апарат в " Св.Георги" Peace

# 18
  • Мнения: 6 315
Измеренията и във физиката на реалния ни живот са 4 - време-пространство  Peace.

Alissaa е обяснила добре.

# 19
  • Мнения: 83
Здравей аз раждах в Пловдив във ВМИ-Хирургиите на Пещерско шосе  и точно там има 4д ехограф.Незнам само каква е цената,защото за момичетата от отделението беше безплатно,а частно колко  е незнам.Но сам сигурна 100% че е 4д.







----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 09:01 от Доня Туфиня

Общи условия

Активация на акаунт