Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2007, 23:37 ч.

Очаквайте скоро:VIP BROTHER ІІ и MUSIC IDOL

• 1 476
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
"Съвсем скоро по Нова телевизия ще се завърти вторият сезон на ВИП Брадър - един от най-успешните сезони на реалити шоуто в България. Очаква се предаването да започне през март месец и да е конкурентно на Music Idol по бТВ."
Инфо: Горещо@НТВ

Аз пък си мислех,че ще е ББ,а не Вип брадър. Thinking
Чудно кои ли звезди ще се излъжат да влязат,освен някои залязващи. newsm78

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 00:02 от КАРЧЕВА

# 1
Да бе, тя снощи Венета Райкова каза че ще има втори сезон на ВБ.Ами вие чухте ли, казаха по новините че ще стартира някаква нова игра, известна в цял свят,ама за какво иде реч...някой знае ли newsm78

# 2
Тъпо. Tired

# 3
  • София
Да добавя само че в предаването MUSIC IDOL,което ще се излъчва по БТВ, жури ще бъдат: Глория,Слави Трифонов,Йорданка Христова и Дони. Crazy
Това са снимки от пресконференцията:

http://netinfo.bg/photo/2007.15.01musicidol/index_3.htm

# 4
  • в гората
Чудно ми е, след голямата излагация на "Вип" персоните, кой ли ще се навие сега? Mr. Green

# 5
Оооооо поредната доза простотия  Stop

# 6
  • София
Не е нужно да са много ВИП, важното е да са простаци и пак ще се гледа...
Една-две фолк звезди, някой като Крика или Ан Джи и прочие глупендъри...
А за новата игра се коментираше в темата за Азис.

# 7
  • Софийското дъно на световните гащи:)
Да бе, тя снощи Венета Райкова каза че ще има втори сезон на ВБ.Ами вие чухте ли, казаха по новините че ще стартира някаква нова игра, известна в цял свят,ама за какво иде реч...някой знае ли newsm78
"Пълна промяна" ще стартира...поне така се говори в средите. Не знам повече подробности Confused
Ако науча - ще свиркам Whistling

До колкото разбрах Вип и Биг Брадър ще се снима успоредно и се строи къща извън София на два етажа, в която ще са и двата екипа. Как ще става това със снимките и излъчването... newsm78 не ми е много ясно.

# 8
Аз разбрах, че Нети щяла да е в жирито. newsm78 ГолЕм смех, дано да не е вярно..

# 9
  • София
Предлагам повторно участие на Пищова.

Предлагам следните участници: националния по бокс, общество 'джемини' барабар със солджъра, всички приятели на ялта и спартакус, кузов.

# 10
  • София
"Пълна промяна" ще стартира...поне така се говори в средите. Не знам повече подробности Confused
Ако науча - ще свиркам Whistling

До колкото разбрах Вип и Биг Брадър ще се снима успоредно и се строи къща извън София на два етажа, в която ще са и двата екипа. Как ще става това със снимките и излъчването... newsm78 не ми е много ясно.

Нети няма да е в журито. Само Дони.

Пълна промяна трябваше да върви по Джи Ти Ви или Фокс Лайф, май второто.

Новата игра ще замести Стани Богат и е пак с въпроси и отговори - един играч срещу 100.

А защо трябва да има успореден ББ? Времето за следващия сезон е наесен. А е нормално НТВ да пусне нещо срещу Мюзик Айдъл.

# 11
  • под Сините камъни
поне малко въздух да ни оставят тия от нова
нека се разнесе вонята от предната им помия поне  Sick Sick

# 12
  • София

кво ти е виновен каналът? ако не ти изнася пусни ХХЛ и миксирай, пускай ДИЕМА, пускай картууна. свобода си има дет се вика.

Хората, които гледат ТВ са балъци.

# 13
  • София
Ето още малко инфо относно Мюзик идол:

Биг Брадър и Сървайвър свършиха преди броени дни, но телевизиите вече започват да правят следващите реалити шоута. bTV ще пресъздаде едно от най-популярните музикални предавания в световен мащаб – Pop Idol, съобщиха официално от медиата. С продуцирането отново се заема Слави Трифонов и продуцентската му компания "7/8-ми", които създадоха първото българско издание на Сървайвър.

Българският вариант ще се казва Music Idol, а изборът на участници започват през януари. Кастингите ще се проведат в 5 големи града – София, Пловдив, Варна, Бургас и Русе. Записването ще стартира скоро, но от bTV не посочват точни дати.

Водещи на шоуто ще са Иван и Андрей от Сблъсък. Победителят ще стане ясен в началото на лятото, а голямата награда е договор с водеща продуцентска компания.

От първоначалния кастинг ще бъдат избрани 100 човека, които в последствие ще бъдат редуцирани до 12. Тогава ще започнат живите предавания, в които публиката ще може да наблюдава прогреса на изпълнителите и да гласува за любимците си.

Нова телевизия от своя страна смята да направи втори сезон на Star Academy.

Все пак формата на Music idol е доста по-различен от този, представен в Академията за звезди, която е най-конкурентният формат на Pop Idol по света. В новото шоу участниците няма да са затворени в къща и няма да са изолирани от външния свят. Изпитанието не е леко и шоуто ще продължи близо 5 месеца.

Макар че Pop Idol формата има като цяло по-голям успех по света, има страни, където Star Academy e по-популярното шоу. Остава голямата въпросителна дали двете предавания ще успеят да извадят качествена продукция и да реализират истински звезди.

Участниците от първия сезон на Star Academy бързо загубиха славата си и не успяха да се реализират въобще, като изключим Дидо, който стана вокал на Д2.

В Music Idol няма да има никакви ограничения за музикалните стилове, така че ако сте на възраст между 16 и 28 години и имате музикални наклонности, тичайте да се пробвате.

Най-известният победител от подобно шоу в световен мащаб е Кели Кларксън, която спечели американската продукця на Pop Idol – American Idol. Тя стана световно известна и дори сега, ако си пуснете радиото, е твърде вероятно да засечете последния й хит.

Ние стискаме палци Пеньо от Чирпан да се яви на кастинг и да бъде одобрен, за да разберем дали един нос му стига да стане звезда или ще трябва да си сложи и цици, както го посъветва опитният му колега Азис.

инфо: днес.бг

# 14
  • под Сините камъни

кво ти е виновен каналът? ако не ти изнася пусни ХХЛ и миксирай, пускай ДИЕМА, пускай картууна. свобода си има дет се вика.

Хората, които гледат ТВ са балъци.

Така е жоре или там както се викаш ... дистанционното е велико нещо ....
въпросът е че вонята се носи и извън телевизора, в реалния живот
като си помисля, че пак трябва да слушам коментарите на колежките за поредната оригня на нова ме втриса ...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт