Капсули за отслабване или номера на китайката - 2

  • 29 750
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Монда,знаеш ли,ти беше единия от стимулите ми категорично да се реша и да откажа цигарите.  ...
e,това вече ме направи щастлива тази вечер. много се радвам, че съм успяла по някакъв начин да допренеса  за отказването на този отвратителен навик. пожелавам ти и килограмите да свалиш  така, както отказа цигарите. Макр че качих почти 20 кг, за миг не съм се замисляла отново да пропуша,за да отслабна по-лесно. Килограми се свалят, но отказването от цигарите е жизнено важно  и трудно постижимо.  А и да не отслабна- аз се харесвам и с 20 кила отгоре. Но понеже имам проблеми с гръбнака, ще ми е по-лесно, ако ги сваля.
А  относно вредата на капсулите- толкова много други навици съм имала и имам , че ако не ми се вярва 2-3 опаковки хапчета да ми докара непоправими щети на организма. Успех на всички!

Цомбе, не ме кефиш с тоз ник, душа! Стария ти по ти отиваше!  Peace
а, верно,че си  го е сменила....е,,никак не е интересно така...Цомбе- сега с туй маги на хрисима ли ще се правиш? Не мога да те възприема. Цомба ла Бомба толкова  ти отива...

# 76
  • София
  • Мнения: 2 896

А  относно вредата на капсулите- толкова много други навици съм имала и имам , че ако не ми се вярва 2-3 опаковки хапчета да ми докара непоправими щети на организма. Успех на всички!

А какво бихте казали относно вредата на излишните килограми? Не върху здравето, това всички го знаем, а, както е в моя случай още по-фатално, върху психиката? Има ли смисъл да ви обяснявам как се сдухвам като си спомня как само преди 2-3 години съм ходила с тясни блузки, ултра къси поли и обувки с високи токчета, ама тогава бях слаба, тогава имах хубави крака, тогава имах самочувствие на привлекателна жена, тогава...and the list goes on....  Cry

# 77
  • София
  • Мнения: 1 320
Цомбе, не ме кефиш с тоз ник, душа! Стария ти по ти отиваше!  Peace
...Цомбе- сега с туй маги на хрисима ли ще се правиш?

Закъсняла скромност  Mr. Green

# 78
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Леле, дами, аз съм много отнесена!!!  Laughing Купих си и аз прословутите капсули и от 4 дни ги пия, обаче по обратната схема - сутрин зелената, вечер жълтата! Не знам защо така съм запомнила! Друг такъв заплес като мен няма! Резултатът ми дотук е много скромен и нямам никакви странични ефекти - то пък от какво ли да ги имам, като положителния ефект го проспивам. Сигурно и заради това не усещам да ми е намалял апетита. Абе, уникален случай съм! Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 2 896
Леле, дами, аз съм много отнесена!!!  Laughing Купих си и аз прословутите капсули и от 4 дни ги пия, обаче по обратната схема - сутрин зелената, вечер жълтата! Не знам защо така съм запомнила! Друг такъв заплес като мен няма! Резултатът ми дотук е много скромен и нямам никакви странични ефекти - то пък от какво ли да ги имам, като положителния ефект го проспивам. Сигурно и заради това не усещам да ми е намалял апетита. Абе, уникален случай съм! Joy

Понеже и аз съм заплес - ето как запомних кое кога да взимам!

Жълто - Слънце - Изгрев - Сутрин

Зелено - Тъмно - Няма слънце - Вечер


Мдаа, изпушила съм, биг тайм!

# 80
  • Мнения: 50
и аз ги започнах днес. през деня не ми се ядеше, но сега имам вълчи глад.дано следващите дни да не е така,4е на мен вечер най-много ми се хапва.нямах възможност да се претегля, но си измерих обиколчиците и ще докладвам в см. успех на всички.

# 81
  • Мнения: 6 039
Маленна-престани!Не пиеш хапчетата- не взимай отношение. както виждаш, тук всеки може и да чете, но пишат само хора,които ги пият или са ги пили. Ти защо си тук? Нали би бягала надалеч,какво се вреш...явно се интересуваш. няма да се изненадам и ако тайничко си ги пиеш ! Sick

чета, да видя докъде ще стигнеш

# 82
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, не че искам да взема страна в спора, но аз следя темата- заради наша Цомба  Joy- от самото начало и виждам, че срещу три пъти по 24 лв. = 72 лв. има свалени 4-5 кг., което первърнато във фитнес прави три месеца абонамент. За три месеца активен спорт и диета- защото и тук всяка втора дума е хапче + диета, ще свалите не по- малко от 15 кг.
Принципно Малена е права и дори хранителните добавки от сорта на L-carnitine , който дава отлични резултати при диета и спортуване, влияят на серотонина в мозъка и повишават риска от сърдечно- съдови заболявания и имат негативен ефект.

НЯМА вълшебно хапче за отслабване, напълнявала съм и  съм отслабвала поне три пъти при ражданията си и поне два пъти при спиране на цигарите. Сега искам да преборя едни 15 кг., но разбрах, че само спорт му е майката.

Не че искам да ви разубеждавам, но все пак замисляйте се за здравето си и пробвайте със спорт. А и йо-йо ефекта след такива хапчета е в рамките на половин до една година.
За тези с малкото кг. за сваляне риска е никакъв- те така или иначе все са щели да си ги свалят, но за тези като мен... само глад и движение му е майката.

Не си давайте парите напразно.
Сега и да ме сдъвчете, не ми пука  Mr. Green не можех да си премълча!

Монда - не си права- нета е място, където всеки може да чете И да пише, няма запазено пространство, така че по- добре се замисли, резултатите не са толкова впечатляващи, аз съм изчела всички теми за диети и режими и има много по- добри резултати , и то без пари.

# 83
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се отчета и аз.
След първата опаковка,тоест за 12 дни съм със - 5 кг.
Поръчах си втора,дано отново има същият ефект.
Все още имам сухота и все още нямам никакъв ама никакъв апетит.Хапвам по малко през деня,колкото да не ми стане лошо.

П.П.Иначе за спорта,аз спортувам,как да не спортувам. Mr. Green
Трима болни имам във момента и след тримата вървя и угаждам на всеки един,апартамента днеска ммммммммм  newsm78 5-6 пъти чистих.
Върша още куп домакинска работа по два пъти най-малко,това ако не е спорт,здраве му кажи.
А иначе за фитнеси и прочие време нямам. Tired
Децата малки,няма на кого да ги оставя и т.н
Та именно заради това спасението ако искам да се видя слабичка,малко от малко поне са ми хапчетата.
поздрави на всички.

# 84
  • Мнения: 13 512
Момичета, не че искам да взема страна в спора, но аз следя темата- заради наша Цомба  Joy- от самото начало и виждам, че срещу три пъти по 24 лв. = 72 лв. има свалени 4-5 кг., което первърнато във фитнес прави три месеца абонамент. За три месеца активен спорт и диета- защото и тук всяка втора дума е хапче + диета, ще свалите не по- малко от 15 кг.
Аз на фитнес ходех миналата година с  инструктор- 10 лева на тренировка, 3 пъти в седмицата- качих 4-5 килограма. Когато не  мога да си обуздая апетита- полза от фитнеса- никаква. Освен това никак, ама никак не ми беше приятно.

За тези с малкото кг. за сваляне риска е никакъв- те така или иначе все са щели да си ги свалят, но за тези като мен... само глад и движение му е майката.

А как да гладувам,като не мога? НЕ МОГА!Пила съм различни хапчета,които подтискат апетита, но имах много странични ефекти и ги спрях. От тези се чувствам много добре и ми спират апетита. Смятам да изпия 2-3-4 опаковки и да спра- дотогава ще ми се е регулирал апетита и се надявам да не се изтърва пак.

Монда - не си права- нета е място, където всеки може да чете И да пише, няма запазено пространство, така че по- добре се замисли, резултатите не са толкова впечатляващи, аз съм изчела всички теми за диети и режими и има много по- добри резултати , и то без пари.

Права съм и половина- Маленна влиза да се изказва, за да ме дразни...сега чака  целия форум да  се гътне от розовите хапчета и да спре форума. Не съм неграмотна, изчела съм  много на няколко езика и съм напълно наясно с риска ,който поемам- точно така, както и като  пушех, както и много други неща,които н винаги се оказваха вредни в последствие. Така че нямам никаква нужда някой да ме поучава и напътства. За мен резултат от 6-7 килограма за месец е впечатляващ, а целта ми е обуздаването на апетита- не толкова свалянето на килограми.

# 85
  • Мнения: 2 956
Здравейте на всички. Намесвам се в темата,не само защото я следя с интерес и смятам да се сдобия с въпросните хапчета,ами и защото днес срещнах една приятелка, която съвсем случайно ми каза за въпросните таблетки. Не е разбрала от форума- не я питах откъде. Каза,че с една опаковка от 64кг е станала 57...после боледувала доста и сега мисли пак да ги пие. И наистина от последния път,в който я виждах има разлика бая. Това е от мен. Като си взема кутийката ще ви посещавам да се отчитам (ако има с какво да се надяваме) .

# 86
  • Мнения: 10 758
Цомбе, не ме кефиш с тоз ник, душа! Стария ти по ти отиваше!  Peace
...Цомбе- сега с туй маги на хрисима ли ще се правиш?

Закъсняла скромност  Mr. Green
Вкарайте малко фантазия в ника де...и ще видите, че пак ще ми отива.В буквите и в цифрите Mr. Green


А  относно вредата на капсулите- толкова много други навици съм имала и имам , че ако не ми се вярва 2-3 опаковки хапчета да ми докара непоправими щети на организма. Успех на всички!

А какво бихте казали относно вредата на излишните килограми? Не върху здравето, това всички го знаем, а, както е в моя случай още по-фатално, върху психиката? Има ли смисъл да ви обяснявам как се сдухвам като си спомня как само преди 2-3 години съм ходила с тясни блузки, ултра къси поли и обувки с високи токчета, ама тогава бях слаба, тогава имах хубави крака, тогава имах самочувствие на привлекателна жена, тогава...and the list goes on....  Cry
Същото е и при мен...като знам, че преди бях 55, а сега съм 75 Cry

Пипке, знам че не ти пука, ама и аз да си кажа.
Не са 24, а 19лв.( не че има някакво значени, ама да си почна с нещо Mr. Green)
Ако можех да ходя на фитнес, щях да го правя и пак щях да си пия хапчетата.Тоя ел-карнитин не го ща....пота се като за световното с него, айде нема нужда.
Не мога да гладувам, язвата веднага ми се обажда, а и само при мисълта, че ще гладувам и ще спазвам някаква диета и ми се дояжда още повече.

# 87
  • Мнения: 13 512
Цомбе/ако ще и на вси светии да си смениш името, пак ще си останеш Цомба/, нищо не казваш- добре ли се чувстваш, започна ли да сваляш,какво се случи с живота ти след розовите  капсули?

# 88
  • Мнения: 10 758
Цомбе/ако ще и на вси светии да си смениш името, пак ще си останеш Цомба/, нищо не казваш- добре ли се чувстваш, започна ли да сваляш,какво се случи с живота ти след розовите  капсули?
Знам, че ще си остана Цомба, защото това ми е в кръвта Mr. Green
Чакам да свърша опаковката и тогава да се похваля(ако има с кво де).Иначе апетита наистина ми намаля.Днес съм яла само на вечеря и то много малко.Не се качвам на кантара, за да не го строша, ако не ми хареса резултата Mr. Green
Живота ми е розов с розовите капсулки Wink

# 89
  • Мнения: 220
Добро утро на всички китайки.От вчера и аз почнах да пия капсулите и се чувствам много добре.Само дето тая нощ ми се видя доста дълга-сън не ме хвана.Всички повторения на предаванията от вчера изгледах ама и един сърцетуп как ме хвана та тая сутрин чак се сети да ме пусне.Някой който е имал същите симптоми като мен може ли да каже дали все още продължават или ако са спряли кога се е случило.Иначе общо взето се чувствам добре.Енергия не ми липсва.Само дето малко ми се спи.Ама в името на килцата съм готова на всичко.Айде успешен ден от мен и повече свалени мазнинки. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт